Laparoskopiden sonra baya hamile kalan var çok şükür..

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve bananickkalmamis tarafından 21 Ekim 2010 başlatılmıştır.

21 Ekim 2010
    Konu Sahibi : bananickkalmamis
  1. bananickkalmamis

bananickkalmamis Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba hanımlar;
    Ben 2 yıllık evliyim.bebek özlemi çekenlerdenim ve doktordan korkanlardanım..onun içinde hep geciktirmiştim doktora gitmeyi.5 ay önce kadar özel muayehaneye gitmiştim buraya da yazmıştım.çok beğenmeyince gitmedim.salı günüde akropol hastanesine gittim ve artık orda devam edicem.doktor Nurten hanımla çok iyi beğendim şimdilik.pazartesi de kan sonuçlarım çıkacak.büyük ihtimalle haftaya da laparoskopi olucam ..endometriosiz mi dedi doktor endemetrium mu çok anlayamadım ama bir problemim olduğu belli.inş.endemetrium değildir.o rahim kanseri oluyor çünkü:KK43: neyse konumuza gelelim.kadınlar kulubünde yazanları araştırdım ve okudum.laparoskopi olupta sonra 6 ay içinde hamile kalan baya bayan var.inş. bizde onlardan oluruz.bu topiğide onun için açıyorum.paylaşalım duygularımızı hastalıklarımızı ve laparoskopi sonuçlarında neler olduğunu..bol bebekli günler hepimize inş. olumunekankayizsmile

2. 21 Ekim 2010
  3. atelante

atelante Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Merhaba bu gün tv de buna benzer bi konu varmış laparoskopiden sonra %50den fazla olumlu sonuç alına biliyo diye izleyemedim malesef

4. 21 Ekim 2010
  5. bananickkalmamis

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hoşgeldin atelante
    ben baya baktım forumda gezindim.mesela ruyobu sonra umutx tabi bunlar aklımda kalan laparoskopiden sonra hamile kalanlar.ama baya var forumda.

6. 21 Ekim 2010
  7. atelante

atelante Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    benim durumum biraz farklı ama dış gebelik yaşadım doktor yinede laparoskopi dedi kilo vermemi istedi önce ne olucak bilmiyorum benim için iyi olurmu yoksa zaman kaybımı olur diyorum

8. 21 Ekim 2010
  9. bananickkalmamis

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Allah yardımcın olsun.dış gebelik durumlarında da laparoskopi öneriliyormuş bunu duymuştum.rahimde yapışıklıklar olduğunda laparoskopi düzeltiyormuş.sonrada ver elini bebek inş.ben öle umut ediyorum.daha bana doktorum önermedi laparoskopiyi hormon sonucum pazartesi çıkacak ama büyük ihtimalle olurum. Allah en kısa zamanda hamile kalmayı nasip etsin cümlemize inş.

10. 21 Ekim 2010
  11. atelante

atelante Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    çok teşekkürler ALLAH kimseye böyle bebek özlemi cektirmesin benim arkadaşımı ben vaz geçirmiştim laparoskopi olmadiye onunda tek tüpü kapalı tek tüpü kısmen açıktı şimdi hamile kendim için kararsızım benimde tek tüpüm kısmen açık bide galiba başkasına kalpten edilen dua daha etkili o yüzden Allah sizede en kısa sürede sağlıklı bebekler nasip etsin

12. 21 Ekim 2010
  13. emineu

emineu Allahım sana sığındım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    meraba kızlar bende şubat ayında laparoskopi oldum aradan 9 ay geçti bu ay hamile olduğumu öğrendim çok şükür Rabbime Allahım sizlerede yaşatsın bu duyguyu.benim sorunum endometriumda kalınlaşma ve sol tüpümde yapışıklık laparoskopiyle bu sorunlar düzeltildi hamdolsun.

14. 21 Ekim 2010
  15. bananickkalmamis

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    amiiiinnnnnnn..cümlemize vereliniortak

16. 21 Ekim 2010
  17. bananickkalmamis

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    emineu senin mesajlarına da şimdi baktım sendemi laparoskopiden sonra hamile kalanlardansın?

18. 21 Ekim 2010
  19. atelante

atelante Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Allah bizede nasip etsin inşallah bunu duyduğuma çok sevindim bunu yazmanız başkasına moral olmanız çok hoş çok teşekkürler sevgiler