Laser Epilasyondan sonra ARTAN tüy problemini iğneli epilasyon ile bitirebilenler

Konusu 'İğneli Epilasyon' forumundadır ve cerenicious tarafından 11 Nisan 2010 başlatılmıştır.

11 Nisan 2010
    Konu Sahibi : cerenicious
  1. cerenicious

cerenicious Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bizler malesef iğneli epilasyonu ilk tercih olarak kullanmıyoruz. Mutlaka işlemler görüp sonra iğneli epilasyona başlamaya karar veriyoruz. Mesela ağda, cımbız, laser gibi işlemler görüp o tüylerle oynayıp daha da kötü olan tüylerden kurtulmaya iğneli epilasyonla çalışıyoruz.
    Ben lazer epilasyon sonra yüzümde uyuyan bütün tüyleri uyandırdım, ince olanları sertleştirdim, yüzüme ve boynuma yayılmasına sebep oldum. Şimdi bunlardan kurtulmaya çalışıyorum. Ve merak ediyorum benim gibi olup da bundan kurtulan, kurtulabilen varmı?

2. 11 Nisan 2010
  3. angelnr*

angelnr* Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    108
    Yüzünüzün neresine yaptırdınız ve bu durum başınıza geldi? Bir de boyuna yayıldı dediğiniz tüyler nasıl tüyler yani ince, kalın, sıklık filan ? Ama iğneliyle kesinlikle kurtulabilirsiniz tabi ki :)

4. 11 Nisan 2010
  5. kujum

kujum lilyum Üye

Beğenildi:
    93
    Ödül Puanları:
    153
    cerenıcious arkadaşla aynı kaderdeyız kurtulabılen arkadaşlardan bilgi istıyoruz

6. 11 Nisan 2010
  7. aslinalan

aslinalan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben de iğneli epilasyona başlamadan önce laser yaptırmıştım ama ben şanslıydım sanırım çünkü en azından gittiğim merkezde insaflı davranıp ince kılları laser cihazının görmeyeceğini hatta bölgenin çevresindeki ince kılları daha da belirginleştireceğini söylemişti. Kollarıma hiç dokunmadılar laser epilasyon yaptırdığım yerde.aklinialirimsmileaklinialirimsmile O yönden şanslıydım sanırım. Şimdi kollarıma 3 seanstır iğneli epilasyona gidiyorum ve innncecikk oldu tüylerim çok mutluyum :)

Son düzenleme: 11 Nisan 2010
  8. 11 Nisan 2010
  9. aslinalan

aslinalan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bu arada koluma iğneli epilasyon yapan uzman yüzüme de yaptı kaşlarımın üstündeki tüylere ve diğer 4 inatçı sert siyah kıla. Cımbız olayı gerçekten çok zorlaştırıyo. Kökler çok güçleniyo. Hiç değilse iğneli epilasyon diye bişey var da çaresiz kalmıyoruzbayanssulusmile

10. 11 Nisan 2010
  11. cerenicious

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar ben favori bölgemde tüy sorunu yaşıodum sadece. Bi de çok fazla olmayan bıyıklarım vardı. O favori bölgesi beni rahatsız ettiği için lazere gitmiştim. Sonra resmen olmayan heryerimde tüy çımaya başladı yanaklarım çenem boynum.. Bu lazer deneyimim 4 sene önce olmuştur. O zamanlar bu durumu görünce kestim ama iş işten geçti.. Ve iğneli epilasyonun acısına dayanamayacağımı düşünmediğim için hiç aklımda geçmiodu bu yönteme başvurmak. Ağdayla devam etmiştim almaya. Şimdi iğneliye geçtim.

12. 11 Nisan 2010
  13. angelnr*

angelnr* Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    108
    Başladınız yani iğneliye? :) Nerede ?

14. 11 Nisan 2010
  15. cerenicious

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    angel bunu daha önce konustukya unuttunmu? Zeynep hanıma gidiyorum ben subatta başladım

16. 12 Nisan 2010
  17. angelnr*

angelnr* Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    108
    valla karışıyor ben de kusura bakma ya

18. 12 Nisan 2010
  19. kircin

kircin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hiç önemli değil...geç değil iğneli epilasyona başlamak için zararın neresinden dönersen kardır...iğneli epilasyonda ten cilt yapısı önemli değil yada daha önce lazer yaptırman iyi bir uzman bulursan bütün kıllarından kurtulabilirsin...