Laproskopi yaptiranlar lutfen yardim

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve hulya35 tarafından 16 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

16 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : hulya35
  1. hulya35

hulya35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslar bana tup denemeden once histeroskopiyle bakilmisti rahme.Sonra kanal filmi cekildi ve hidrosalpinx kontrolu de yapildi.Arka arkaya ayni merkezde negatif sonuc alinca laproskopi yapalim diye bir durum olustu dr.um tarafindan.Yaptiran var mi ? Sonucu olumluya donen.Bu nasil bir uygulama.Denemeleri olumluya donen var mi laproskopi sonunda.Benim kanallar 2003 te ácikti, simdi kapanmis.Kanallarin acilmasini da sagliyor mu.Uc ay bekemek gerekiyormus sanirim yapildiktan sonra tup bebege donmek icin.Tecrubeli arkadaslardan bilgi rica ediyorum

2. 16 Temmuz 2008
  3. hulya35

hulya35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslar lutfen cevap yazarsaniz bilgisi olanlar.Sabah dr.umu tekrar aradim .Laproskopi oneriyor.Heralde agustos basi ameliyata gidecegim

4. 16 Temmuz 2008
  5. aktuel

aktuel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    CANIM ARKADAŞIM HERKES GALİBA TATİL DE

bu konu ile ilğili bir sayfa vardı sana bulmaya çalışacağım .yeşbü sanırım bir problemi vardı onun yazılarına ulaşömanı tavsiye ediyorum ama ben sayfayı bu gün içersinde sana bulmaya çalışacağım.

6. 16 Temmuz 2008
  7. aktuel

aktuel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    syfayı buldum güncelledim.

8. 16 Temmuz 2008
  9. Sirine81

Sirine81 Bana yeni bir ben lazimm Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    ben daha önce iki kez laparoskopi yaptırdım tam olarak neyi merak ediyorsun?anlatabilirim istersen

10. 16 Temmuz 2008
  11. aktuel

aktuel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    başlıklara baktığında aşagıda popüler anahtar kelimeler var. oradan laproskopi tıkla şimdiye kadar açılmış tüm başlık formlarını buluyorsun canım bu daha iyi.

12. 16 Temmuz 2008
  13. hulya35

hulya35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba canim
    Benim gecmiste 1 tup 2 asilama yapildi embriyolar 1.klte negatf sonuc aldim.Tupler o zaman (2003) acikti.Bu sene bana histeroskopi bakildi.Hdrosalpinx(su toplamasi)den suphelenildi.Kanal filmiyle bakildi .Yok dendi.Kanal filminde iki kanaliminda kapali oldugu goruldu.Bundan sonra iki defa miro yapildi tutmadi.Embriyolar yine iyiydi.Simdi dr.um laproskopi yapalim diyor,.Bende kararsizim.Acaba Istanbulami gitsem diyorum.Memorialde kokultur diye bir yontem uygulaniyormus.Anne rahminden alinan bir sivinin icinde embriyoyu besleyip alistirip bu siviya sonra koyuyorlarmis.Acaba bunu mu denesem acaba diyorum.Laporoskopi beni sonuca ulastiriirmi faydasi olurmu.Kafam karisik.Esimde de sperm 9-15 milyon civari hareketliligi az ve sekil bozuklugu var.Laporoskopiyi iki kere uygulamis biri olarak ne dersiniz

14. 16 Temmuz 2008
  15. zeyhat

zeyhat sonunda oldu :) Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    Bende iki kez laparoskopi yaptırdım. İlaçlı film çektirmiştim. Rahimde şekil sorunu vardı. Ancak lap. de teşhisi koyabildiler. Lap. yi tanısal ve tedavi amaçlı yapıyorlar. Sende ne için uygulanacak?

16. 16 Temmuz 2008
  17. hulya35

hulya35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba canim
    Belki bir yapisiklik vardir yada hidrosalpinx vardir diye .Birde solda kucuk bir cikolata kisti olusmus yeni.Birde kanallar tikali.Sanirim bunlar icin yapilacak

18. 16 Temmuz 2008
  19. zeyhat

zeyhat sonunda oldu :) Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    Anladım canım lap. de yapışıklıar açılıyor çoğu tedavide yapılıyor. İnşallah herşey yoluna girer. Lap. ben tavsiye ederim önce yaptırısan tüp bebekte şansın dahada artacaktır.