lazer ep. sözleşmesi lazım bana

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve aysegul tarafından 8 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

8 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : aysegul
  1. aysegul

aysegul Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar gittiğim merkezde sözleşme yapmadılar. ve 6 8 seans gelme hakkı vardı die bi kart yazdılar ki benim bitme garantili yazıldım. huylandım ve ben sözleşme yapmak istiyorum sözleşme örneği gönderirmisiniz bana. hotmailden yada fax tan. itribat kurmak için özel mesaj atarsanız sevinirim .

2. 9 Temmuz 2008
  3. dr.dido

dr.dido Guest

.......merkezi ve ...........adlı müşteri arasında ...........bölgenin lazer epilasayon uygulamasına .........tarihte başlanmıştır. Adı geçen müşteriden ............. ücret karşılığında bu bölgenin kıllardan temizleneceği sözü verilmiştir. İşbu sözleşme adıgeçen müşterinin talebi üzerine karşılıklı olarak imza altına alınmıştır.
    İmza (merkez adına yetkili ......) imza (müşteri adı) NOT: mutlaka merkezin kaşesi olsun, ayrıca fatura sizin ispatınızdır.

4. 9 Temmuz 2008
  5. aysegul

aysegul Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    çok teşekkür ederim dr. dido.

6. 9 Ağustos 2008
  7. EU1

EU1 Guest

eğer bitme garantili değil de seans başı yaptırmak istesek sözleşmeye gerek yok değil mi ??

8. 10 Ağustos 2008
  9. dr.dido

dr.dido Guest

Aslında sözleşme hukuki bir zorunluluk değil ama sözleşme imzalamaya yanaşan merkez ne yaptığından daha emindir diye düşünüyorum. Neticede tamamen kurtulmaksa gaye, bunu yazıya dökmek işyerinden ziyade müşteriye avantaj sağlar. derler ya müşteri daima haklıdır. Belki bir hekimin ağzına müşteri sözcüğünün yakışmadığını düşünebilirsin ama lazere gelen insanlar hasta sıfatını negatif algıladığı için sevgiler.:nazar: bu hitaba döndüm :))

10. 14 Ocak 2009
  11. sophiekowalsky

sophiekowalsky Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    88
    bu gerçekten iyi oldu ama bunu imzalatabilmek de başarı. akne tedavisi için lazere başlayacağım. kesin çözüm olacak mı diyorum bilemem diyor. dermatolog olan ben miyim sen misin kim bilecek sen bilmiyorsan:kızgın::eek:klava:

12. 26 Ocak 2009
  13. Brave Capricorn

Brave Capricorn Şöyle yapsaydım böyle olmayacaktı diye bir şey yok Üye

Beğenildi:
    1.962
    Ödül Puanları:
    238
    Benim sözleşmede bitirme garantilidir yazıyor. 3 nüsha oluyor biri bende biri gittiğim yerde kalıyor. Birinide asıl merkezlerine gönderiyorlar. Bu demek oluyor ki bitirme garantili oluşu bizim avantajımıza... Onların seansı uzatma gibi bir şansları olamaz. İşlerine gelmez, öyle değilmi?....

14. 7 Aralık 2009
  15. ebruliank19

ebruliank19 Öykü Ada'mızı Bekliyorum Üye

Beğenildi:
    494
    Ödül Puanları:
    123
    Bende Komple vücut için Paket almıştım sözleşme yaptılar 18 maddeden oluşuyor 1 sene boyunuca süreceğine dair iştee vazgeçersem paranın 3/1 ini iade edeceklerine dair söözleşme yaptık.

16. 12 Aralık 2009
  17. gmzsrdr

gmzsrdr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende de sozleşme vr fakat sozleşmede hiç bir madde yok garnti yok ..Bi hak iddia edemem sanırım bununla?