Lavanta Kokusunda Hoşlananlara Öneri

Konusu 'Kadın Parfümleri' forumundadır ve endeniz tarafından 16 Ocak 2008 başlatılmıştır.

16 Ocak 2008
    Konu Sahibi : endeniz
  1. endeniz

endeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar ben normalde lavanta kokusundan hoşlanmam, oda kokusu alırken bile lavantayı es geçerim. Annem ise bayılır, lavantalı kolonya olsun, lavantalı oda spreyi olsun; ama lavantalı kolonyanın kokusu bana ağır geliyo. T-shopta Rebul'un Lavender Spa edt sini gördüm, hadi alıyım dedim, anneciğe sürpriz olsun. Annem sıktı ilk başta buram buram lavanta, sora kaldıkça farklı bir kokuya dönüştü acayip hoşuma gitti.

Eğer lavanta kokusunu seven arkadaşlar varsa öneririm. Ürünü bulduğunuzda bunun tester'ını sıkın 1-2 saat dolandıktan sonra biraz daha farklı bir koku gelecek, öle karar verirsiniz. Ürün 50ml, Fiyatı da 20 Ytl civarı, bazı yerlerde 18 bazı yerlerde 21 olabilir, yaklaşık fiyat bu arkadaşlar...

2. 14 Şubat 2008
  3. superbiolay

superbiolay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sağol canim ben lavanta kokusunu cok severim, ferahlatici bir etkisi oldugunu dusunuyorum, bende merak ediyordum rebul u ve denedim ama ben begenmedim saki wc ye konulan koku tabletleri ya da oda spreyi gibi bir kokusu geldi bana.

4. 20 Aralık 2009
  5. tealight07

tealight07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu arada boğa burcu bayanların kokusu lavanta imiş....herkesin bi koku aralığı varmış , eğer onu kullanırsanız çok farklı olurmuşsunuz.... :KK70:

6. 20 Aralık 2009
  7. gi.em

gi.em Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Lavanta kokusunu çok severim bende ama,Edirne'de t-shop yok :KK43: