lazer epilasyon yaptiran arkadas varmi aranizda??

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve Slinn tarafından 1 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1 Şubat 2009
    Konu Sahibi : Slinn
  1. Slinn

Slinn Zamanla Degil Zamaninda!! Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaslar ben bacaklarima lazer epilasyon yaptirmak istiyorum, hatda gitdim randevu aldim ama hic tanidigim yok lazer yaptiran , faydasini gorup goremiyecegimi bilmiyorum , oldukcada masrafli bir yontem , fikri olan aradaslardan yardim bekliyorum

2. 1 Şubat 2009
  3. pisipapatya

pisipapatya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    88
    canm benm alt komşum wardı yüzünden dolayı qidiodu.her hafta yaptırıodu.ama sonuç hep aynı hatta eskisiden dha kötü oldu.siwilce sardı yüzünü bnce biraz dha araştırma yapmalısın.bu işler şakaya qelmez.dha kötü olur allah korusun.yne bi araştır derim bn.bide çq masraflı tüm bacak yaptırıcaksan 300-800 arasında deqişio.

4. 2 Şubat 2009
  5. Slinn

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106

canim bilgin icin tesekur ederim , korkutdun beni:1shok:

6. 2 Şubat 2009
  7. derinderin

derinderin huzurlubirhayatistiyorum. Üye

Beğenildi:
    3.899
    Ödül Puanları:
    163
    lazer yapacak kişiye söyle önce sana hormon analizi yapsın.lazerden 1 sene sonra demesin git hormon tahlili yap diye. ok. önce hormonlarına baksınlar ondan sonra lazere başlasınlar. ben cahildim bilmiyordum 1 sene boşuna gitti para. arkadaşım başka bi ilde o gitmiş dediki önce hormon testleri lazım onlara göre yapıyoruz demişler. yoksa sittin sene geçmez kılların...mesela bende hormon bozukluğu varmış..bu da aklında kalsın tamam canım

8. 3 Şubat 2009
  9. Slinn

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106

cok haklisin canim tasiyen icin tesekur ederim a.s.

10. 3 Şubat 2009
  11. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    mrb hanımlarr..ben diyotla lazer yaptırmıştım..iki hafta sonra elle çekince kılllar geldii..şimdi alex ile yaptırdım..kaç günde dökülürrr acabaaaa..yine ellemi çekince gelceklerrrrrr:KK43:

12. 3 Şubat 2009
  13. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    tşk cnmmm...ozman bi kaç güne dökülürler:)dayanamıyorum çenemdekileri sert sert görünce:)

14. 3 Şubat 2009
  15. gamze10

gamze10 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende koltuk altıma yaptırıyorum lazer epilasyon daha 3 seans oldu ama sonuç ii...ndyag lazer kullanıyolar...arkadaş kese demiş ama onun zararı olabilir bence çünkü bana doktorum lazer yapılacak bölgeye 4 haftadan kısa sürede peeling yapmamamı söledi çok önemli dedi..yani lazere gideceksen en az 4 hafta önce peeling yapmış olman gerekiyomuş..kesede bi nevi peeling yerine geçmezmi sizce kızlar....ama haklısınız valla o kılların biran önce dökülmesini istiyo insan,ben 3.seansı 4 gün önce yaptırdım daha tık yok :)

16. 4 Şubat 2009
  17. MaraSollac

MaraSollac Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben bacaklarıma yabtırıyorum ve daha ilk seansta baya iyi bi sonuç almıştm.zaten genelde 4-6 seansta bitiyo diyolar.bn cok memnunum,bence herkes yaptrmalı =)

bu da cok reklam gbi oldu ama gercekten memnunum =)

18. 5 Şubat 2009
  19. deniz9001

deniz9001 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhabalar bende şu sıralar hummalı bir araştırma içerisindeyim tüm vücut yaptırmak istiyorum kıllarım özellikle bacaklarımda kalın ve siyah..buyday tenliyim.sizce bana hangi cihazla uygulama uygun olur?
    eşim boyun bölgesi için ünlü bir merkeze gitmişti 4 seansta bitti sayılır tek tük kaldı..orayamı gitsem diyorum tecrübe ettik çünkü ama tüm vücut çok pahalı oluyor...4-5 seansta bitse razıyım
    ayrıca korkularımda var özellikle görünen bölgelerim için kollarıma jilet uygularsam ve işlemden sonuç alamazsan ne yaparım:KK43:
    ne olur bana yardımcı olun merkez ismi yazamayabilirsiniz ama sizce benim yaptıracağım işlemin fiyat aralığı ne olmalı ?