Laporoskopi yada histeroskopi

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve gorkemli tarafından 17 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    17 Mart 2010
    Konu Sahibi : gorkemli
  1. gorkemli

gorkemli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    doktor bey9 haftalık düşük sonrasında 2 negatif aşılmam var.rahim filmim temiz.sebepsiz infertiliteyim.bu ay tüp yapıcz.doktorum ege tavmergen. benim doktorum şüpheli bir durum olmadığını söyleyip laporoskopi yada histeroskopi yapmıyor.siz şimdi lap yaplması gerektiğini yazmışsınız arkadaşa.benim kafam karıştı.aydınlatırmısınız

2. 17 Mart 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar siz 9 haftalik gebeliginizi dogal yolla olmussunuz anladigim kadariyla sonra ne olduda siz gebe kalamaz oldunuz ve neden dusuk yaptiniz eger arastirilip bunlara cevap bulursaniz bence sorun kendiliginden ortadan kalkacaktir veya sorunlar bulunup ona gore en uygun tedavi yontemi secilecektir sevgiler

4. 20 Mart 2010
  5. gorkemli

gorkemli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    dotor bey hiçbir sorun bulunmadı .evet normal yolla kaldım.kalp atış başlamayınca kürtaj oldum.düşük materyali patolojiye gitti.bişey çıkmadı.missed abortus denildi.pıhtılaşma,kromozom testi bile yaptırdık.sizce daha neler yapılmalı.

6. 22 Mart 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    bana sonuclarinizi hferden@bahceci.com veya 02122300809 a gondeririseniz degerlendirmek isterim

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.