Laminant parke rengi için birkaç fikir verir misiniz?

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve çamaxsxxixrsuyu tarafından 29 Ekim 2008 başlatılmıştır.

29 Ekim 2008
    Konu Sahibi : çamaxsxxixrsuyu
  1. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar, evimin üç odasını laminant parke döşetmeyi düşünüyorum. ikisininkine karar verdim, çok açık değil ama açık renk....ama yatakodam için koyu kahverengi düşünüyorum, hem halılarım hem de mobilyalarım açık renklerde....yerleri koyu yapıp zıtlıkla bir hoşluk katmak istiyorum ama koyu renk laminant parke çok toz gösteriyor, bir yandan iyi, kirlenince hemen görme imkanı verir ama bir yandan da ya silemezsem bir süre, çok sırıtır mı acaba ya da hoş olur mu, ne dersiniz yoksa üç odayı da aynı renk mi yapayım?

2. 30 Ekim 2008
  3. burcucello

burcucello Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim fikrim akcaağac yani en acık olan renk nerdeyse beyaza yakın.herzaman en ferah en guzel o renk duruyor

4. 30 Ekim 2008
  5. mannak

mannak heyecanlııııııııııııııııı Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar başka yorum yapmak isteyen yokmuuuu

6. 30 Ekim 2008
  7. soguknevale

soguknevale princesa Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de akçaağaç tavsiye ederim.yere düşen hemen belli olur ama koyularda da fazla toz olmasa bile fazla gibi belli ediyor.
    hem ev çokk ferah duruyor beyaza yakın,hem de geniş gösteriyor odaları.ben ne açık ne koyu ortasını yaptırdım.ama bir dahakine mutlaka akçaağaç yaptırmayı düşünüyorum.

8. 30 Ekim 2008
  9. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    yazanlar akçaağaç da hem fikir öyleyse ama çok açık renk olması da beni korkutuyor açıkcası, ne dersiniz? evinde olanlarda yazsa keşke de fikir oluşsa...

10. 30 Ekim 2008
  11. BTRKLC

BTRKLC μηδέν άγα& Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım yarın ben evime bu rengi döşetcem.belki fikir verir sana.çok koyu istemedim.evim güneş alıyor.çok toz belli ediyor.:1hug:

12. 30 Ekim 2008
  13. Teknolog

Teknolog ŞÜPHECİİ..... Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    akağaç iyi fikir ama sıcağa bakan bir renk daha sıcak bir ev havasıda verebilir eski evimde güzel sıcak bir kahve laminant parke vardı şimdiki evde daha boz bir kahve içim ısınmadı parkelere bir türlü..umarım güzel bir renk bulursunuz..

14. 30 Ekim 2008
  15. Sevgi Kelebexgxi

Sevgi Kelebexgxi ....... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    çok açık renk en ufak bir lekeyi bile belli ediyor koyusu daha da beter aslında laminat parke kullanmak zor iş canım bizim evdede var sürekli pamukcuk topluyo heleki yatak odası hergün silinmek istiyor 2 günde bir de süpürmen lazım yoksa heryer pamukcuk oluyo bilmiyorum belki bizim evden kaynaklanıyordur dicem cadde üstü falan diye ama genelde aynı şikayet var ama yinede herşeye değer ne çok açık nede çok koyu yaptırın bence heryeride aynı renk yaptırın...

16. 30 Ekim 2008
  17. MeSlİmİnA

MeSlİmİnA Guest

benim beyaza yakın bir renk ark çok beğeniyor

18. 30 Ekim 2008
  19. XOXzlem

XOXzlem İNŞALLAH BİR GÜN........ Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    196
    bende akçağaç çok beğendim bir yakınımın evinde....çok ferah ve geniş gösteriyor kullanış açısından bir fikrim yok ama......benimkiler orta bir renk aslında ondanda memnunum ben......