laftan anlamayan kuaförler

Konusu 'Saç Şekilleri (kesim, örgü, topuz) & Kataloglar' forumundadır ve mltm87 tarafından 6 Kasım 2008 başlatılmıştır.

6 Kasım 2008
    Konu Sahibi : mltm87
  1. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu hep benim mi başıma gelir çok merak ediyorum. bugün kuaföre gittim. saçlarımın aralarından aldırmak ve perçem kestirmek için saçlarım çok gür olduğu için katlarını yoğunlaştırmak gerekiyor sürekli. kuaföre gittim. her zamanki kuaförüme ama her zaman saçımı kesen orda yoktu. başkası kesicekti saçımı. kesimi tarif ettim boydan kesinlikle kısalmiyacak sadece perçem ve katlar dedim. saçımda belime kadardı. kuaförde zaten senin saçının boyunu kısaltmaya kıyamam çok güzel uzamış dedi. neyse saçım kesildi eve bi geldim saçım en az 10 cm kısalmış. ben üstüne basa basa dedim boy kesinlikle kısalmıcak diye bunda anlaşılmayan nedir anlamıyorum. niye kendi kafalarına göre kesiyorlar. saç kolay mı uzatılıyor. belimdeydi saçım ve şu an omzumun az bişey altında Çok üzgünüm çoook bu sizinde başınıza geliyormu. ne yapıyosunuz böyle bişey başınıza geldiğinde

2. 6 Kasım 2008
  3. cadxix_bihter

cadxix_bihter Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben kestirmeden önce gösteriyorum bu kadar kesilecek diye ve ekliyorum bundan kısa olursa 5 kuruş vermem birde üzerine kıyamet kopartırım diyorum açık açık, bende yıllardır aynı kuaföre gidiyorum artık alıştılar, bilirler başlarına geleceği. Baştan açıkca söyleyin kesin bir tavır koyun. Söylediğiniz gibi saç kolay uzamıyor, birde şaç demek bayanların en önemli dış görünüş noktası demek insanın fena morali bozuluyor.

4. 6 Kasım 2008
  5. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    yaa çok canımı sıktı benimde saçlarımın kısalması upuzundu yaa belimdeydi saçlarım çokta güzel uzamışlardı kırılmasınlar bişey olmasın diye saç kurutma makinesiyle kurutmuyodum bile sadece köpükle şekil veriyodum başka hiç bi şey yapmıyodum zarar gelmesin diye. başkası kıydı ama gitti saçlarım

6. 6 Kasım 2008
  7. Sineks

Sineks ölü böcek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bu benimde baya basıma geldi.. ya anlamıyolar kafaları basmıyo yada kendilerini bi sey zannedip havalara girip kafalarına göre takılıyolar.. ama hakkını vermek gereken kuaförlerde var.. ben ıspartada okuyorum.. burada 4 ayrı kuaföre gittim.. 2sinde kadın kesti hep berbattı.. bayada anlatmıstım oysa, madem beceremicek neden itiraf edip baska bir alternatif sunmuyor anlamıyorum.. bitanesi sadece kafasına göre takılıyo.. sen sanki bosluga konusuyosun.. ama son gittigim yerden cok memnun kaldım..adam beni kesime almadan önce siz mi keseceksiniz diye sordum.. evet dedi.. o halde lütfen istegimden baska bişey yapmayın dedim.. adam güldü anladım dedi.. sonra kesti sacımı ve tam istedigim gibi.. yani anlayan anlıyo anlamayanda anlamıyo.. ÖNEMLİ OLAN DOGRU İLETİŞİM KURDUGUNUZ BİR KUAFÖRE GİTMEK VE SÜREKLİ OLMASI.. YOKSA FECİ SONUCLAR ALINIYO..

8. 6 Kasım 2008
  9. hazall_24

hazall_24 Guest

haklısın canım bende yeni kestirdim saçlarımı geçtiğimiz hafta belime kadar uzundu kısalt biraz dedim ama çok değil omuzlarımın altında olsun dedim cıngar kopartırım eğer kısaltırsan dedim ama sonuç ne yazıkki saçlarım şu an boyun hizasında çok kızdım ama bir yandanda alıştım yıllardır upuzundu zor oluyordu bakımıda hem şimdi daha sağlıklı uzar dedim kökü bende nede olsa dedim alıştırdım kendimi yapcak bişeyim yok.... :KK43:

10. 6 Kasım 2008
  11. zuzucybel

zuzucybel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    44
    Ödül Puanları:
    88
    YAVV ben bişiyi anlamadım hatta cetvel aldım ölçtüm şimdi belindeki saç 10 cm kesilince nasıl omuzlarının biraz altında oluyor

12. 6 Kasım 2008
  13. damllaa

damllaa mutlu... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Benim de başıma çok geldi,onun için saçlarımın uçlarından aldırmaya bile gidemiyorum,çünkü hep aynı şeyi yapıyorlarÇok üzgünüm çoook

14. 6 Kasım 2008
  15. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    benimde senelerdir hep gittiğim kuaför ama hep bi adam vardı o keserdi bu sefer kadın kesti mahvetti saçımı yaa.. adam hiç boyunu kısaltmadan katları yoğunlaştırırdı. bu komple ne varsa kesti. bide saçım çok gür bi çıtçıtlık saç çıkmıştır heralde. demekki erkek kuaförler anlıyo laftan tabi genellemeyeyimde sorun olmasın

16. 6 Kasım 2008
  17. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    cnm annadım anlamamanın sebebini çünkü ben tam açıklayıcı yazmamışım sağol.. benim saçım çok katlı şimdi şöyle tarif edeyim saçlarım ön kısımları omuzlarımda arkadan bakınca u şeklinde indiği için saçımın en uzun olan yerini söyledim orası en az 10 cm gitti en uzun olan yer yine idare eder sırtımda ama geri kalan yerler omzumun altında kaldı. orası ne kadar gitmiş oldu hiç bilmiyom

18. 6 Kasım 2008
  19. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Eee kesilirken görmedin mi anlamadın mı 10 cm gittiğini..?

Ben sürekli takip ederim kesimde, 2 parmak aldırırım boydan en fazla..

Zaten kuaförümde bu konudaki hassasiyetimi bildiği için asla fazla almaz..

Yapacak birşey yok ama nasıl farketmedin , hemen uyarsaydın keşke..