Lake kullanan arkadaşlar yardım!!!!

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve seymagul tarafından 24 Aralık 2009 başlatılmıştır.

24 Aralık 2009
    Konu Sahibi : seymagul
  1. seymagul

seymagul haziran 19 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar;
    Ben mobilyacıda çalışmama rağmen mobilyalarımı adapzarından almayı düşünüyorum çünkü fiyatlar cazip fakat bir korkum var lake istiyorum ve sararma ihtimali olması beni şüpheye düşürüyor.Yani her lake sararmıyor akrilik boya ile boyananlara bişey olmuyor ama nasıl güvenicem bilemedim.Lake kullanıpta sorun yaşayanlar olduysa lütfen bizlerle de paylaşır mısınız?
  2. 24 Aralık 2009
  3. ---camdan-kalp---

---camdan-kalp--- Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım 1 ay önce taş gibi kapılarımı çıkarttırıp yerine beyaz lake kapı yaptırdım.ne zaman sararır bilmiyorum ama müthiş itina istiyor.ha estetik olarak tek geçerim ama yinede büyük risk.çünkü darbeye çok açık.
  4. 24 Aralık 2009
  5. seymagul

seymagul haziran 19 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

oooo büyük cesaret kapıda lake eminim çok güzel olmuştur ama dediğin gibi lake darbelere karşı çok hassas hemen çatlayabilir valla ben masa ve orta sehpada nasıl korurum derken inanın cesaretinize hayran kaldım:)
  6. 24 Aralık 2009
  7. Mxixsra

Mxixsra Paşa nın annesi Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Benim yatak odam beyaz lake,salonumdaki mobilyalarda karamel kahverengi renginde lake cnm.
    Lake gösterişi müthiş,ancak kullanımı çok itina isteyen bir kaplama.Örneğin herhangi bir bezle silemezsin özel bezleri var.
    Sararma konusuna gelince sende araştırmıştın zaten,yerli kaplamaların birçoğunun sarardığı söylenir benimki yanlış hatırlamıyorsam amerikan lake cnm.Bunu kolay kolay ayırt edebilmemiz mümkün değil biz aylarca gezmiştik.Bu nedenle alacağın firmaya dikkat et.Fiyatı normal mobilyalar gibiyse şüphe duy gerçek lakenin fiyatı daha yüksek çünkü.
    Bir diğer önemli noktada iyi lake bakınca ayna gibidir,karşısına geç ve bak parlıyor mu,kendini görüyor musun?Umarım yardımcı olabilmişimdir.
  8. 24 Aralık 2009
  9. Mxixsra

Mxixsra Paşa nın annesi Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Amanın Allah kolaylıklar versin kapı olarakk düşünemiyorum çokkkkkkkk dikkatli olmanız lazım.
  10. 24 Aralık 2009
  11. CAVXIXXSX

CAVXIXXSX Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende banyo dolabımı yaptırdığım yerde bir mutfak görmüştüm.Üstü krem altı mordu orda sormuştum bu kremin kodu hangisi değişik geldi diye onun beyaz olduğunu ve zamanla sararıp krem olduğunu söylemişlerdi ve bende inan cesaret edip siyah beyaz lake mutfak yaptıramıyorum sararma korkusuyla iyi akşamlar.
  12. 25 Aralık 2009
  13. seymagul

seymagul haziran 19 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Çok sağol mısracım gerçekten çok yardımcı oldun şimdi bizde diyoruz ki mobilyacıya söyleyelim boya markasını felan ama adam bi benim için mi yaptığı üretimden farklı bişiy yapcak dediğin gibi başka yerlerde çok pahalı hevesimde var napıcam bilemiyorum şimdi parlak mebranlar var mobilyada kullanıyorlar adi lakeden daha kullanışlı olduğunu söyledi bizim fabrikadaki mobilyacımız bakalım bakmaya devam sanırım benimde karar vermem birkaç ay sürecek:)
  14. 25 Aralık 2009
  15. seymagul

seymagul haziran 19 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yaaa farklı bir renk gibi sararıyorsa onda razıyım:)Şaka bi yana lake riskli bir grup gerçektenn
  16. 26 Aralık 2009
  17. ---camdan-kalp---

---camdan-kalp--- Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dualarınıza yürekten amin diyorum.Gerçekten çok istediğim için tedirginliğimi eşime belli edemiyorum:))bu arada gerçekten fiyat konusunda uygun geldiyse bencede şüpheli çünkü lake ürünler biraz fiyatlı.benim kapılar parlak değil adı:ipek mat lake.Bahsettiğin parlak membran ürünler bence daha kullanışlı çünkü direkt boya değil kaplama.
  18. 26 Aralık 2009
  19. seymagul

seymagul haziran 19 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

offf offf evlenmek ne zor işmiş yaa daha yolun başında yoruldum valla:)Allah hepimize kolaylık versin.