laura adlı parfüm

Konusu 'Kadın Parfümleri' forumundadır ve poeme tarafından 14 Ocak 2010 başlatılmıştır.

14 Ocak 2010
    Konu Sahibi : poeme
  1. poeme

poeme Guest

Laura Biogetti nin Laura adlı kokusu hem fresh hem etkileyici bir koku Mutlaka deneyin

2. 16 Ocak 2010
  3. ciimen

ciimen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    afedersiniz o dediğiniz kokunun dpsi var mı acaba?

4. 16 Ocak 2010
  5. poeme

poeme Guest

evt var dp de de var ben birkaç kere ordan aldım DP deki de çok kalıcı aynı orjinali gibi.Bu koku yumuşacık ,temizlik hissi uyandıran ,bebeksi bir kokuu.

6. 16 Ocak 2010
  7. ciimen

ciimen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    deniycem:))

8. 16 Ocak 2010
  9. m.joYy

m.joYy мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    süperrrr bı kokuuuuu sanırım ayva cıcegınden ypılmştı

10. 16 Ocak 2010
  11. poeme

poeme Guest

bilmiyorum ama değişik tam yazlık bir koku.Hep soruyorlar bunu bi de pek duyulmadığı için farklı geliyor

12. 17 Ocak 2010
  13. ciimen

ciimen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya dpye gıttım bgn yok dediler ellerinde kalmamış uzuldum :KK43:(

14. 17 Ocak 2010
  15. poeme

poeme Guest

inşallah bulursun arkadaşım bazen söyleyince getiriyorlar.Burdaki bana öyle demişti.Keşke net üzerinden kokuları birbirimize ışınlayabilsek ne güzel olurdu.Ne tarz kokulardan hoşlanırsın ona göre farklı önerilerde de bulunabilirim.Bu konuda geniş bir koleksiyonum var.

16. 20 Ocak 2010
  17. ciimen

ciimen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tsk ederm cnm ya.. ben genelde sıktım mı yayılan ve kalıcılığını gün boyu hissedebileceğim kokulardan hoşlanıyorum mesela armani she yada candy kullanmıstım bunların kalıcılığı güzeldi tabi tenden tene değişir ama mesela bunlar cok klas kokular artık herkes biliyo yoldan gecenin 3ünden 1inde var yani o derece.. benim istediğim şöyle pek duyulmamış ve kalıcılıgı süper olan bi parfm.. ama böylesi varmı bilemiyorum :S ayrıca cikolata kokularından ve seker kokularından ve cicek kokularından da hoslanırım.. ama tabi bana önerebileceğiniz farklı turde bir parfum varsa onu da deneyebilirim.. herşeye açığım yanii
    canım ilgin için cok tesekkürler..

18. 20 Ocak 2010
  19. poeme

poeme Guest

armani she ve candy şekerli kokulardır.sanırım şekerli kokuları seviyorsun bende hiç şekerli koku kulllanamam içimi gıcıklatıyor bi tuhaf oluyorum o kokularla
    kalıcılık yönünden önereceklerim:
    *dolce gabbana (klasik olan kırmızı kadife kutuda) inanılmaz kalıcıdır kabanına bir kere sık kışı geçirirsin.hatta yıkanınca bile çıkmaz hiç duyulmamıştır yalnız ben bunun orjinalini kullanıyorum
    *ralph louren ralph süper bir kokudur çok kalıcıdır özellikle dp si orjinalinden daha iyi
    *dolge gabbana the one bu da çikolata gibi gece kullanıma uygun şık bir kokudur
    *yves rocher ode au reve (pudralı temizlik kokusu yoldan çevirip sorarlar)
    *yves rocher nature (harika bir çiçek kokusu sürdüğün zamankendini mutlu ve temiz hissettirir)
    yalnız son yazdığım 2 koku sadece yves rocher de satılıyor zonguldakta şubesi varmı bilmiyorum.
    benetton tribu (benim efsane parfümüm ama piyasada yok bulunmuyor bunun için forum bile açtım sadece bazı alışveriş sitelerinde var nette)
    *estte louder pleseures (mis gibi temizlik kokar duştan çıkmış gibi)