kzlarr!!! Dr. Emre Bakrcoglu hakknda........................

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve karamelli neskafe tarafından 23 Haziran 2008 başlatılmıştır.

23 Haziran 2008
    Konu Sahibi : karamelli neskafe
  1. karamelli neskafe

karamelli neskafe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar ne olur sizin tecrubelerinize ihtiyacım var bu doktorda eşi muayene olup memnun olanlar varmı hadi kızlar bi yardımcı olun kardeşinize bütün tecrubelerinizi yazın bekliom arkadaşlar ok.:1hug:

2. 23 Haziran 2008
  3. _emogirl_

_emogirl_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla ben duymadım bu doktoru ama nerde bu doktor istanbuldamı bıde ıyıce arastır canım doktor secerken bak bnde arastrdım ama fazla arastrmamıştım doktoruma guvenmıştm ama benım durumm oratada ılk tedavıde ılgı guzeldı ama sonrasında hep para oncelık oldu ve azdaaha oluyodm kendı doktorumun yuzunden. oyuzden sende ıyıce arastır o dedıgın doktoru onagore karar ver bıde bu doktoru nerden duydun nettenmı yoksa orda tedavı olan kısıler denmı basarı oranları neymış neyse hakkında hayrlııs olsun canım başarılar tedavınde canım.

4. 23 Haziran 2008
  5. lale3434

lale3434 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eğer eşinizde problem varsa emre bey işinin ehli biri diğer arkadaşın dediği gibi azospermi hastaları daha iyi tanıyor kendisi alman hastanesinde

6. 1 Temmuz 2008
  7. karamelli neskafe

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Tatlım, sanada çok geçmiş olsun haklısın iyice araştırıorum hatta alman hastanesinden randevu aldım perşembe ön görüşme yapıcaz bakalım kendisi çok başarılı bi urologmuş senelerdir bu işi yapıomuş konusunda uzmanmış çok ünlü anlıcan bakalım herşey kısmet..benneyaptımki

8. 1 Temmuz 2008
  9. karamelli neskafe

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben alman hastanesine ön görüşme için gittim zaten uzun zamandır düşündügüm bi doktordu perşembe görüşücez eşime semen analizi yapıcak bakalım spermıogram ne çıkıcak?:uhm:

10. 1 Temmuz 2008
  11. vavelya

vavelya Annesinin Duru kızı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bizim doktorumuzda Emre bey.mde azospermi var ve ameliyatımız Emre bey yapacak.Biz ilk muayneden memnun ayrıldık.Konusunda cok basarılı bir doktor.Ayrıca konusmalarıda rahatlatıyor.
    Biz daha öncede cok doktora gittik ama en iyisi Emre bey di.Bakalım sonuc nasıl olacak? Rabbim hepimizin yüzüne baksın.Sizin problem neydi ?

12. 1 Temmuz 2008
  13. karamelli neskafe

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    CNM aslında önceleri sorunun sadece eşimde oldugunu sanıoduk yani tesler benim hiç bi problemim olmadıgnı gösteriodu sonra yenilenen teslerde benimde polistlik over oldugum ortaya çıktı. Eşiminde teslerinde çok az spermi var (122.000) üstelik spermi az oldugu gibi morfolojidede sorun var şimdide spermleri hareketsiz çokmış doktor mikro tese yapabiliriz demişti yani anlıcanız bizim sorunumuz hepinizden çok ama yinede umutluyuz bakalım hakkımızda hayırlısı..:çok üzgünüm:

14. 1 Temmuz 2008
  15. karamelli neskafe

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Tatlım bu perşembe ilk kez görüşücez kendisiyle başarılarını gazetelerden takip ettim gerçekten herkez çok ii bi doktor oldugunu söylüo benim eşimin sperm sayısı çok düşük üstelik morfolojide sorun var bide spermleri hareketsizmiş bunun için mikro tese gerekebilir dediler bendede polikistik over var bilmiorum insallah bu kadar engele ramen kavuşuruz yavrumuza..:çok üzgünüm:

16. 1 Temmuz 2008
  17. vavelya

vavelya Annesinin Duru kızı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım Allahtan ümit kesilmez.Bak bizde hiç sperm cıkmıyo ama yinede umudumuzu yitirmiyoruz.:nazar:Verecek olan rabbim.Ol dedikten sonra hersey kolay.Bol bol dua edin.:teselli:
    Bu arada gebelik bölümünde erkek infertilitesi yüzünden hamile kalamayan bayanların listesi var yazdır kendini istersen.Kullanılan kürler hakkında bilgide edinmiş olursuna.s.

18. 4 Temmuz 2008
  19. karamelli neskafe

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ama cnm bendede polikistlik over var dedi doktor çok yumurtam varmış fakat aralarından en kaliteliyi bulup döllemek zormuş hergün yeni bi engel çıkıo karşımıza ne yapsak bilmiorum..senağlama