lanaform reducti

Konusu 'Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler' forumundadır ve pink.floyd tarafından 20 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

20 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : pink.floyd
  1. pink.floyd

pink.floyd Guest

arkadaşlar lanaform inceltici kuşak kullananlar hiç fena sonuçlar elde etmemişler. ancak ben bel değil basen bölgesi için kullanmak istiyorum ve en uygun çeşidi olarak lanaform reducti'yi buldum. böyle bütün olanlarından kullananlar var mı? sipariş etmek istiyorum ama bunu da günlük kıyafetlerin içine giyebilir miyiz acaba internette bununla ilgili bir bilgi bulamadım bulan olursa paylaşırsa çok sevinirim.gamyoncuiremsu

2. 21 Ağustos 2009
  3. pink.floyd

pink.floyd Guest

yok mu hiç kimseee :sinifsinif: almak istiyorum bir an önce ama boşa da para vermeyeytim

4. 22 Ağustos 2009
  5. gizgiz

gizgiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evt arkadasım bende senin gibiyim basen var gobekte var ama daha az işe yararmı acaba cvp yazan arkadaslar olursa cok mutlu olcam.bide green line die bi yag emici varmıs baksana onada bende kararsız kaldım artık bosa para vermek ıstemıorm:KK43:((

6. 28 Ağustos 2009
  7. pink.floyd

pink.floyd Guest

kimse kullanmıyor demek ki

ben de almaktan vazgeçtim zaten, diyet ve sporla baya inceldim kaydirigubbakcemile2

8. 3 Eylül 2009
  9. xsxekerkxixzcandy

xsxekerkxixzcandy İyi ki geldin pamuğum.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
  10. 5 Eylül 2009
  11. gizgiz

gizgiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hah işte bnm mrk ettigim ürün buydu sekerkız candy:) bana gelişmeleri bildirirsen cok sevinirim arkadasım:)))

12. 5 Eylül 2009
  13. pink.floyd

pink.floyd Guest

14. 13 Eylül 2009
  15. xsxekerkxixzcandy

xsxekerkxixzcandy İyi ki geldin pamuğum.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım günlük kıyafetlerinin içine giyebiliyorsun , hatta daha iyi oluyor sonuçta korse toparlıyor ben düzenli giymedim ama şu duvara vurma olayı varya onuda denedim bir kaç gündür 4 cm inceldim ama korsedenmi emin değilim,