Lazer epılasyon ve hamılelık!!!

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve dertlisezen tarafından 4 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

4 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : dertlisezen
  1. dertlisezen

dertlisezen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Merhaba arkadaslar.Uzun zamandır genıtal bolgeme lazer epılasyon yaptırmak ıstıyordum.Kuzenım de ıstıyor ve gecen ay gıdıp bır lazer epılasyon subesıne gıtmıs. Bakıre ve evlı olup henuz cocuk yapmayanlarda sakıncalıymıs? Hamıle kalınmak ıstendıgınde zor oluyormus???? Kuzenım bekar bense evlıyım fakat sımdılık bebek dusunmuyorum.Boyle bırseyın olma ıhtmalı varmı ?Varmı boyle bırsey yani ???? ay kafam cok karıstı :bbo:

2. 4 Ağustos 2009
  3. biran78

biran78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bi sorun olmuyor bende yaptırıyorum sakıncası olsa sağlık bakanlıkları böyle işlemler yapan yerlerde bunların yapılmasına izin vermez ööle değilmi?

4. 4 Ağustos 2009
  5. dertlisezen

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bılmıyorumkı tatlım tereddute dustum bır an fisfisfis

6. 4 Ağustos 2009
  7. songa84

songa84 BARBİ BEBEK NİŞANLANDI ! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben böyle bişey duymadım canım.bir sürü bekar arkadaş var yaptıran ama araştırmak lazım yani

8. 5 Ağustos 2009
  9. sevval888888

sevval888888 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de hormon bozukluğu olduğu için kadın doğumcuya sordum daha öncede yazmıştım bunu kadın operatör hemde hiç bir zararının olmadığını söyledi..hatta hormon bozukluğu olan hastalara öneriyorlarmış...geçen yılda bacaklarımı yaptırırken genel cerraha sormuştum..o da bana onlar dozunu ayarlıyorlar bir sakıncası yok dedi...birde ben kadın doğumcuya şu emla krem varya o sakıncası olurmu diye sorcaktım kadın ben demeden sağlık karnesine yazdı 27 tl den kurtuldum yanii :) kısacası ben GENEL CERRAHTAN TUTUNDA KADIN DOĞUMCUYA KADAR tüm doktorlardan olumlu cevap aldım..o yüzden içim rahat

10. 5 Ağustos 2009
  11. dertlisezen

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    yehhu :lepi: