Kzlarr nmzdeki cumartesi ameliyat oluyorum Bursa Dr Mesut zcan'a

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve papatyax79 tarafından 30 Eylül 2009 başlatılmıştır.

30 Eylül 2009
    Konu Sahibi : papatyax79
  1. papatyax79

papatyax79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Çokk heyecanlıyım bir okadarda korkuyorum.Boyum Ve Kilom itibariyle meme altı kesisi 260 cc veya 280 cc koyucak.yuvarlak proteze karar verdi doktorum.Ameliyat olanlar bana yazarsa sevinirim gerçekten korkuyorum..Ya istediğim gibi olmazsa diye:KK43:((

2. 30 Eylül 2009
  3. ssheker07

ssheker07 inşaat mühendisi Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    88
    bende uzun zamandır düşünüyorum ama hala cesaret edemedim seni tebrik ederim canım.inş istedigin sonucu alırsın.. ne kadara anlastın dr la??

4. 30 Eylül 2009
  5. papatyax79

papatyax79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Teşekkür ederim ssheker07...Evet hemen hemen 3 senedir sürekli araştırdım kaç tane doktora gittim kaç kere karar verip vazgeçtim inan hatırlamayacak kadar çok diyebilirim.Ama En son Bursada Dr Mesut Özcana gittiğimde sağolsun beni okadar ii bilgilendirdiki artık karar verdim.Canım Bugün Tahlil ve tetkiklerimi yaptırdım herşey içinde 4.000 tl.anlaştık.Daha uygun yapan doktorlarda var ama çok içime yattı.Umarım beklediğim gibi olur.Korkma cesaretini topla ve ol derim sanada...şans dileyin bana nolurr...

6. 30 Eylül 2009
  7. ssheker07

ssheker07 inşaat mühendisi Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    88
    ya aslında burdan olanları okudukca öyle hewesleniyorum kii.. ama eninde sonunda yaptırcamm kacış yok =)) canım sen en zor asamayı atlatmışsın içine sinmesi cok önemli fiyatta normal bence zaten 3500 den baslıyoo... güwenilir we düzgün bi yer olması paradan dha önemli sonuctaa hafife alsakta basit işlemler degil...gelişmeleri beklioruuz =))

8. 30 Eylül 2009
  9. tulin79

tulin79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    .......

Son düzenleme: 30 Eylül 2009
  10. 30 Eylül 2009
  11. papatyax79

papatyax79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ssheker07 Evet bende en çok burdan okuduklarımla cesaretimi topladım aslında.Cumartesi Allah'ın izniyle olucam pazar günü ayrıntıların hepsini buraya yazıcam.Dualarınız benimle olsun lütfennn...

12. 30 Eylül 2009
  13. cicekbocek

cicekbocek Mantık yoksa akıl boştur Üye

Beğenildi:
    838
    Ödül Puanları:
    238
    hadi bakalım canım, inşallah içine siner, biz de güle güle kullan deriz :)

14. 1 Ekim 2009
  15. papatyax79

papatyax79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Teşekkür ederimm...Sadece beni en çok tedirgin eden Doktorumun yuvarlak protez koyucam demesi.yani yapay ve portakal görünüm vermesinden korkuyorum açıkçası..yuvarlak protez koyulan arkadaşlarda yorumlarınızı bekliyorum açıkçası..Teşekkürler..

16. 1 Ekim 2009
  17. cilekkli

cilekkli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Merhaba,Papatyax bende 7 hafta önce memelerimi büyüttüm bana 325cc yuvarlak protez kondu sonuc mükemmel hic öyle portakal gibi durmuyor cok dogallar simdiden asagiya indiler ve epey yumusadilar tatlim korkma yuvarlak dediyse doktorun ona güven göreceksin cok güzel olacaklar simdiden ALLAH yardimcin olsun!
    Sevgiyle

18. 1 Ekim 2009
  19. DENIZ7

DENIZ7 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    sevgili papatyax bence kim ne dese içideki tedirginlik geçmez. senin gibi büyük korkularla yaptırdım korkuların sonu yok taki seni uyutana kadar devam eden bir gerginlik yaşıyorsun, korkularının bir kısmıda gerçekleşsede herşey bittiğinde.(o kadar sıkıntıya rağmen) iyiki yapırmışım demekten kendini alamıyorsun.
    sana tavsiyem ameliyat sonrası 2 gününü yok say. en azından rahat olucam beklentisi içinde olmaki. sonrası bu ne deme.!
    allah yardımcın olsun benim bu işten anladığım ameliyat değil sonrası normale dönme süreci-kapsüllenme olayı- dikişler oluyor.
    bu arada bana 245cc damla kullanıldı. daha tam dğal durduklarını söyleyemem. bunun için 1 sene diyorlar.
    sana şimdiden allah yardımcın olsun diyorum. iyi haberlerini bekliyorum. sormak istediğin birşey olursa yardımcı olurum.senin durumunda benim çok ihtiyacım olmuştu. sevgiler...vereliniortak