lanet kuaförler :@:@:@

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve sangs tarafından 9 Mart 2010 başlatılmıştır.

9 Mart 2010
    Konu Sahibi : sangs
  1. sangs

sangs good girl gone bad ;) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar o kadar sınırlı ve uzgunumkı kuaforden cıktıgımdan berı aglıyorum mafoldumben
    kuafor guzelım saclarımı berbat ettı.pislik adam !
    sacım bal kopugu gıbı bı renktı cok guzeldı oreal olmayan yerler bıraz daha koyu kalıyodu kuafore gıdıyımde boyatayım dedım hepsı aynı renk olsun dıye.renk sectık kızlar benım sacımın bır ıkı ton koyusu olcaktı bıde bıraz daha bakırı ıkı boya karıstrcaktı kızlar bana tonlarını gosterdı katalogdan bırısı sarı bırı de bakır kumral dusunun renklerı!dıyorumkı super bı renk olcak nası heveslıyım.neyse boyadı sacımı.sonuccc ınanamıcaksınız ama saclarım SIMSIYAH OLDU!!!! mafoldumben o guzelım saclarım sıyah oldu allahım nası sok oldum nası bu ne ya dedım ben bole mı ıstedım adam dıokı e cokta farklı degıll!!!!nası farklı olmaz dedım ben resmen senden sarı bakır ıstıyorum sen bana sıyah sac yapıosun!serefsz ya kızlar nasıl aglıyorum guzelım saclarım gıttı mafoldumben eve gelır gelmez kaynar suyla beyaz sabunla rengını akıtmaya calıstım ınanın bana mısın demedı boya cok aktı banyodayken ama hıcbısey degısmedı hatta daha da oturdu rengı.cok uzgunum sımdı saclarıma tekrar oreal mı yaptrmam gerekcek mafoldumben

2. 9 Mart 2010
  3. sentimental

sentimental pamuk şekeri Üye

Beğenildi:
    910
    Ödül Puanları:
    238
    Bence oreal yüzünden saçların daha da yıpranır canım ya.hele bi de uzunsa bir de kestirmek zorunda kalırsın iyice üzülürsün. Bir süre idare et daha sonra dene bence.

4. 9 Mart 2010
  5. Pazza

Pazza nam-ı diğer Lucita Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ahh köü olmuş... o kadar koyu bir renk yalnızca boyayla açılırmı bilemem.. açılsa da uzun zaman alacaktır.. bu kuaförler geelde cırtlak, açık ton yaparlar.. bu defa sana koyu yapanı rastlamış...

6. 9 Mart 2010
  7. yagmurbulutu

yagmurbulutu Yalnız Kraliçe Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ya ah şu kuaförler.. Renk bilgileri çok fazla yok sanırım. Bende yaklaşık 1 ay önce bi şok yaşamıştım.Şu an iğrenç bir saçlar ortalıklarda dolanıyorum.

Saçımın yanma korkusuyla açıkcası boyayamıyorum.Madem yapamıyolar, beceremeyecekler, neden yaparız diyolar.. Nedeni belli, para...

Ben saç boyatmaktan korkar oldum.Bir dahamı aslaaaaaa... Çok çok iyi bir yer bulmadığım sürece ı ıh...

Bence üzülme, bende çok üzüldüm, yıkarken ağladım saçlarımı falan ama çaresi şu..

En az 15 gün bekliyceksin.3 günde bir sabunla yıkıycaksın.. 15 gün sonra iyi bi kuaför bulup ona düzelttireceksin.Koyu saçı açmak hele ki boyalı saşı çok zordur, evde denersen yakabilirsin..

15 gün içinde de saçına protein, bademyapı vs.. Çok bakım yap ki toparlasın saçların diğer boyamaya.. Yıpranıcaktır çünkü..

8. 9 Mart 2010
  9. yagmur55

yagmur55 eymenim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    boyaları yanlışlıkla karıştırdımı acaba...resmını koyda bakalım canım zamanla açılır berki yaa:KK43:

10. 9 Mart 2010
  11. sangs

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    uzun canım sacım anladım 1 ay falan ıdare etcem artık napalım mafoldumben

12. 9 Mart 2010
  13. sangs

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım oyle oldu ya ınsallah kendılıgınde acılır

14. 9 Mart 2010
  15. sangs

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

canım benım cok uzuldum saclarına.dedıklerını yapcam bol bol bakım yapcam ınsallah dıger boyamaya kendıne gelır tesekkurler tatlım

16. 9 Mart 2010
  17. sangs

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya canım fotograf cekıorm smdı o bıle delırtıyo benı allahım ınanamıyorum yaaa ınanamıorm koyarım bıraz sakınlesnce canım

18. 9 Mart 2010
  19. cutey

cutey Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaa canım benimde saçım akmış bakır kahveydi baya açılmıştı kızıllıkları kapansın istedim doğal bi kumral tonu istemiştim sonuç kopkoyu siyaha yakın bi saç olmuştu çok ağlamıştım 3 gün sonra tekrar kuaföre gittim iki kez yıkama setinde şampuanla karıştırılmış bişiyle yıkadılar saçımı baya açıldı eski boyanmamış tonuna döndü nerdeyse ve yıpranmadı sadece biraz kurudu uçları bende kestirdim uçlarından. istersen sende bi sor kuaförüne belki dediğim uygulamadan yapabilir çok geçmiş olsun:sm_confused: