Lancome Hypnose mu? Cristiandior Diorshow mu? (rimel)

Konusu 'Göz Makyajı (rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)' forumundadır ve EU3 tarafından 30 Ekim 2008 başlatılmıştır.

30 Ekim 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

arkadaşlar bu iki rimelden birini alıcam ama hangisini almalıyım karar veremedim

sizler hangisini önerirsiniz

nedenleriyle birlikte yazarmısınız

not: ben dolgun görünüm istiyorum rimelde

şu ana kadar lorealin tüm serisini ve maxfactor master piece max, ve2000 calori kullandım

şu andada 2000 calori kullanmaktayım ama daha iyi bişeyler arıyorum artık

bu ikisinde karar kıldım ama şimdi hangisini almalıyım karar veremiyorum
    :uhm:

2. 30 Ekim 2008
  3. melekberke

melekberke Serseri aşığım..... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım ben Lancome Hypnose rimel kullanıyorum. Sanada öneririm. Kirpikleri dolu dolu gösteriyor. Göz kalemi kullanmadığım zamanlarda bile sadece rimeli sür farkı hemen belli oluyor.

4. 13 Aralık 2009
  5. plnhsyn

plnhsyn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de aynı konuda kararsız kaldım hangi rimel daha iyi kızlar?

6. 13 Aralık 2009
  7. ben geçen gül rimel almak için sevil'e gittim makyajsız hepsini deneyip öle seçmek istedim..
    lancome hypnose drama'nın fırçası felaket derecede kötü çok uzun ve sokup çıkarınca yapışıor fırçalar birbirine onu denemeden görür görmez bıraktım..
    lancome virtuose ise sadece uzunluk verior hiç bir dolgunluk,kıvırma falan yok ...
    hypnose volume beğendim fırçası güzeldi,diğerlerine göre...
    Zira ben lancome almak çok istememe rağmen hayal kırıklığına uğradım ve ordaki kız bana
    diorshow unlimitedi bir dene dedi ve sürdüğüm anda ba-yıl-dım dolgunluk,uzatma,kıvırma 10 numero,siyahın rengi de parlıor ve matlaşmıyor ki kirpiklerin yapışması,oraya buraya bulaşma kesinlikle söz konusu değil ...kahvesini ve saks mavisini de almayı düşünüorm kesinlikle öneririm...
    bi de
    diorshow waterprof da çok güzel di ama fırçası,yapısı bana daha çok uyduğu için unlimited aldım(gözlerim küçük,kirpiklerimde sarıdır)
    ben diğer makyaj forumlarını da okumuştum almadan ama kendimi lancome şartladığım için görmezden geldim ama yazılanlara geldim gene bundan sonra kesinlikle değiştirmeyi düşünmüorm...
    uuyyhh çok uzun oldu sıktıysam özür dilerim rimel görünce heycanlandım :)

a.s.

8. 13 Aralık 2009
  9. plnhsyn

plnhsyn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım valla hiç sıkmadın ben de kararsızım çok iyi oldu diorshow blackout diyordum ama sen unlimited diyorsun benim kirpiklerim normal uzunlukta ben hem kıvrım hem dolgunluk hem de uzunlulk istiyorum sanırım unlimited benim istediğim gibi çok teşekkürler canım :)

10. 14 Aralık 2009
  11. yardımcı olduysam ne mutlu bana canım..
    benim kirpiklerimde az ve kısadır gerçekten süper dolgunluk veriyor ve kıvırıyor...
    blackoutta güzel ama benim gözlerim biraz küçük o da benim göz yapıma büyük geldi daha ggeniş büyük gözler için gibime geldi..dediğim gbi hepsini denedim tek tek,istersen sende bi dene en azında blackouta bi bak öle al..opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

12. 14 Aralık 2009
  13. plnhsyn

plnhsyn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hıım ben biraz iri gözlüyüm yani badem gözlü denir ya öyle acaba blackout mu alsam bir arkadaşım da hypnose almış çok memnun deneme fırsatım yok maalesef bulunduğum yerde bu tür makyaj ürünleri satılmıyor artık gözümü kapatıp alıcam birini çok sağol canım :)

14. 14 Aralık 2009
  15. rica ederim canım ama badem gözlüysen blackout daha uygun olabilir fırça olarak düşünüldüğünde:kedi:

16. 8 Mart 2010
  17. ninspire

ninspire Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aman blackout tan uzak durun!! paranızı sokağa atın en azından birisinin işine yarar.ben deneyip almıştım mükemmel duruyordu gel görki bir kaç saat içinde o siyahlık olduğu gibi göz altına geçiyor.pek çok kişiden duydum aynı şeyi,aldığım en kötü üründü bugüne dek

18. 8 Mart 2010
  19. melly_mell

melly_mell Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Lancome Hypnose kesinlikle yerimseniben