Lancome,Shiseido,Estee Lauder,Givenchy,Chanel,Versace,Yves saint Laurent vs vs

Konusu 'Makyaj Ürünleri - Stilleri Resimli Paylaşımlar' forumundadır ve EU2 tarafından 22 Ekim 2009 başlatılmıştır.

22 Ekim 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

Hanımlar butun markaları konusmusuz,cok uzgun olarak sunu soylemek ıstıyorumki konu cilt olunca konu makyaj olunca bizim markalarımıza cok guvenemıyorum ben..
    Nedeni ise su "yılların birikimi","teknoloji","deneyim" yok bizim markalarımızda..Geriye donuk bir stabilite yok..Bu demek degil ki kötüler..asla...söz konusu dahi olamaz..Ama ben henuz gelısmekte olan Turk Kozmetiginin oturmasını,köklenmesini bekliyorum.

Flormar yeni yeni koleskyonlar ıle ataga gecti,online satısa basladı.Gloss skalası sahaneeeeeeeee,MAC glossları kadar iyi
    Golden Rosedaki ruj renk secenekleri kadar cok secenegi bulmak zordur mesela...

Şimdide bu baslıgı actım, konuda adı gecen ve unuttugum dıger markalar köklü ve tescilli markalar.Birazda bunları konusalım,deneyimlerimizi paylasalım.Bu tarz markaların hangi makyaj urunlerını kullanıyoruz? Hangılerını onerırız?Hangılerıne hıc para vermeyelim ?Cildimiz kuru hangisini tercih edelim ? Yaglı ciltler hangi fondotenini kullansın?? sorular uzayıp gıdıyor.Haydi paylasalım :)))))

Son düzenleyen: Moderatör: 22 Ekim 2009
  2. 22 Ekim 2009
  3. EU2

EU2 Guest

Mesela suuu cok onerılen lancome hypnose maskaraaaaaaaa,ben asla onermem.hele waterproof olanı cıkarmak ıcın kirpiklerinizi sokmenız gerekıyor neredeyse..

Lancome juicy tubes sahaneeeeeee tadından yememek elde degıl.

4. 22 Ekim 2009
  5. Womanizer

Womanizer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ben henüz bir senedir makyaj yapıyorum.

yerli markalardan da kullandıklarım var ama cilt ürünlerinden yerli markaları tercih etmiyorum.

mesela pudra olarak clinique kullanıyorum memnunum.

fondöten olarak clarins in föndötenini aldım ama pek kullandığım söylenemez memnun olmadığımdan değil de günlük makyajda fondöten kullanmıyorum

ama mesela carmina nın göz kalemini hiçbirine değişmem:) givenchy de aldım güzeldi o da ama carmina bende hemen hemen hiç akma yapmadı bunu da belirteyim laf arasında:)

ha bir de lancome un ve dior un rimellerini kullandım ikisi de güzeldi ama dior rimelim kurudu. lancome hypnose ise muhteşem:)

6. 22 Ekim 2009
  7. Womanizer

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    anamm bu mesajını yeni gördüm ben de çok severim hypnose u:)

diorshow rimelim kurudu mesela benim de :KK43:

8. 22 Ekim 2009
  9. EU2

EU2 Guest

bak işte ne kadar ılgınc....sen waterproof mu almıstın canım ?
    valla ben ıkı kez kullandım,dırek sana postalayabılırım.Gozum korktu cunku kaydirigubbakcemile3

10. 22 Ekim 2009
  11. Womanizer

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım evet black out waterproof tu diorum.

yani güzel uzatması dolgunlaştırması ama kurudu erkenden.

canım hypnose güzeldir temizleyicinden kaynaklanan bir sorun olabilir mi ben neutrogena göz makyajı temizliyicisiyle çok iyi temizleyemiyordum mesela ama nivea ile gayet iyi çıkıyor

12. 22 Ekim 2009
  13. EU2

EU2 Guest

loreal body shop denedım cıkarmak ıcın canım.bende dolgunlastırmadı.bak aksam cekıp koyacagım.sasıracaksın inan.örümcek bacagı gıbı durdu

14. 22 Ekim 2009
  15. Womanizer

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım istersen nivea nın waterproof göz ve dudak makyajı temizleycisiyle de bir dene ben de burada bir arkadaşın tavsiyesi üzerine aldım memnunum çok.

canım hypnose un fırçası belki sana uygun değildir başka bir rimel fırçasıyla denedin mi sürmeyi.belki daha iyi olur bir dene istersen memnun kaldığın bir rimelinin fırçasıyla

16. 22 Ekim 2009
  17. BeyazPerim

BeyazPerim Vay anası ya =) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    196
    stila nın 2 li allıgı acayıp guzel uzun bir suru idare ediyor (kesinlikle tavisiye ederim ) quaint &coral

maybelline line definer hiç memnun kalmadım diyebilirim ne yazık kı hiç dayanıklı degil

dior show kullandıgım en kotu maskarayı asla tavisiye etmem ...maskara da favorim clinique high impact

18. 22 Ekim 2009
  19. BeyazPerim

BeyazPerim Vay anası ya =) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    196
    laura mercier makyaj altı bazı tam bir fiyasko ...fondeten kullanmam birsey kullanmam ne diye ne diye aldıysam onu :KK43: asla tavisye etmem