Lazer Epil. Yapan Doktordan Bilgiler..

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve dr.dido tarafından 18 Mart 2008 başlatılmıştır.

18 Mart 2008
    Konu Sahibi : dr.dido
  1. dr.dido

dr.dido Guest

Slm. 4 yıldır bir güzellik merkezinde hekimim. Hem bir hekim hem de bir bayan olarak bazı bilgilerimi aktarmaktan mutluluk duyacagım. 1. epilasyonda en etkili kazer kesinlikle ve kesinlikle alexandrite. 2.Yapan kişinin tecrübesi doğru dozajlamalar açısından çok önemli. 3. Yüzünüze lazer yaptıracaksanız çok sabırlı olmak gerek. çünkü yüzdeki kıllar çok dirençli ve uykudaki kıl folikülleri hareketlenebilir. 4. Olmaması gereken yerdeki kıllardan (göğüsarası, göbek altı gibi) muzdaripseniz jinekologa gitmeli ve hormon bozukluğu ihtimalini araştırmalısınız. 5. Lazerde tek yasak bölge gözçevresidir. 6. lazer epilasyonda kılın siyah ve tonları olması şarttır. Maalesef kızıl sarı veya beyaza etkili değildir. 7.Cinsiyet ayrımı yoktur. Beyler de lazer epilasyonu keşfettiler zaten. 8.Sadece kıla renk veren melanin pigmentine etki eder. Terbezleri, yumurtalıklar, lenf bezleri gibi deri altı oluşumlara etki etmez. 9.epilepsi, diabet (AKŞ:150 üstü), kalp pili olanlar ve roacutan kullananlar yaptırmamalı. İlk anda aklıma gelenler bu kadar. Eğer sorularınız ve katkılarınınz olursa ilk fırsatta cevaplamaya çalışırım. Aşkla kalın.:nazar:

2. 19 Mart 2008
  3. UMUTYAXGXIZ

UMUTYAXGXIZ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Vermiş Olduğunuz Bilgiler Için çok Teşekkür Ederiz Ben Diğer Sayfalardada Belirtmiş Olduğum Gibi 3 Nisanda Ilk Seansima Giricem Ama çok Tedirginim Nasil Bir Işlem Uygulaniliyor Aci Hissi Nedir özellikle Genital Bölge Için Birde Emziriyorum Buna Bir Sakincasi Olurmuu şimdiden Teşekkürler Sevgiyle Kalin

4. 19 Mart 2008
  5. gulçehre

gulçehre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    dr. dido merhabalar,

yardımın için çok çok teşekkürler.. bizi bilgilendiriyorsun..

bende bi sormak isityorum.
    cuma başlıyorum nasipse..
    genital bölgeyede yaptırmayı istiyorum ama korkularım var.

ben bekarım bunun "kızlığa" yahut ilerde "kısırlığa" vb. gibi bi soruna sebep olma ihtimali var mıdır yok mudur?

tekrar tekrar teşekkürler..

sevgilerimle...:1hug:

6. 19 Mart 2008
  7. gulçehre

gulçehre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım soruyu bana sormadın ama,
    ben fikrimi seninlede paylaşmayı isityorum..

emla adında bi krem var, sürülen bölgede uyuşukluk hissi kazandırıyor, acı azalmış oluyor.. genitale yaptıracağımda bu kremi uygulayıp öyle gitmeyi düşünüyorum...

istersen sende arat forumlarda olacak, bu kremi kullanan çok kişi var.. sanırım vücut bakımı başılğında..

sevgilerimle.,

8. 19 Mart 2008
  9. UMUTYAXGXIZ

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sağol canım ama herhangi birşey sürmek yok parfüm deodorant bile yok dedi oradaki görevli bence sende sor öyle git

10. 19 Mart 2008
  11. dr.dido

dr.dido Guest

slm.genital bölge için soran hanımlar: seanstan 3-5 gün önce jiletle kısaltın, ve seans günü Emla krem (eczaneden) sürüp 1-1.5 saat kadar bekleyin. Kremin içinde 5 küçük tüp var, en az 3ünü sürün. Çok rahat edersiniz.

12. 19 Mart 2008
  13. UMUTYAXGXIZ

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ya Bu Krem Aci Hissini Azaltmak Içinmi Tavsiye Ediyorsunuz Bide Benim Gideceğim Merkezde En Son Gelicen Günde Bi Bak çikan Varsa Jiletle Al Dedi Hatta Saç Kremiyle Kaygan Bir Zemin Hazirlayarak Tersten Vur Jileti Dedi Ama

14. 19 Mart 2008
  15. gulçehre

gulçehre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    dr. dido
    benim bu sorumu da cevaplar mısın?
    çok teşekkür ediyorum

16. 20 Mart 2008
  17. oykumruyam

oykumruyam Öyküm abla olduuu:) Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    bilgiler için teşekkürler
    bu emla kremin etkisi kaç saat sürüyor acaba?

18. 20 Mart 2008
  19. UMUTYAXGXIZ

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Buarada Jiletle Alarak Kökleri Güçlendirmek Makinanin Kil Köklerini Tanimasi Anlaminda Yararli Olurmuu