La Roche Posay hk.

Konusu 'Genç Ciltler ve Sorunları' forumundadır ve maviss_82 tarafından 25 Nisan 2010 başlatılmıştır.

25 Nisan 2010
    Konu Sahibi : maviss_82
  1. maviss_82

maviss_82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    Herkese merhaba,

Benim cildim çok problemli arkadaşlar.Göz çevresi hariç bütün yüzüm kızarık.
    Boynuma bakıldığı bariz belli oluyor. Sorun kılcal damarlarımın yüzeye çok yakın olmasıymış.Gitmediğim doktor,kullanmadığım ürün kalmadı.

Vichy,Bioder,Bioderma ki hassas ciltler için olan serisi daha da kuruttu sanki.
    En son Avene almıştım güneş kremi ve nemlendiricisini.O da sanki küçük küçük sivilceler yaptı yüzümde iltihaplı gibi beyaz.

Ne yapacağımı şaşırdım.Su bazlı ve etkili bir ürün arıyorum.La Roche Posay hiç kullanmadım.Kullanan arkadaşlar memnun mu acaba? Bi de dünyanın parasını veriyoruz.İşe yarar inşallah.

2. 25 Nisan 2010
  3. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ben güneşe çıkmadan önce 50 faktörlük sütünü sürüorm benm cildimde aynı seninki gibi çok hassas güneşe çıkınca kaşınmalar oluyordu ama bu iyi geldi 2 seneden beri kaşıntı yok ama tabi yanmıyosun da onun dışında ürünleri nasıl bilmiyorum

4. 25 Nisan 2010
  5. maviss_82

maviss_82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkürler ilgin için.yanmaktan vazgeçtim zaten.daha kötü olmasından korkuyorum.o yüzden koruyucu bir ürün almam lazım.

6. 25 Nisan 2010
  7. Caramelim

Caramelim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    La Roche Posay ben cok memnunum özelikle günlük kreminden benim cildimde hassas bicok marka denedim en cok memnun kaldigim ürün ayrica diger kozmetik markalarina bakarak buna benzer dermatalog ürünler cok cok daha iyi..

8. 25 Nisan 2010
  9. cemrenil

cemrenil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende temzleme jelini kullanyorm geçen ay başladm aynı zamanda avene nemlendriciye de basladm ilk başlarda memnundm ama bir kaç haftadır yanaklarımda kızarıklıklar oluştu. ama nemlendriciden mi temzleme jelinden mi bilmyorm

10. 25 Nisan 2010
  11. cemrenil

cemrenil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    güneş koruyucu olarak avene i önermyorlar pek zaten eczacı öyle dedi benm cildm de hassas ve sebamed losyon kullanyorm günş koruyucu olark tavsiye ederm hem daha hesaplı hem etkili

12. 25 Nisan 2010
  13. maviss_82

maviss_82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    cemrenil avene dolayı olabilir.bende en son iki ürününü aldım şu an kullanıyorum sanki daha kötü oldu.iyice moralim bozuldu.sürekli kıpkırmızı bi halde dolaşmaktan bıktım..bide sebamedi araştırayım..

14. 25 Nisan 2010
  15. Caramelim

Caramelim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bu arada avene den söz gecmisken el kreminden cook memnunum arkadaslar yerimseniben

16. 27 Nisan 2010
  17. cemrenil

cemrenil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet kırmızılıklar avene den dolayıymış arkadaşlar 3 gündür sürmüyorum nemlendiriciyi ve sanki geçiyor kırmızılıklar şuanda sadece la roche posey temzleme jelimi kullanıyorum etkili evet ama nemlendirici sürmek şart ne kullansam acaba var mı önereceğiniz bi ürün

18. 5 Mayıs 2010
  19. mihrimah

mihrimah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar ben bugün doktora gittim ve la roche-posay toleriane riche' i önerdi.Ama beni pek dinlemedi hiç muayene etmeden bunu söyledi gönderdi.Benim sorunum; şimdiye kadar piyasadaki (loreal, nivea, diadermine vs.)yüz için nemlendiricilerden birçoğunu denedim fakat gözümün üstünde pul pul dökülmeler, yanaklarımda yuvarlak kızarıklık ve pullanmalar oldu.Şimdi de gözlerimin kenarlarında var.Cildim de çok kuru.Krem kullanmazsam olmuyor.Bu krem nasıldır? Şimdiden teşekkürler...