Kzlar yardm!

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve AhuiFelek tarafından 21 Eylül 2009 başlatılmıştır.

21 Eylül 2009
    Konu Sahibi : AhuiFelek
  1. AhuiFelek

AhuiFelek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kizlar derdi olan ben degilim, kiz arkadasim cok SIKINTILI bu aralar. Kendisi Temmuz ayinda annesiyle birlikte Antalya'ya tatile gitmisti. Orda bir gencle tanismis. Tanistigi genci kizin amcasi ve yakin akrabalari taniyor. Sevilen biri oldugu söyleniyor.
    Kiz bununla 3 hafta gecirdi, sabahlari denize aksamlarida disari gitmisler, bayagi güzel zaman gecirmisler birlikte eglenmisler ve haliyle kiz cocuktan hoslanmaya baslamis.

Tatil bittikten sonra arkadasimi ziyarete gittim gözleri dolu dolu sürekli aglamakli cok asik olmus. Bende cocugun agzini ara o neler hissediyor ögren dedim. Kendisi cok cekingen oldugu icin biraz zamana birakti. Belki düzelir diye..Fakat düzelen birsey olmadi. Sürekli onu düsünüyor agliyor vs..

Günlerden birgün cocukla msnde görüstü bunlar bende arkadasimin yanindaydim. Cocugun agzini aradik cocukta kiza karsi bos degil ama cok problemli biri. Borclari varmis cocugun ve daha bircok SIKINTISI..

Bu problemlerini cözdükten sonra aramizda birseyler olur gibilerinden konustu cocuk.. Onu cok begendigini cok hanim hanimcik buldugunu ve ona karsi onunda hisleri oldugunu yazdi..

Simdilerde ise cocuk kizarkadasimi yanina cagriyor 1-2 haftaligina, görmek istiyormus, özlemis vs..

Kizarkadasimda cok istiyor gitmeyi ama sonrasi icin cok endiseli..

Sizce ne yapmaliyiz? Onun adina bende cok üzülüyorum...

2. 21 Eylül 2009
  3. AhuiFelek

AhuiFelek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bu arada biz yurtdisindayiz o ise Antalya'da, yani o gelemez :KK43:

4. 21 Eylül 2009
  5. derman

derman Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin. Üye

Beğenildi:
    1.560
    Ödül Puanları:
    163
    ailesi izin veriyor mu ?

6. 21 Eylül 2009
  7. AhuiFelek

AhuiFelek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Antalya'ya amcasinin yanina izin veriyorlar evet.
    Zaten cocuk tanidiklari biri yani birlikte kalmayacaklar, arkadasim amcasinda kalacak.

8. 21 Eylül 2009
  9. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.150
    Ödül Puanları:
    188
    canım üzgünüm ama bu ilişki çok zor arada uluslararası mesafe varken bir ilişkinin kurulması yürümesi temelinin atılması ne kadar mümkün yada olsa bile ne kadar sağlam olur :sm_confused: yaz aşkı gibi görsün arkadaşın bu ilişkiyi sağnak bi yağmurdu yağdı durdu diye düşünsün çok üzülür inanki benneyaptımki

10. 21 Eylül 2009
  11. AhuiFelek

AhuiFelek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende onunla bu konuyu defalarca konustum ama hani bazilari vardir ya bir kere severler ve seneler boyunca o kisiye bagli kalirlar. Bu kiz iste öyle biri..
    Kalbinin sesini dinleyip gitse ve istemedigi gibi gecse tatili gelip cok pisman olur diye korkuyorum acikcasi, ben ona arkadasi olarak nasil yardim edecegim gercekten bilemiyorum..

12. 21 Eylül 2009
  13. MFY

MFY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    adı olmayan bir ilişkinin peşinden gitmesi pek doğru değil gibi geldi bana. madem çocuk bu sıkıntılarım bitince bişeyler olabilir demiş. o zaman görüşmek içinde o zamanı beklesin.

şimdi arkadaşın gidecek bişeyler yaşanacak belki daha çok bağlanacak ama çocuk sıkıldığında ben sana zaten baştan sorunlarım var demiştim sende biliyordun kusura bakma yapamıyorum deyip kestirip atacak belkide.
    zaten arkadaşların dediği gibi başlasa bile devam etmesi çok zor bir ilişki. biraz daha temkinli davranmasını tavsiye ederim arkadaşına.

14. 21 Eylül 2009
  15. AhuiFelek

AhuiFelek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sagol canim.
    Gitmesini bende istemiyorum
    Az önce cocukla telefonda konusmus. Belki Istanbul'a gelirim, sende gelebilir misin? diye sormus. Cocuk is yerinden izin alamam falan filan demis.

Arkadasim masraf yapip taa burdan oaya gidecek ama o bir Istanbul'a bile gitmiyor

:umursamaz:

16. 21 Eylül 2009
  17. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    olacaklar bence de budur yani:lepi:

bir erkeğin peşinden gidilir mi? hayat bir erkeğin peşinden harcanacak kadar uzun mu yaaşakkıdı

arkadaşınızın eğlenirken birilerinden hoşlanması normal... gündüz deniz gece geceler:roflol:

hep eğlenceyasakkelime

biraz çocugu gerçek hayatta tanısın da ondan sonra başlasın ilişkiye:1closedeyes:

daha sonradan canı çokkkkkkkkkkkkkkk yanmasın diyedelikafadulden

18. 22 Eylül 2009
  19. ilunga

ilunga Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşınız şimdi böyle bir adım atarsa kendini çok kaptıracak herşey daha zor olacak..en iisi arkadaşınıza yardım edin kafasını dağıtmaya çalışın.yaşadığı sadece güzel bir tatil anısı olarak kalsın yoksa çok acı çeker...