laparoskopi ameliyatı olucam ve çok korkuyorum,,

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve _baby_ tarafından 27 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

27 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : _baby_
  1. _baby_

_baby_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benim sorunum yumurtlamamla ilgili, ben 1 sene 2 aylık evliyim ve çocuğuj olmuyo hsg flimi çekildim ve iki tüpümünde tıkalı olduğunu öğrendim ve çok üzüldüm bana dr araştırma hastanesi yada üniversitehastanesine gidip dosyalarını gösterip laparoskopi ameliyatıyla tüplerini açtırman gerek dedi ve ben aşırı korkuyorum daha yaşım 22 olduğundan beni uzmanlara yolladı am n-asıl yapacağımı ve nereye gideceğimi bilmiyorum çok çaresizim bu ay hsg çekilmiştim ve düzenliyici kullanıyordum bu akşam hapım biticek ve 2 güne kalmadan adet olursam bitiminde gideceğim dr bir ümid belki hsg den sonra kediliğinden açılmıştır diye kendimi avutuyorum ve hamileyimdir diyorum ama tıkalıysa nasıl olcak ki sadece öle düşünmek istiyorum size sorum şu ben ist beykoz da oturuyorum ssk lıyım bildiğiniz üni.hastanesi yada araştırma hastanesi varsa en acilinden yazarmısınız...çünkü aklım çok karışık nereye gideceğimi bilemiyorum..:gitme:

2. 27 Temmuz 2009
  3. gul_gunes

gul_gunes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    108
    geçmiş olsun.

ablamda laparoskopi olmuştu yıllar evvel, fazla korkulacak bişiy olmadığını söylemişti...endişelenmeyin, biraz soğuk kanlı olmaya çalışın, sonuçta güzel bir amaç uğruna katlanacaksınız.
    inşallah her şey yoluna girer, Allah hayırlısını versin.

4. 27 Temmuz 2009
  5. _baby_

_baby_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkür ederim inş geçicek o bebiş sizin mi şayet öleyse ALLAH bağışlasın...

6. 27 Temmuz 2009
  7. sewal84

sewal84 rüyalar gerçek olsa...... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    hiç korkma bende şubat ayında oldum kistten dolayı hastanede bile yatmadım sabah gittim akşam üstü evdeydim çok korktum ama korkulacak bişey yokmuş uyudum uyandım:)10 gündede normal yaşantıma döndüm şimdiden geçmiş korkma canım bi de iyi bir doktora git

8. 27 Temmuz 2009
  9. _baby_

_baby_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    işte biraz da sorun orada hangi dr gideceğime karar vermedim ve yarın yada diğer gün adet olursam bitiminde gidicem ama nereye gideceğimi hangi bölüme gideceğimi bilmiyorum kimi kadın doğum diyor kimi tüp bebek üni git diyor orada bakıp zaten yardımcı oluyorlarmış zaten ameliyatlada açılmassa kesin tüp bebek dedi başka yolum yokmuş çünkü klomen falan kullandım hiç bir işeyaramadı çatladı ama tutmadı :KK43:

10. 27 Temmuz 2009
  11. _baby_

_baby_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kimse bana yardımcı olmıcak mı :gitme:

12. 27 Temmuz 2009
  13. ruyabu

ruyabu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende laparoskopi ameliyati olucam :gitme: acayip korkuyorum kisten dolayi gerceklesicek ameliyat bakalim neler olucak:KK43:

14. 28 Temmuz 2009
  15. nursim05

nursim05 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    mrb baby ben daha 20 gün önce ameliyat oldum hiç korkma ama tüp bebek yada üreme sağlığı merkezi varsa oraya gitmeni tavsiye ederim kesinlikle hiç korkma....

16. 28 Temmuz 2009
  17. _baby_

_baby_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    anladım çok sağol nursim iyi brhastanede bulsam hiç sorun kalmıcak ama bakalım..

18. 29 Temmuz 2009
  19. umutsuzum

umutsuzum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kimse benim kadar korkamazdı inanın.. Ama oldum, hiç dayanılmaycak birşey değil korkmayın bana güvenin. ılk günün gecesi zor geçiyor sonrası kolay. Biz ne acılar çekiyoruz kızlar bu hiçbirşey