lütfen yardım yeşil lens!!!

Konusu 'Kontakt Lens, Gözlük' forumundadır ve drelif tarafından 20 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

20 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : drelif
  1. drelif

drelif Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar numaralı lens kullanıyorum ama artık renkli numaralı lens kullanmak istiyorum.uzun zamandır araştırıyorum ama hala ne marka alacağıma karar veremedim.gözlerim koyu kahverengi,kumralım,kızıl saçlıyım.gözde doğal duran ama çarpıcı ,gözde kuruluk ve batma yapmayan,konforlu bir yeşil istiyorum...rainbowun giallosuyla light green arasında kalmıştım ama light greenin doğal durmadığını,giallonun da göz rengini çok az açtığını koyu kahverengi gözlerde koyu yeşil durduğunu okudum yorumlardan.sanırım bi de solotica mel ve sophistic var kullanabileceğim ama solotica melin tonunu beğenmedim pek.sophistic konusunda ne diyorsunuz?ya da rainbowun giallosu ve light greeni hakkında?bu lensleri burda deneme imkanım olmadığı için çok kararsız kaldım.yardımcı olursanız çok ama çok sevinirim...şimdiden teşekkürler...
  2. 27 Mayıs 2009
  3. SummerLove

SummerLove Don LasTiği Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    elegance açık yeşil.. hem canlı hem belli oluyo ama sahte durmuyo tavsiye ederim yani:-)
  4. 28 Mayıs 2009
  5. drelif

drelif Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim canım:)rahatlığı nasıl bu lensin?uzun süre gözde kaldığında rahatsızlık veriyormu?çok şey istiyorum biliorum ama fotoğrafı varsa koyabilir misin?
  6. 28 Mayıs 2009
  7. smurffs

smurffs Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hangi elegance? elegancelar üretimden kalktı arkadaşlar bilginize...
  8. 28 Mayıs 2009
  9. Sevgimiz...

Sevgimiz... Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhaba ben rainbow giallo almıştım, benimde gözlerim koyu kahve. Evet koyu bir yeşil oluyor, kulladıkça açılıyor rengi. Ben renk olarak çok beğenmiştim, çok doğaldı. Fakat ilk lenslerimdi, gözlerimdede kuruluk var, o sebeple ben pek rahat edememiştim. Rahat edebilseydim, duruşunu çok beğenmiştim
  10. 30 Mayıs 2009
  11. SummerLove

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    gayet rahat gün boyu kullanımdada ideal ama lenslerin 3 saatten fazla kullanılmasında pek taraftar değilim açıkçası..... ve canım ben 3 aylık aldıgım için şimdi lensim yok ama aldıgım zaman koyarım resim tabiki :)... ben gayet begeniyorum eleganceları Paris Hiltonda elegance takıyo ve onda nekadar canlıysa bendede öyle... ayrıca eleganceların üretimden kalktıgı falanda yok yanlıs bilgi verilmesin lütfen!
    Son düzenleme: 30 Mayıs 2009
  12. 30 Mayıs 2009
  13. tamtunali

tamtunali Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım, yardımınıza ihtiyacım var
    elegant liht blue kullanıyordum uzun zamandır ancak yırtıldı. ve elegant bulamıyorum. hangi lensciye sorsam üretilmiyor diyor. siz üretildiğine eminmisiniz? cibavisionun elegantı ama...
    bir de natural liht blue diye bir marka ve renk gördüm. bunlar nerede satılıyor. acil yardıma ihtiyacım senağlama
  14. 30 Mayıs 2009
  15. tamtunali

tamtunali Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tekrar selam, natural look değil miş adı.natural touch baby blue muş
  16. 30 Mayıs 2009
  17. SummerLove

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Canım sen balıkesirde oturuyorsun galiba?. ve elegant değil elegance dicektin galiba :-) .istanbulda olsaydın hangi optikçiden bulabileceğini söylerdim sana ama balıkesiri bilemicem üzgünüm...
  18. 30 Mayıs 2009
  19. BeyazPerim

BeyazPerim Vay anası ya =) Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    elegance cok fazla kendini belli eden bir lens ben kesinlikle tavisye etmıyorum