lapiden

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve merguana tarafından 15 Şubat 2010 başlatılmıştır.

15 Şubat 2010
    Konu Sahibi : merguana
  1. merguana

merguana Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    Merhaba;Lapiden tüy dökücü krem kullandınızmı veya kullanıyormusunuz?etkisi ne kadar sürüyor ve yaptıktan sonra cildiniz tahriş oluyormu?

birde ben dudak üstümü almak istiyorum lapiden'le alabilirmiyim?Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim canlarım!!!!
    opuyorumnanaktan

Son düzenleme: 15 Şubat 2010
  2. 19 Şubat 2010
  3. yazmira89

yazmira89 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım ben kullanıyorum hiçbi tahriş fln olmadı güzel ama jilet gibi hemen çıkıyor ve batıyor dudak üstünü sakın alma çok kalınlaştırırsın tüyleri baş edemezsin sonra oraya şu küçük ağda paketlerinden kullansana

4. 19 Şubat 2010
  5. inci_tanesi

inci_tanesi Allah'a emanetsin kuzum Üye

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    203
    hiç bulaşma derim
    ben de uzun bir süre kullandım ancak yumurtalıklara zararlı olduğunu öğrenince bıraktım
    üstelik tüyleri jilet gibi 2-3 günde bir çıkartıyor
    faydası yok zararı var
    en güzeli ağda
    bunu bilir bunu söylerim

6. 27 Ekim 2010
  7. quarkparticle

quarkparticle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım baya geçmiş üstünden ama paylaşayım dedim..
    benim dudak üstü tüylerim (kibarlığa gerek yok bıyık işte:)) oldukça açık renk. baya bi direndim almayacağım diye ama dayanamadım artık bir gün sir ağda yaptırdım. ama cildim o kadar hassas ki mahvoldum bir hafta böle kabuk kabuk gezdim:KK43:
    sonra internette okudum biri kullanıyormuş yüzüne diye. hadi dedim bakalım bi de bunu deneyelim. ve o günden beri yüzüme hep lapiden kullanıyorum. yani 2 haftada bir falan. ama tekrarlıyorum benim tüylerim çok sarı zaten ve zayıf. sadece fondöten ve pudra falan sürünce böle pörtlemesinler diye alıyorum.
    velhasıl kelam ben 4 dak falan tutuyorum yüzümde. 2 hafta gidiyo bana. bir kere unuttum yüzümde onu çok fena yandım kimyasal sonuçta aman dikkat et! :)

8. 17 Şubat 2012
  9. merguana

merguana Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    ben cımbızla alıyorum 3 günde bir falan çıkıyor.denemek lazım sağol:KK16: