Lancome parfüm

Konusu 'Kadın Parfümleri' forumundadır ve EU2 tarafından 28 Mart 2008 başlatılmıştır.

28 Mart 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

Merhaba arkadaşlar.geçen gün bi parfüm aldım lancome miracle so magic.buradaki yorumlara baktım parfüm hakkında herkes kalıcı diyo.bi kişi bile uçup gidiyo dememiş ama nedense ben sıktığımda hiç de öyle olmuyo:1no2: kokuyu ancak 10 dakika alabiliyorum benneyaptımki parfümü aldığım yer güvenilir yani sahte değil.o kadar para ziyan mı olcak şimdi??nolur yardım edin:sm_confused:

2. 28 Mart 2008
  3. ebru1408

ebru1408 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm canım sen parfümün kokusuna 10 dakika içinde alıştığın için sana kalıcı gelmiyordur.hep aynı şeyi yapmazmıyız parfüm kokusuna alışıp kokmuyor diye tekrar sıkarız

4. 28 Mart 2008
  5. ebru1408

ebru1408 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm canım bence sen parfümünün kokusuna 10 dakika içinde alışıyorsun o yüzden sana kokmuyor geliyor . hep aynı şeyi yapmazmıyız kokuya alışırız kokmuyor diye sıkardururuz.parfümünü omuzlarına sıkarsan önce daha iyi sonuç alabirirsin bi yerde okumuştum bende.

6. 28 Mart 2008
  7. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    Atardamarlarımın olduğu yere sık, oraları kan akımı yoğun olduğunsan daha sıcak olur ve koku yayılır, örneğin boynundaki şah damarı, ve el bileklerindeki kalınca damarlar, birde diz arkasında var bu damarlardan...Bir dene istersen...

8. 28 Mart 2008
  9. betty_sew

betty_sew prensesini bekliyor Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlarında dediği gibi sen alıştığın için sana öyle geliyor
    ben sabah sıkıyordum ve akşam 18:00 de işten çıkarken
    hala kokumun harika olduğunu söylüyorlardı
    ama fazla sıkma sadece o zaman beni çok bayıyordu

10. 28 Mart 2008
  11. gulsehri

gulsehri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Burnumuz bir sure sonra kokuya alisiyor,o yuzden sana kokmuyormus gibi geliyordur,miracle harika bir kokudur ve kalicidirda...

12. 29 Mart 2008
  13. EU2

EU2 Guest

Arkadaşlarıma sorunca da hiç kokmuyor diolar:1no2:Ancak burunlarını bana yapıştırınca alabiliyolar kokuyu:)Sıktığım yerler de zaten atardamarların olduğu yer.6 7 fıs çok mu az?cimrilik mi yapıyorum yani?
    Bu arada hepinize çok teşekkürler bu kadar cevap alacağımı düşünmüyodumyerimseniben

14. 2 Nisan 2008
  15. serenn

serenn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Parfümü tekin acardan aldıysan kokmaması normal. Oranın parfümlerinde bişey var, onca para verip alıyosun parfüm kokmuyor.

16. 2 Nisan 2008
  17. white_angel

white_angel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım tamam miracle çiçek kokusudur hafiftir ama acık parfüm bile alıp 6-7 fıs sıksaydın kokardı mutlaka sen parfümün orjinalliği ile ilgili bişidir muhtemelen

18. 3 Nisan 2008
  19. yaralim

yaralim Kizim...Askim... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba canim,
    Miracle de Lancôme, benim kullandigim parfum. yaklasik 4 senedir kullaniyorum onu ve çok seviyorum. çok hafif gerçekten ama senin koku almaman çok normal. fakat arkadaslarinin kokuyu almamasi çok tuhaf. cunku banada koku gelmez fakat sadece birinin yanindan geçtigim zaman bile "harika bir kokun var" diyorlar.
    seçim olarak da çok mukemmel bir parfum seçmissin.
    Lancôme dan en sevdigim Miracle ve Tresor. asla vazgeçemem, sende devam et :-)