Lancome ürünleri?

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve prenses4 tarafından 17 Aralık 2009 başlatılmıştır.

17 Aralık 2009
    Konu Sahibi : prenses4
  1. prenses4

prenses4 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar lancome ürünlerinden kullanan varmı? daha yeni Nutrigena ürünlerinden aldım fena deil ama gidip lancome la değiştirmeyi düşünüyorum. bi yerde lancome temizleyici gördüm süper temizliyo! ben eyeliner temizleyene kadar gözüm kör oluyo! siz ne dersiniz? sonuçta süper bi marka yılların markası..

2. 17 Aralık 2009
  3. gulmisal

gulmisal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım lancome tabiki daha iyi bir marka ama daha pahalı.temizleyiciyi nutrigena da kullansan olur.temizleyici ürünlerde çok çok fark etmiyor.daha çok bakım ürünlerinde lancome fark atar:)

4. 17 Aralık 2009
  5. mehtap3

mehtap3 BERKAY'IN ANNESI Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    Canım ben Lancome'un göz temizleyicisi ve peelingi dışında kremlerinden pek memnun kalmadım. Ama göz makyaj temizleyicisi süper hem çabuk çıkarıyor hem de nemlendiriyor. ısmi BıFacıl gibi birşey.

6. 17 Aralık 2009
  7. bellus

bellus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sen bilirsin yine de, ama temizleyici, nemlendirici vs. bakım ürünlerini eczaneden alma taraftarıyımdır herzaman. a.s.

8. 17 Aralık 2009
  9. gokcen_

gokcen_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Canım Lancome un bütün ürünlerine güvenebilirsin bence.Benim bundan 3 sene önce mezuniyetiem 2 gün kala sir ağdadan dudak üstüm yandı, kabarıp kabuk bağladı çok kötü durumdaydı sonra döküldü iz kalmadan geçti ama lancom un fondotenini,farını ve rujunu almıştı annem bana moral olsun diye gerçekten harika kapattı hiç belli değildi yaram. Lancomun her ürününden çok memnunum.

10. 18 Aralık 2009
  11. eylul77

eylul77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    lancomun tonıgını kullanıyorum cok guzel daha oncede goz kremını kullandım.uzun suredır sıvılcelerımden dolayı nemlendırıcı kullanamadım yuzum ancak duzeldı bende nemledırıcı ve gece kremını lancom almayı dusunuyorum.

12. 18 Aralık 2009
  13. nese_plamudu

nese_plamudu şaşkın prenses Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben goz kremini kullandım,günes korumasını kullanıyorum ve de gece kremini,cok memnunum,alabilecek durumun varsa Nutrigena falan kullanma bence direkt degistir,hele gece kremi var ya o benim mucizem gibi cok memnunum.Tabi yasın gece kremi kullanmaya musaıtse oneririm.

14. 18 Aralık 2009
  15. nese_plamudu

nese_plamudu şaşkın prenses Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sunu da yazyım denemek ısteyen olursa Lancome-hydra zen nerocalm---hassas ciltlerde de cok etkili,yatıstırıcı etkisi de var,25 ve sonrası cekinmeden kullanabilir dediler bana ,yani size de uygunsa bi tester alıp deneyin :eek:

16. 18 Aralık 2009
  17. prenses4

prenses4 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar öncelikle yaşım 28.. gittiğim kozmetikçi baya kapsamlı ve bu işi bilen kişiler çalışıyo.. onlar bana fiyat olarak ve ürün olarak en uygun nutrigina önerdiler. beni yüzüm gözüm her yerim maşallah o kadar hassas ki hafif dokunsam kıpkırmızı oluyo... alerjik bi tipim yani.. bunun içinde hassas nemlendiricisini, alkolsüz toniğini, birde krem temizleyicisini verdiler.

fakat geçen gün bu sitedeki ''eyeliner nasıl çekilir'' videosunu izledim. ordaki kız lancome ürünüyle sildi ve hemencecik temizledi. çok hoşuma gitti. fiyat açısından çok pahalıya kaçamam çok pahalı bi ürün kullanamam ama yaşım 30lara geldiği için artık cildime daha iyi bakmaya karar verdim. bu yüzden de biraz pişman oldum lancome falan daha düzgün bi ürün mü almalıydım diye kafam çok karıştı..

bu arada bana gece gündüz kremi falanda vermediler. ordaki kız yüzünde bi elastikiyet kaybı yok.. şuan da sana böyle bişey versem hata olur dedi. sadece nemlendirici yeterli olur dedi. o gündüz, gece, yaşlanma engelleyici kremlerini yüzünde yıpranma olduktan sonra kullanmak gerekiyomuş. sana gerekmez dedi ne kadar doru bilemiyorum.. bende yıpranma olmadan başlamak gerek diye biliyodum..

birde bana göz çevresi bakım kremi verdi. c şeklinde göz etrafına sürüyorum. aydınlatıyomuş bide morlukları falan engelliyomuş. bu kremle ilgili bilgisi olan varmı???

18. 18 Aralık 2009
  19. prenses4

prenses4 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    off kızlar hakkaten baya pahalı bi ürünmüş.. 70 tl civarı fiyatı.. arkadaşın yazdığı kremde 150 civarı! ben en iyisi bunları kullanmaya devam edim :))