Lazer Epilasyon

Konusu 'Cilt Estetiği' forumundadır ve b.a.d.e.m tarafından 23 Mart 2009 başlatılmıştır.

23 Mart 2009
    Konu Sahibi : b.a.d.e.m
  1. b.a.d.e.m

b.a.d.e.m Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar, lazer ile epilasyon yaptıranlaraınız varsa deneyimlerini paylaşabilir mi? Çok uygun bir kampanya ile bitme garantili lazer epl. yaptırmak istiyorum. Ama ileride lazerden kaynaklı kalıcı sorunlar oluşur mu bilemiyorum. Lazer epilasyonun zararları var mıdır? Cevaplarınızı bekliyorum, teşekkürler...

2. 11 Haziran 2009
  3. WOMAN_2006

WOMAN_2006 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba ben suanda lazer epılasyon yaptırıyorum yuzume ve cok memnunum yüzümde erkek denecek kadar kıl vardı nerdeyse ve sımdı hıc kalmamıs gıbı oldu. cıktıkca gıdıyorum ve bu seansların arası kıllar azaldıkca uzuyor. benım gıttıgım kişide dermatoloji uzmanı ve hıcbır sorun yasamıyorum .bilinçli ve gercekten guvenılır bır yere gıtmenı tavsıye ederım.

4. 6 Temmuz 2009
  5. RuUuNeSya

RuUuNeSya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaa bende düşünüorum çok problemli ve takıntılıyım bu konuda tecrübesi olanlar varsa lütfen paylaşsın.. ciltte ileridönemlerde izler çıkmasına sebep oluomuş ve yanıomuş cilt diye duydum.. benm bi kaç arkadaşımda yüzüne yapıodu ve oda çok memnundu ama diğer bölgeler için nasıl bi durum söz konusu acaba????

6. 25 Kasım 2009
  7. yaseminbe

yaseminbe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    88
    dikkat!!!
    bu aralar her yerde lazer epilasyon kampanyası var. ama ocak 2009 dan itibaren bir çok lazer epilasyon merkezi kapanacak. bu tip merkezleri sadece doktorlar açabilecek. kampanyalara aldanmayın ocak ayından önce kimse lazer epilasyona gitmesin.dolandırılırsınız.

8. 25 Kasım 2009
  9. yaseminbe

yaseminbe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    88
    pardon ocak 2010

10. 25 Kasım 2009
  11. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bende yüz derisi biraz daha hassas olduğu için yüzde leke kalabiliyor diye duymuştum ama bıyıklarıma lazer yaptırmak istiyorum ya yaptıran varmı acaba?

12. 25 Kasım 2009
  13. Dr.JldBycn

Dr.JldBycn Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Nispeten haklısınız. Artık Ocak 2010 tarihinden itibaren lazer epilasyon işlemleri doktor muayenehaneleri, özel poliklinikler ve hastanelerde yapılabilecek ve mutlaka doktor kontrolunde yapılacak. Ama emin olun bunda da bu işin açık yanının bulan yerler olacak. Ben yaklaşık 10 senedir bu sektörde doktor olup bütün tedavileri krndim yapan ya da her tedavi esnasında mutlaka hastanın yanında tedaviye giren bir doktor olarak bu kararı şiddetle destekliyorum. Çünkü son birkaç yıldır abuksubuk kampanyalara kanıp bir sürü problem yaşamış hastaların tedavilerini alıyorum. Emin olun başkası tarafından bozulmuş ciltler ve tüyler çok zor tedavi ediliyor.Bir doktor olarak tavsiyem mutlak ve mutlak doktor diploması deil doktorun kendinin olduğu merkezlere gitmeniz. Mümkünse de doktorunuz bu işte en az 2 senelik tecrübesi olsun. Dolayısıyla ocak ayına kadar beklemeye gerek yok. İnternet ya da tavsiye ile bulduunuz yerlerde doktor tarafından deerlendirilip işleme başlayabilirsiniz.

14. 25 Kasım 2009
  15. Dr.JldBycn

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yüz bölgesi lazerde zor sonuç verir, Dolayısıyla çok siyah ve kalın kıllarınız yoksa ve cildinizde çok koyu ise bence hiç başlamayın. Eğer çok siyah kıllar varsa deneyebilirsiniz.Bir kaç seansta çok incelip azalınca uygun bir yerde iğneli epilasyonla da tedaviyi sonuçlandırabilirsiniz.

16. 25 Kasım 2009
  17. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    tenim açık sayılır tüylerde çok kalın değil :KK43: ee ben bu bıyıklardan nasıl kurtulcam yaaa :KK43:

18. 25 Kasım 2009
  19. Dr.JldBycn

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Çok mucizevi sonuç beklemesseniz lazeri deneyin derim. En az 10 kez gidersiniz. Tüyler ince olduu için bitmeme olasılığı vardır. ılerleyan seanslarda 2-3 ayda bir de olsa sürekli tedaviye gitmeniz gerekebilir. Gerçekten tüyler sizin için çok dertse şansınızı deneyin derim. Çok büyük beklentilerle başlamassanız hayal kırıklığınız da çok olmaz.