LABOqUİK GEBELİK TESTİ ALAY EDİYOR'!!!!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve MeleGim tarafından 29 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    29 Nisan 2010
    Konu Sahibi : MeleGim
  1. MeleGim

MeleGim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    HEPİMİZ BİLGİLENELİMM TAKİP EDENLER BENİ TANIYANLAR BİLİR...HAMİLEMİYİM DEĞİLMİYİM DİYE DELİRİYORDUM BİRAZ ÖNCESİNE KADAR HAMİLEYİM TAVIRLARI TAKINIYORDUM BUGUN REGLİM GEÇELİ 7.GÜN ARKADASLAR ADETİM 2GÜN GECİNCE TEST YAPTIM LABOqUIK GEBELİK TESTİ!!!!! POZİTİF CIKTI EŞİME SÜPRİZLE TESTİ GÖSTERDİM.....HAVALARA UCTUK TABİ!!!!ERTESİ GÜN KANDA BAKTIRDIM NEGATİF!!!!!!!!!ERTESİ GÜN TEST YAPTIM BASKA MARKA NEGATİF!!!!!!!ERTESİ GÜN YİNE BU MARKA TESTİ ALDIRDIM BİZİM MAHALLEDEKİ COCUKLARA...LABOQUIK BUDA YANİ BUGUN SABAH İLK İDRARLA ODA CIKTIMI POZİTİF ALLAH BEN UCUYORUMM!!!!EŞİMİ ARADIM HADİ GEL KANDA BAKTIRALIK HAMİLEYİM DİYORUM!!!İÇİM RAHAT ETMEDİ BİZİM COCUKLARA DEDİM BİTANE DAHA ALINboshayallersmile AMA FARKLI MARKA AL DEDİM GİTMİŞ YİNE ONDAN ALMIS ODA CIKTIMI NEGATİF!!!CILDIRDIM ARKADASLAAR PSİKOLOJİM SIFIR!!!mafoldumben mafoldumben KAÇ GÜNDÜR ALLAK BULLAK OLDUM ARADIM ŞİKAYETÇİ OLDUM ÜSTÜNEDE DÜŞÜCEM BUNUN!!BUKADAR OLMAZ AMA BİRSÜRÜ ARKADASIMIZ ŞİKAYETÇİ UMUTLARIM HAYAL KIRIKLIGINA DÖNDÜ AKLINIZDA OLSUN BENİM DÜŞTÜĞÜM DURUMA DÜŞMEYİN LÜTFEN!!!!

2. 29 Nisan 2010
  3. MeleGim

MeleGim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    EVDE KOLESKİYON YAPMIS DURUMDAYIM LABOQUIK!!!!!:kızgın: SİNİRDEN CILDIRMAK ÜZEREYİM BUKADR ALAY EDİLMEZ ARTIK!!!YA BİZLER NEYSE AMA EŞLERİMİZ ÜMİTLENİP YIKILINCA COK BASKA NEDİCEM ŞİMDİ HAYATIM TESTLER HEP HATA VERİYORMU!!!AH BE DİCEK BUDA BİZİ BULDU YETER BİDAHA BANA TEST GÖSTERME ALDIRMA DİCEK:kızgın: NEDESEM BOŞ!!!KENDİNİZE GELİN İNSALARIN HAYALLERİYLE OYNAMAYIN!!!:kızgın:

4. 29 Nisan 2010
  5. MeleGim

MeleGim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  6. 29 Nisan 2010
  7. esssraaa

esssraaa minik kurabiyenin annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım,kan testini tekrar ettir bence,bi arkadaşımın da başına gelmişti,defalarca idrar testi yaptı,bi pozitif bi negatif çıkıyordu.. kan testi de negatif çıkmıştı ama o hamile olduğunu düşünüyordu,adeti birkaç gün gecikmişti..
    hatta düşmüştü,film çekeceklerdi kabul etmedi,kan testini tekrarlattı ve hamile olduğunu öğrendi..
    allahım sana da sağlıklı ve hayırlı bir evlat kısmet etsin inşallah..
    ama üzülmeden önce kan testini tekrar yaptır bence..seni üzen de bu belirsizlik sanırım..
    güzel haberlerini okumak dileğiyle..

8. 29 Nisan 2010
  9. Nazo

Nazo HAYAT SEVİNCE GÜZEL Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Resmen rezalet.Bencede peşini bırakma.ınsanların hayalleriyle oynamaya hiç hakları yok.:eek:lmaz:

10. 29 Nisan 2010
  11. krizantem20

krizantem20 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    melegim, laboquık ıle bırlıkte 3 tane test alıp hepsını aynı anda aynı ıdrarla deneseydın 2 farklı markayla yaparsan belkı degısık cıkabılır sonuc ama 3 tane olunca az cok bellı olur hangısının dogru oldugu.

12. 29 Nisan 2010
  13. MeleGim

MeleGim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cnm güzel dileklerin için saol:Saruboceq: inşallah dediğin gibidir ama benim bu TESTE GÜVENİM KALMADI BİSÜRÜ ARKADASIMIZ SİKAYETÇİ!!!YA SABAH YAPIORUM SEVİNİYORUM ÖĞLEN SİNİRDEN AGLIYORUM PSİKOLOJİM BOZULDU YA YETER ARTIK YARIN DOKTORA GİDİCEM

14. 29 Nisan 2010
  15. MeleGim

MeleGim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    REZALET HEMDE NE REZALET!!!BIRAKMICAM PEŞİNİ HAYALLERİMLE OYNADILAR YAmafoldumben
    KUZUM YOK YA BUNLADIM ARTIK EVDE KAÇ TANE YAPTIGIM TEST VAR 4GÜNDE 8TANE!!!YETER KEŞKE SİLİKLİĞİ BELLİ OLSA CEKİP YOLLASAM KKYA GÖRSENİZ Bİ NEGATF Bİ POZİTİF FLAŞLI TELEFONLA CEKİP YOLLAMAYA CALISICAM BELLİ OLURSA REZALETİ GÖRÜN

16. 29 Nisan 2010
  17. krizantem20

krizantem20 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım ya ınsallah hersey dıledıgın gıbı olur ınsallah hamılesındır.bazı markalar boyle olabılıyor benımde basıma geldı ınsallah senınkının sonucu hayırlı olur.

18. 29 Nisan 2010
  19. MeleGim

MeleGim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    HİÇ SANMIYORUM CANIM AMA İNŞALLAH ÖYLEDİR GÜNÜM GEÇELİ 7GÜN OLDU YARIN DOKTORA GİTCEM:umursamaz:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.