labioplasti olalı 1 ay oldu, dikişler hala düşmedi

Konusu 'Genital Estetik' forumundadır ve gizemelif tarafından 4 Haziran 2010 başlatılmıştır.

4 Haziran 2010
    Konu Sahibi : gizemelif
  1. gizemelif

gizemelif Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadşlar 1 mayısta labioplasti oldum aylin hanıma. fakat 1 ayıda geçti hala dikişler düşmedi. aynı durumda oln var mı? normal mi bu durum

2. 5 Haziran 2010
  3. rossy

rossy Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aylin hanımı aradınmı keşke ona sorsaydın bende ona bu hafta ameliyat olucaktım şimdi içime bi kuşku düştü:KK43:

4. 5 Haziran 2010
  5. gizemelif

gizemelif Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hayır canım ben çok memnunum aylin hanımdan hiç kuşku olmasın akın

6. 5 Haziran 2010
  7. purify

purify Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Ben de bir ay önce yaptırdım benim de hala kalan dikişler var, doktorum iplerin geç eriyeceğini söylemişti,normal bir durum yavaş yavaş düşer merak etmeyin

8. 26 Haziran 2010
  9. darkblue

darkblue Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bu ameliyatı olan ve başarılı geçen biri olarak oranın tam olarak toparlaması kişiye bağlı olarak 3 aya kadar zaman alıyor benım 1.nci ayda tamamen erimişti ama sankı arada pırtlak gıbı etler vardı doktoruma soyledıgımde onlarda gececektır daha cok erken dedi ve gerçekten de oyle oldu 3 ayın bıtımınde tamamen yenı ve estetik goruntume kavuşmuş oldum...

10. 5 Temmuz 2010
  11. sdd

sdd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende ankaradym aynı prblemleri yasıyorum.amelyt olmayı düsünyrm eylülde düğünüm olcak.nerde oldunuz acaba ankarada tavsiye edebilecegnz bi yer varmı??

12. 20 Temmuz 2010
  13. dm85

dm85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    merhaba darkblue
    bende yeni oldum ama sanki eskisinden daha kotu gibi gelio...sisliktenmi bilmiorum ama 3 ayda toparladı demissin...ilk yapıldıgı gunle sonraki aylar arasında farklar oluyormu gercekten...yardım edersen cok sevinirim...

14. 20 Temmuz 2010
  15. darkblue

darkblue Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

Sana oyle geliyordur canım sadece hijyenine cok dikkat mikrop kaptırmamaya çalış zaten doktorun senı tekrar kontrole çağıracaktır... Bende pekde belirgin bir şişlik olmamıştı ama havluya sarıp jel poşet buzlar var onlardan koyabilirsin şişlerini alması ıcın normalde 1 haftada ustune oturabılıyor acın gecıyor ama tam olarak şeklinin oturması 3 ayı buluyor...

16. 20 Temmuz 2010
  17. dm85

dm85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    cevapladığın için cok saol darkblue....hijyenime cok dikkat ediorum ...buzu ihmal etmiorum...ama pişman oldum keske yaptırmasaydım diye...kendi kendimi yiyiyorum....ben birazda küçük dudakların bittiği kıvrımlara takıldım...cok kıvrık gorunuyolar...klitorise dokunulmadı ama o bile cirkin gelio gozume suan...bakmak istemiorum...tek umudum zamanla düzeleceği...

18. 22 Temmuz 2010
  19. heyyo

heyyo Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evlendikten sonra mı dudakların şeklinde bozulma oldu yoksa eskiden de mi memnun değildiniz?cinsel ilişkiye ne kadar sonra girilebilir?Geçmiş olsun