la roche posay kullanan varmı

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve EU1 tarafından 2 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

2 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaslar benım gozeneklerım genıs oyuzden la roche posay tonik aldım ama sıvılce yaptı bende
    rocheposay tonık kullanan varmı

2. 2 Temmuz 2008
  3. eCeCe

eCeCe Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben temizleme sütüyle toniğini kullanıyorum...bende sivilce yapmadı cnm ya...acaba uygun ürünümü almadın o yüzden de olmuş olabilir

4. 3 Temmuz 2008
  5. mert

mert Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    effaclar serisi güzel evet.
    ama tonikleme bazı ciltlerde sivilce reaksiyonunu artırıyor.ben o yüzden hiç bir markanın kini kullanamıyorum

6. 3 Temmuz 2008
  7. mylilapause

mylilapause Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben effeclar serisini kullanıyorum ve çok memnunum sen hangi ürününü aldın

8. 4 Temmuz 2008
  9. mylilapause

mylilapause Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben kuullanmaya başlayalı 2 ay felan oluyo vee benm çok büyük sivilceler wardıı bunu kullandıktan sonra inanki eser kalmadı .canım bi de bu ürünleri ilk kullanmaya başladıgında dışarı weriyor bütün sivilceleri daha sonra geçiriyoryerimseniben..kullanmaya başlayalı ne kadar oldu senin??:

10. 11 Temmuz 2008
  11. hayalli

hayalli Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben nerdeyse 5 aydır kullanıyorum cokta memnunum . cildim yaglı temizleme jelini tonigini nemlendiricisini kullanıyorum. efaclar serisinin k olan nemlendiricisini kullanıyorum . sivilceler içinn. doktorumun önerdigi tek marka. ben almanya da yasıyorum ve burda cok kullanılan bi marka. tavsiye ediyorum bütün arkadaslarıma. hatta etrafımda aldırmadıgım arkadasım kalmadı. bide günes kreminide kullanıyorum . ben beyaz tenliyim +50 korumalı olanını kullanıyorum burun ve göz altlarımda hep kızarma olurdu şimdi eseri yok. bütün ten rengim eşit kalıyor.

12. 12 Temmuz 2008
  13. mylilapause

mylilapause Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    senle aynı ürünlerini kullanıyoımuşuz bnde 2 aydır kullanıyorum menunum iyiki doktorum önermiş iyiki almışım diyorum..jeyyar

14. 12 Temmuz 2008
  15. mylilapause

mylilapause Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tatlım sanırım senin sivilce problemin vardı ..zaten aldıgındada bilgilendirmiş olmaları gerekirdi..ben öyle yaptım senin gibi ilk kullandıgımda sivilce yaptı ve zaten cildin temizlenmesi gerekir dendi ve sivilcelenme sengözlerimebaksanab2 gün sürdü sonra hepsi geçti ..bence ihmal etme la rocheea dewamm

16. 13 Temmuz 2008
  17. DEVDAS

DEVDAS 29.05.2010... Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım t bölgen yağlıysa cilt tipin karma olabilir ve sen yağlı ciltler için olanını almışsan o da iyi gelmemiş olabilir bi eczacılara sor istersena.s.

18. 14 Temmuz 2008
  19. prometheus

prometheus Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de 6 aya yakın bir zamandır kullanıyorum..şakkıdı
    Yüz yıkama jeli,tonik,nemlendirici ve göz çevresi..
    Çok şükür bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadım,cildimi kendine getirdi diyebilirim..:kahve: