La roche effaclar kullananlar

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve afrot tarafından 1 Şubat 2008 başlatılmıştır.

1 Şubat 2008
    Konu Sahibi : afrot
  1. afrot

afrot Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selamlar
    dermatolog bana la roche markasını kullanabileceğimi söyledi,effaclar k krem yavaş yavaş cildi soyuyormuş sanırım,aranızda kullananlar varmı,kullananlardan tecrübe sahibi oldukları için bilgi ve yardım bekliyorum
    teşekkürler.

2. 1 Şubat 2008
  3. hayalli

hayalli Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam canım ben la roche posay kullanıyorum
    guvenle kullan doktorumum tavsiyesiiii

4. 1 Şubat 2008
  5. masummelek

masummelek Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende effaklar yüz yıkama jelini kullanıyorum.yaklaşık 1 yıldır.Sivilcelerime çok çözüm olmadı ama güzel temizliyor ve cildimi gerip kurutmuyor.Birçok yüz yıkama jeli kullandım en çok bu üründen memnun kaldım.

6. 22 Ekim 2009
  7. asligundogdu

asligundogdu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar sureklı la roche kullanan ve cok memnun olan bırı olarak tavsıye edıyorum. effacların yuz yıkama jelı tonıgı effaclar k ve effaclar a ı yı 10 aydır duzenlı olarak kullanıyorum ve daha once bır cok markayı denemıs bırı olarak gozu kapalı tavsıye edıyorum. effaclar k gecelerı yatmadan suruluyor, effaclar a ı ıse eger sıvılce sorununuz varsa sıvılcenın uzerıne lokal olarak surulup bekletılıyor. sıvılceyı kurutup döküyor ve leke bırakmamasını saglıyor. effaclar k ıse yuz kusurlarını varsa lekelerı zamanla yok edıyor bunu kesınlıkle tavsıye ederım ılk kullanımdan ıtıbaren anlayacaksınız ne demek ıstedıgımı. tonık ve jel de cok ıyı. ama effaclar k number one :)))

8. 26 Aralık 2009
  9. founda

founda Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Arkadaşlar kafam çok karıştı??
    Benim karma bir cilt yapım var. T bölgem yağlı. Bana hangi Roche ürününü tavsiye edersiniz? Jel krem tonik üçlüsü halinde?

10. 16 Ekim 2010
  11. mert

mert Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    effaklar k dan kullanıp memnun olan var mı.bir de ne kadar süre sonra etki ediyor acaba?

12. 17 Şubat 2011
  13. zumu

zumu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende uzun süredir effacların temizleme jelini kullanıyorum, gerçekten çok iyi bi ürün, clinique den bile bu kadar memnun kalmadım kızlar. şimdi effaclar k almayıda düşünüyorum, onunla ilgilide lekeleri iyi geçirdiğini duydum.

14. 17 Şubat 2011
  15. eif

eif Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de efflaclar k almayi dusunuyorum ama cildim hassas,cildi soyuyor filan denilmis.acaba hassasiyet yaratir mi?

16. 17 Şubat 2011
  17. alyasaro

alyasaro Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar...ilk önce kendimce bir öneridee bulunmak istiyorum..yüzümüze kullandığımız ürünleri çok dikkatli seçmeliyiz..öyleki cildimizi hasarlı hale getirebiliriz..benim gibi..kozmetik markalarının temizleyiccileri kremleri..hiç birşey kullanmayın ama onlarıda kullanmayın..katkı maddeleri yarardan çok zarar veiyor..peki ne yapalım..eczanede satılan markaları tercih edin...fiyat azda olsa onlara nazaran artıcak..ama makyaj malzemelerinden kesip bakım ürünleri alınabilir..ben la roche posay yıkama jeli,termal su ve nemlendiricisini aldım..(avene de olabilir içerik benzer) cildim hassas..o yüzden yatışması gerekiyor..ve iyice nemlendirilmeli..önümüzdeki ayda güneş koruyucusunu alacağım..cildim iyileşince tekrar deneyimlerimi paylaşacağım...güzel sağlıkla dolu günler..

18. 17 Şubat 2011
  19. Caramelim

Caramelim Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    La Roch posay basarili bi marka cildin ne kadar sorunlu bimiyorum ama iyi sonuc alirsin(bende kullandim)kreminide severek kullandim yaglandirmiyor sivilce olusmuyo (cildim hassas)..
    Avenenin el kremini kullaniyorum ve cok memnunum cok güzel nemlendirip yumusatiyor etkiside ellerde fark ediliyor uzun süre.
    Bende Clarins almayi düsünüyorum temizleme jeli kremini ama emin degilim senin bilgin varmi canim?