La Roche-Posay kullananlar

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve Pretty tarafından 20 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    20 Aralık 2008
    Konu Sahibi : Pretty
  1. Pretty

Pretty Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    La Roche - Posay

Benim cildim çok kuru, küçüklüğümden beri hep bunun sıkıntısı yaşadım, ve çok hassas hemen kızarır sıcakta soğukta...
    4 yıl önce ' ee artık işe başladım cildime özen göstermeliyim, param da var kendim için bişeyler yapayım' dedim ve vichy yetkili eczanesine gittim cildime baktılar ve uygun olan ürünü verdiler ben de kullanmaya başladım. yaklaşık 2 sene kullandım daha önce kullandıklarımdan çok çok iyiydi şüphesiz ama yine de daha iyisi olabilir diye düşünürken la roche-posay çıktı karşıma...
    çok memnunum cildim harika parlıyo resmen , yanında nem maskesi kullanıyorum bir de maske de süper md nin bi ürünü gerçi bana çok pahalıya mal oluyor ama...
    eğer benim gibi kuru cildi olanlar varsa tavsiye ederim kızlar...hihoyyythihoyyythihoyyyt

2. 20 Aralık 2008
  3. EU1

EU1 Guest

bnm cildimde yağlı effaclar k sını merak ediorum

4. 20 Aralık 2008
  5. Pretty

Pretty Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hımm canım bütün ürünlerinin iyi olduğunu düşünüyorum, ama yetkili eczanelere cilt uzmanları geliyor zaman zaman, ne zaman geleceğini öğren canım cilt uzmanının o zaman gidersin cildine bakarlar ona göre bi ürün tavsiye derler daha garanti olur.

6. 20 Aralık 2008
  7. montesori

montesori metin's and kaan's mother Pro Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    bende bugun alıcam talorine rich serisini sen bunu mu kullanıyosunpretty benim de cildim kuru....

8. 20 Aralık 2008
  9. Pretty

Pretty Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet şekerim temizleme sütü tolarine, nutritic nemlendiri krem ve göz altı kremini kullanıyorum..

10. 20 Aralık 2008
  11. Pretty

Pretty Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım dediğini yanlış anlamışım sonradan farkettim, ben seri olarak kullanmıyorum.
    temizleme sütü : toleriane
    nemlendiri krem : nutritic
    göz altı kremi : hydraphase kullanıyorum
    bunlar aynı seri de mi bulunuyo bilmiyorum, bana eczanede ki güzellik uzmanı seçip verdi şikayetlerime göre

12. 20 Aralık 2008
  13. mademoiselle

mademoiselle offf pofff Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben de senelerdir la roche posay kullanıyorum effaclar serisi. çooook memnunum, ama bazen nemlendiricisi yetersiz kalabiliyor o nedenle şimdi bi de ddf denicem onun da ürünleri çok güzel

14. 20 Aralık 2008
  15. Pretty

Pretty Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ddf i duymamıştım , nemlendiricisi yetersiz kaldığına göre senin de cildin kuru olmalı, ben bi de md nin nem maskesini kullanıyorum banyodan sonra..

16. 20 Aralık 2008
  17. mademoiselle

mademoiselle offf pofff Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim cildim yağlı, effacları o nedenle kullanıyorum zaten ama son zamanlarda burun kenarlarımda soyulma başlamıştı ve la rocheun effaclar nemlendiricisi bi etki etmedi.
    ddf eczacı çok önerdi bi de kullanıcı yorumları baya iyi, o nedenle aklıma yattı. şu an nemlendiricism bitsin ddf denicem, md yi de çok öneriyolar bakalım artık bi tercih yapcam

18. 20 Aralık 2008
  19. betibeti

betibeti Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    güneş kremi beyazlık veriyor mu surata?