lahana suyu

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve yexsxilxoxzen tarafından 3 Ocak 2009 başlatılmıştır.

3 Ocak 2009
    Konu Sahibi : yexsxilxoxzen
  1. yexsxilxoxzen

yexsxilxoxzen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar malum kilolarla başımız derttee vermek içinde lahana suyumu duydum ama emziriyorum ve içip içmemekte tereddütteyim. kızımın 5 ayında gaz sorunumuz yok bundan sonrada olmaz galiba ama genede deneyim mi denemeyimmi bilmiyorum ne dersiniz deneyim mii:uhm: bişeyler yapmadan bu kiloların gidecegi yok gibiiii

2. 3 Ocak 2009
  3. EU3

EU3 Guest

canım malum hepimiz öleyiz ama sen emziriyosun lahananın zararı olmaz ama yinede emzirmeyi bırakınca dene istersen belki tuveletine falan sorun yapabilir

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Ocak 2009
  4. 3 Ocak 2009
  5. ceko

ceko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet bende aynı dertten müzdaribim.ama içmeyeceğim gaz mazolur ayyy dönemem o günlere tekrar..

6. 3 Ocak 2009
  7. @ANGEL@

@ANGEL@ tahayla şevvalin annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    76
    bende içmek istiyorum kilolarla başım dertte lahana suyu içmek istiyorum ama kızımı emziriyorum o yüzden korkuyorum içen varsa yan etkisi olmuşmu bebeklerde çünkü ne yesek direk bebeklerimize gidiyor

8. 3 Ocak 2009
  9. ertuxgx

ertuxgx ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben kapsülünü aldım 3 gündür kullanıyorum ben emzirmiyorum ama sütüm bitti işe yararsa yazcam size

10. 4 Ocak 2009
  11. nil1299

nil1299 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    ben 1 ay falan oldu galıba, denemısdım 2 kere ıctım kıızımda acayıp gaz oldu ıkana sıkına bı hal oldu bende bıraktım ama sen gene 1 kerelık dene ıstersen canım ben memeden kesınce artık dencem dedıgın gıbı baska turlude gıtmıyor kılolar napcaz boylee off

12. 22 Mart 2009
  13. @ANGEL@

@ANGEL@ tahayla şevvalin annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bebeklerimiz baya büyüdüler ek gıdayada başladık kızım emmeyi azalttı arada veriyorum fazla emmiyor bendede doğumdan kilolar kaldı zayıflayamıyorum ben lahana suyunu denemek istiyorum siz denedinizmi korkuyorum kızıma gaz yapa diye gaz yapar diye kullanan varsa lütfen yazsın yan etkisini

14. 24 Mart 2009
  15. fikriye_bg

fikriye_bg SaNBeRk 14/08/2008 Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    153
    Ben de aynı dertteyüm ama emzirmeyi braktıktan sonra denemesi gerekiyor.Sadece gaz problemi değil eğer lahana suyundan biz zayıflıyorsak bebeklerimiz zayıflamıyacak mı.Yediklerimiz sütten geçerek onların sağlılığını etkilemiş oluyoruz. Şimdilik Kilolarımla barışmak zorundayım.kaydirigubbakcemile5

16. 25 Mart 2009
  17. llynn

llynn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    lahana suyu kan şekerini düşürdüğü için,emziren bi anne için tehlikeli bana göre,bi kaç hafta önce bi akrabam bu sebeple hastaneye kaldırıldı,üstelik çok iri yarı bi hanım,,o yüzden emzirme döneminden sonra diyete başlamanız daha iyi olacaktır:KK70:

18. 28 Mart 2009
  19. emosum

emosum yaşamak direnmektir Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar benimde dogumdan sonra birkaç kilom kaldı bende sizin gibi lahana suyunu düşndüm ama yapmadım
    bir kitapta okumustum lahana SÜTÜ AIRLASTIRDIGI ıÇıN BEBEK TE GAZ HUZURSUZLUK YAPIYOR
    BEN LAHANA SARMASI YEMıŞTıM AMA BıLMıYORDUM O GÜN BEBEGıM COK RAHATSI<DI ANLATAMAM Kı BENıM BEBEGıMDE GAZLI BıR BEBEK DEGıLDı YANı
    BUYUZDEN DıKKAT EDıN ARKADASLAR