lanet saçlarım

Konusu 'Dalgalı Saçlara Özel' forumundadır ve bewi tarafından 7 Ekim 2010 başlatılmıştır.

7 Ekim 2010
    Konu Sahibi : bewi
  1. bewi

bewi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar benim saçlarım simsiyah ve aşırı pürüzlü çok kalın telli ve uçlara doğru sanki yokoluyo gibi bi incelmeye sahip. şu an omuz altımda saçlarım.toplamaktan başka hiçbişey yapamıyorum.gerçekten lanet gibi bi saçım var sadece üstten topuzvari topluyorum yandan üstten vs çıkıyo.çok dökülüyo her dökülenin yerine on tane yenisi çıkıyo kısa kısa elektrikli saçlar çıkıyo topuzdan.nefret ettim iyice bi tek kel olmadığıma şükredebilirim.ben de yumuşak bebek gibi yüzüme dökülen ince pürüzsüz saçlar istiyorum böyle istemiyorum ben:KK43::çok üzgünüm:

2. 7 Ekim 2010
  3. LatEtiCin

LatEtiCin Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cnm herhangi bi işlemden mi geçti saçın??

bakım yapıyor msn??

ilk önce bi uçlarını kestir o incelen yerleri saçın kendine gelsin biraz.dökülme için forumdaki konulara bakabilirsin.beslenme saç için çok önemli hayvansal gıdalar protein yumurta zeytin süt....... vs biçok yaralı besinden almanı tavsiye ederim

ayrıca çok elektirikleniyorsa briyantin al hem ucuz hem çok gider marketlerde var azcık eline alıp saçını parmaklarınla tarar gibi yedirirsen çok güzel oluyo ama çok sürme

..zeytinyağı maskesi,badem yağı maskesi öneriyorum saçlarını sık sık da yıkama..kendi haline bırak birazcık ve oynama boyatma..kestir şekil verdir dediklerimi de uygula bence çok iyi olur :KK66:))

yani benim fikrim bu yönde umarım faydalı olabilmişimdir

Son düzenleyen: Moderatör: 7 Ekim 2010
  4. 7 Ekim 2010
  5. LatEtiCin

LatEtiCin Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    haftada bir dediğim gibi ya zeytinyağı ya da badem yağı maskesi yap

6. 7 Ekim 2010
  7. bewi

bewi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim zeytin yağı badem yağı neler denemedim.zeytinyağlı sabun herbihaltlı sabun şampuan neler neler denemedim ki.işin ilginç tarafı saçlarımla hiç oynamam yılda bi defa siyahlığı parlak görünsün diye siyaha boyarım o kadar jöle yok wax yok saç kurutma mak. kullanmam hiçbişi kullanmam. gün aşırı yıkarım ama saç kremi ve envai çeşit şampuan kullandım yumuşatma etkisini görebildiğim yok. sodayla yıka dediler elma sirkesi kullan dediler hiç bi halt olmadı. direkt olarak böyle dalgalı değil tırtıklı bi saçım var.sadece perçemi düzleştiriyorum hiçbi tarafına düzleştirici vs sürmüyorum bile.fön çektirmem iyice şaftı kaymasın die ama olmadı olmaz:KK43:

8. 7 Ekim 2010
  9. bewi

bewi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada saçlarımın uçlarını sadece 10 gün önce kestirmeme rağmen yine uçları kedi tüyü gibi incecik oldu.resmen iğreniyorum saçlarımdan duşa dökülünce toplamaktan bile iğreniyorum,sanki banyoda bi keçi yıkanmış gibi berbat:KK43:keşke kazıtmak moda olsaydı da bende kazıtabilseydim)mafoldumben

10. 8 Ekim 2010
  11. LatEtiCin

LatEtiCin Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cnm bi doktora görünsen

12. 8 Ekim 2010
  13. bennermin

bennermin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm biraz saçlarını kısa kullansan bakımını yoğunlaştırsan faydası olabilir

14. 22 Ekim 2010
  15. UykusuzPrenses

UykusuzPrenses Modern Jessica Rabbit =) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    Canım anlattığına göre saçlarına benden daha iyi baktığın kesin. Bu durumda vücudunda bazı minerallerin, E vitaminin falan eksikliği söz konusu bence. Özellikle de demir eksikliğinde çok saç dökülür, saçlar zayıf mat görünür. Bence doktora görün birkaç basit test sonucunda vücudunda neyin eksik olduğu anlaşılır, doktor seni hem yönlendirir hem de çeşitli takviye vitamin-mineral bişeyler verir. bence..

16. 22 Ekim 2010
  17. berem

berem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    b 12 eksıklıgıde saç dokulmesıne neden oluyo benım eksıktı b12 vıtamını sacım dökuluyordu düğüm oluyodu şu an gectı bı test falan yaptır benım saclarımda kalın tellı ne kullansam hıc fayda yok dıken gıbı napalım kaderımız boyleymıs ipek gıbı saçımız olmayacak hiç bi zaman eşim dikenlı tel dıyor

Son düzenleme: 22 Ekim 2010
  18. 8 Kasım 2010
  19. bewi

bewi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cevaplar için çoook teşekkür ederim vitamin eksikliği fikri mantıklı geldi...anemi var zaten vit.eksikliği de vardır muhtemelen.gidicem doktora.teşekkürler.berem aynen benim saçlarım gibi desene dikenli telse eğer:KK43: yazık bize ama yaa niye bööle hemen salıp çıkamıoz saçları:KK43: