Laporoskopi olanlar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve hulya35 tarafından 1 Mart 2009 başlatılmıştır.

1 Mart 2009
    Konu Sahibi : hulya35
  1. hulya35

hulya35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Meraba arkadaslar.Laporoskopi oldum.Ilk iki gun omuz agrisindan oturdum hic yatamadim.Omuzlarim sanki cengele takilmisim gibi agriyordu.Simdide gobegimin etrafi kasiklarim mosmor ve nerdeyse 5 kilo kilom artmis muthis odem var vucudumda pantalonlarima sigamiyorum.Bugun 5. gun. Dikis bir gobegimin icinde birde sol kasikta var ama morartilar ve sikayetler bunlar.Benim gibi olan var mi.Ne kadar surede duzeliyor insan.Cok kolay diye karar verip gitmistim ama cooook zormus.Simdi belimden asagisi mosmor ve kup gibi sistim.

2. 1 Mart 2009
  3. iipekk

iipekk Dikkat! bebek var :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    hulyacım gecmıs olsun oncelıkle bende 15 gun once oldum
    dıkıslerım kendılıgınden dustuler benım bıraz daha fazlaydı 1 dıkıs sagda3 solda ve gobekte
    ama hıc sıkayetım olmadı ılk gece ve ertesı gun zorlandım morarmalar falan olmadı
    sıslık normal sonucta organlar ayrılsın rahat calısılsın dıye gaz verıyolar omuz agrısıda normal
    ama sen ılk gece o gazı atabıldınmı bagırsak hareketlerıne yardımcı ılaclar vermıslerdı bana
    bırde ne zaman oldun laparoskopı
    bende hıcbır morarma olmadı yaram daha fazla olmasına ragmen cunku kıst cıkarılmıstı bende
    gecmıs olsun canım yınede dr una bı basvur

4. 1 Mart 2009
  5. iipekk

iipekk Dikkat! bebek var :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    pardon 5. gunum demıssın zaten
    ama dınlenmen lazım pantolon falan gıyme ıstersen ıstırahat et canım 1 hafta gecmemıs ustunden daha
    herkesın bunyesı farklı tepkı verıyor olabılır
    ıns kısa surede ıyılesırsın

6. 1 Mart 2009
  7. nilen

nilen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    108
    bende laoroskopiyle polip temizlettim nerdeyse 5 yıl önce ilk gecem çok zordu ertesi gün kalktım ayağa bende de seninki gibi iki dikiş var ...doktor 20 gün rapor vermişti ben bir hafta sonra okula başlamıştım ...sadece öğrencilerim yüksek sesle bağırınca dikişim acıyodu okadar ...üniversite hastanesinde bi prof yapmıştı...sonra gene polip nüksetti bu sefer başka bi üniversite hastanesinde histeroskopiyle temizlediler oda basit geçti...sonradan öğrendimki polip gebeliğe engel değilmiş ...denemede tahtası olduk velhasıl...

8. 1 Mart 2009
  9. hulya35

hulya35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Cok sagolun arkadaslar.Ben Izmir den Istanbula gelip oldum.Tupleri kapattilar .Kist falan yoktu.4 gun sonra yani dun dondum.Afedersiniz kasiklarim falan simsiyah olmus.Gobegim falan da fena.Yola cikmadan dr.umu aradim oda gel bir bakalim dedi.Gittim kendi bile yumruk yemis gibi olmussun dedi.Az once esimle disaridan geldik.Benim morluklar iyice curumus.Pazarlik ettim 2.5 milyara yaptirdim insan kendini gerizekali gibi hissediyor.Ameliyattan sonra agrim acim coktu hemsireye canim coook yaniyor diyorum oda bana cok abartiyorsunuz dedi bende hanfendi ben normalde dayanikliyim ama bu sefer gerceken canim coook aciyor diyince sirf agri kesici serumu takti karisik serumun ustune.Artik bunun ustune bir agri kesici majezik disinda kullanma cok fazla gelir dediler.Ben dirayetliydim bircok kisinin cok aciyor dedigi biseyi idare eder dayanilir dedim ama bu sefer resmen oldum birde gittigm merkezin musterisi asiri derecede artmis.Ayni SSK gibi.Kilo agri ve morluklar insallah gecer.

10. 1 Mart 2009
  11. hulya35

hulya35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Gitmeden nette oanlari cok arastirdim.Yataktayken hemsireye altimdan biseyler akiyor dedim oda bana kullanilan sivilar akiyordur bisey olmaz dedi bir kalktim yatak kandan gol olmus.Herkes kolay diyordu bir bucuk gun uyumadim.Yumruk deyil resmen kamyon carpmis gibi olmusum.Ustune de yola gidince yemin ediyorum sol tarafim bildigin komur.Boyle olacagimi bilseydim yemin ediyorum yaptirmazdim

12. 1 Mart 2009
  13. hulya35

hulya35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Su ana kadar 2 asilama 5 mikro bir histeroskopi bir laporoskopi ve iki kanal filmi cektirdim.Cektigim acilar hayal kirikliklarina mi yanayim 25-30 milyar para harcadim ona mi gecen zamanima mi.Amma arabesk oldum.Karamsar biri degilim ama bu yasananlar suan beni boyle yapti.

14. 1 Mart 2009
  15. hulya35

hulya35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslar laporoskopiden ne kadar sonra mikro denenebiliyor.Dr.um nisan adetinde gel yapalim dedi.Bir de laporoskopi sonrasi yumurta sayisinda kalitesinde artma azalma oluyor mu.Siz ne kadar sonra mikro deneyebildiniz

16. 1 Mart 2009
  17. iremNaz

iremNaz Annesinin bitanesi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Hülyacım canım benim çooook geçmiş olsun hayatım ne yapmışlar sana böle ya neresi bu hastane lütfen yaz canım ya inan okurken gözlerim doldu çok üzüldüm ne biçim bişemiş bu ya kötü dediğim Egede bile ben yumurta toplatmıştım odaya gülerek ama bayağı sesli gülen ve sürekli konuşan bi kadın getirdiler narkosun etkisinden çıkmamış lapraskopi olan bi kadındı bu sora görsen çok düzeldi valla ben yatarken o oturmaya başlamıştı sana ne yapmışlar tekrar çok geçmiş olsun canım ya

ve ben seni sürekli takip eden biriyim senin bişeyin yok eş kaynaklı diye biliyodum yanılıyomuyum Allah en kısa zaman da muradına kavuştursun canım:1hug:

18. 1 Mart 2009
  19. elif23

elif23 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    o laparoskopi değildir canım histereskopidir