Laparoskopi olanlar ltfen yardmm,,

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve _baby_ tarafından 14 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

14 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : _baby_
  1. _baby_

_baby_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben daha öncede bahsetmiştim eski üyeler tahminen bilirlerhsg çekildim ve 2 tüpümünde tıklaı olduğunu öğrendim ve dün araştırma hastanesine giittim ve laparoskopi ameliyatı olacaksın dediler bugünde anestezi için baı tahliller yapıldı salı günü öğleden sonra sonuçları alacağım ve ameliyat günü verecekler merak etiğim hastanede yatan varmı,kaç saat sürüyor tüplerin açılması,daha sonra ne gibi problemler oluşuyor,ve hmen hamile kalınabiliniyor mu çokk korkuyorum ve bir o kadar da heyecanlıyım bebeğime biraz daha yaklaştığımı hissedince..lütfen cvp yazın çok ihtiyacım var....

2. 14 Ağustos 2009
  3. _baby_

_baby_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    cvpp yazann yok mu yaaaa senağlama

4. 14 Ağustos 2009
  5. seminya

seminya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm canm öncelikle geçmiş olsun.bende bundan 3 yıl önce oldum.kolay bir ameliyat korkma daha doğrusu doktorlara göre ameliyat dahi değil yarım saat ya sürüyor ya sürmüyr ben hastanede 1 gece kalmıştım.sabahta çıkmştık zaten. benimde tüpler tıkalıydı allaha şükür açılmıştı şimdiden geçmiş olsun canım sormak istediğin bişey olursa srabilirsin allaha emanet ol.kaydirigubbakcemile3

6. 15 Ağustos 2009
  7. _baby_

_baby_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    anladım çooook sağolll seminyaa peki hamil kalbildinmi ameliyattan sonra???ilaç falan yada serum veriyolar mı ağrı kesici falan gibi,dikiş oluyormu şimdiden çoook tşrler ederimm ....hihoyyyt a.s.

8. 15 Ağustos 2009
  9. seminya

seminya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım. benim eşimde sperm hareketsizliği var.tüp bebek yaptırmıştım onunla hamile kaldım ama maalesf bebeğimi kaybettim.serum oluyor ağrı kesici sadece göbekten birde kasıktan yapıyorlar ameliyetı zaten kasıktaki nokta kadar göbektekide 3,4 dikişlik yani korkma senin sorunun neydi .herşey yoluna girer inşllh.kaydirigubbakcemile3

10. 15 Ağustos 2009
  11. _baby_

_baby_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benim sorunum kendimle seminya eşimin normal değerlerinin hepsi 2 tüpümde tıkalı o yüzden hamile kalamıyorum o yüzden ameliyat olacağım senindemi 2 tüpün tıklalıydı??b arada cvpların için çoookkk tşrlerr

12. 15 Ağustos 2009
  13. seminya

seminya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hıı anladım. yok benim sadece tek taraflıydı.ama laparoskopi olduktan sonra sorun kalmıyor açılıyor allahın izniyle.geçmiş olsun.

14. 15 Ağustos 2009
  15. _baby_

_baby_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    yani ben daha mı uzun kalıcamm mafoldumben inş açılır da bari acılarıma değer sonradan gaz problemi falan oluyormuş doğrumu dr belli bir müddet korunun diyormu şayet bende hamile kalmassam açıldığında ben de tüp bebek yapılacak başka hiç bir şansım yokmuşş çook korkuyorumm çook tuhaff hisler içindeyimm tarifi çook zor sırf o yüzden eşimletemasa bile girmek istemiyorum kendimi çok yorgun,bitkin,çaresiz hissediyorum psikolojim tamame alt-üst oldu yaa :KK43:

16. 15 Ağustos 2009
  17. seminya

seminya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    neden bu kadar kafana takıyorsun takma kafana bu kadar .evet gaz problemi oluyor ancak zamanla atarsın.benim başımdan o kdar çok şeyler geçtiki rahim filmi dedi doktor gittim yarım saat masada kaldım.mahvoldum canımyandı demesinmi tüplere ulaşamadık laparoskopi ordan kalktım onuda oldum allaha şükür açılmışta ha gaz oluyor ancak zamanla atıyorsun.sen kaç yıllık evlisin.

18. 15 Ağustos 2009
  19. _baby_

_baby_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bende rahim filmi çekildim zaten benimde ulaşamadıklarından laparoskopi olacağım 1 yıl 2 ay oldu dün..