Lansinoh elektrikli çiftli süt pompası kullananlar

Konusu 'Çocuk Büyütürken' forumundadır ve nurceren tarafından 23 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

23 Temmuz 2012
    Konu Sahibi : nurceren
  1. nurceren

nurceren Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Slm kızlar 3.5 aylık bebeğim var eylülde işe başlayacağım için süt pompası almak istiyorum. Elektriklilerde en uygun fiyatlı olan lansinoh hemde çiftli. Kullananlar memnun mu? Yada hangi markayı önerirsiniz. Yardımlarınızı bekliyorum
  2. 28 Temmuz 2012
  3. angece

angece Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaa evet ben de aynı şeyi arıyordum.. kullanan var mı aranızda? internetten kullanım videosu bile bulamadım fiyatı da çok uygun ama işe yaramazsa kötü olur, kullananlar yorum atın lütfen..
    nurceren sen almadın değil mi henüz?
  4. 28 Temmuz 2012
  5. nurceren

nurceren Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben aldım canım dün sipariş verdim, bugün elime geçti. çok hızlı geldi gittigidiyordan aldım. ama daha kullanmadım. ikizleri olan bir arkadaşım kullandığini memnun olduğunu söyledi ona güvenerek aldım bakalım deneyince göreceğim. yazarım yine
  6. 2 Ağustos 2012
  7. Meri

Meri Dert Etme,Dua Et.. Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yaklaşık 4 aydır kullanıyorum.Lansinohdan önce kraft almıştım hiç memnun değildim.İçine süt kaçma olasılığından dolayı motoru temizlemeniz gerekiyor ve ister istemez motorda su kalabiliyordu.3 kez servise gitmesi durumunda sıkıntıya düştüm.Ve bir akşam evimize yakın alışveriş merkezinden lansinohu aldım.İyi ki de almışım krafta göre parası biraz tuzlu.Fakat hiç yarı yolda koymadı.Motora süt kaçma olasılığı olmadığı için motoru temizlemek gibi bir işiniz yok.Sadece göğsünüze gelen aparatları temizliyorsunuz.Ben gayet memnun kaldım.Göğsümde acı felan da olmadı.Tavsiye ederim size.
  8. 2 Ağustos 2012
  9. oznuurr

oznuurr Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende göğüs pompası almayı düşünüyorum daha zamanım var ama nasıl alıcam bilemedim işe başlıcam zaman gerekli olucak o yüzden yavaş yavaş araştırmak istiyorum
    chicco nun manuel olanını gördüm ama kullanışlımıdr bilmiyorum sizce elektrikli olanlarmı daha iyi manuel olan mı?
  10. 2 Ağustos 2012
  11. Meri

Meri Dert Etme,Dua Et.. Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Canım doğumunu yaptınmı bilmiyorum ama eğer yapmadıysan al derim neden dersen annenin ilk iki günlük o sarı sütü çok değerli ve bebeklerin emme refleksi az olduğundan iyi ememiyorlar.Ve süt göğüsde kalıyor.Göğüsde kalan süt sana da ağrı yapıyor.Kaldı ki işe başlamak gibi bir niyetin varsa eğer ilk günler olan sütün çok gelecektir bebeğine çok gelen sütü sağıp derin dondurucu da saklayabilirsin.Ve ileri de bebeğine verebilirsin.Chicconun manuel pompası nasıl bilmiyorum ama ben lansinohu öneririm.2 ürün aldım kraft 1 ayda 3 kez servise gitti.Lansinohu kullanalı 4 ay oluyor bir kere gık demedi.Tabi hepsi aynı olacak diye bir mesele yok.Bazen aldığımız ürünler şans işidir.İyi çıkar kötü çıkar bilinmez ama ben lansinohtan çok memnunum.Birde elektirikli olması bence daha iyi sürekli manueli çalıştırmakla bileğiniz yorulabilir.Ben elektirikli aldım çift göğüs pompalı 10-15 dakikada iki göğüsden de süt sağma işlemi tamamdır.Tavsiye ederim canım..
  12. 2 Ağustos 2012
  13. akikal

akikal Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cnm bende lansinoh kullanıyorum ve cok memnunum çift göğüs olduğu icin 10 dk da sagiliyor cok araştırdık biz en iyisi olduguna karar verip aldık
  14. 8 Ağustos 2012
  15. dilfeza

dilfeza Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Fiyatı digerlerine göre çok iyi hemde ya bende araştırma içindeydim çok sagolun büyük ihtimal lansinoh alİcam :KK66:
    Son düzenleme: 8 Ağustos 2012
  16. 8 Ağustos 2012
  17. nurceren

nurceren Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle pişman olmazsınız ben çok memnun kaldım. çok pratik yorulmuyorsunuz manuel olanda bilekler inanılmaz ağrıyor ve çok az süt çıkıyor. bunda ellerde rahat gögüste de acı yok.. fiyatıda birçok markaya göre çok uygun. ayrıca gittigidiyorda çok daha uygun fiyata alabilirsiniz kargo ücretide ödemeden. ben eczanede sorduğum fiyatindan 70 tl daha ucuza aldım
  18. 8 Ağustos 2012
  19. selena

selena araştırmacı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende lansinoh göğüs pompası kullanıyorum ve çok memnunum çalışmıyorum ama benim bebeğim çok yavaş emiyo hemen bırakıyodu doymuyodu bende şimdi sütümü sağıp veriyorum