lazer epilasyonda kontrol seansı yapmayan yerler

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve mai_anemon tarafından 19 Aralık 2009 başlatılmıştır.

19 Aralık 2009
    Konu Sahibi : mai_anemon
  1. mai_anemon

mai_anemon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    Arkadaslar lazer epilasyonda kontrol seansları çok önemlidir. Kontrol seansı lazerden 15 gün sonra yapılır ve lazerin daha önceden görmediği kılları temizlemek için yapılmaktadır. Kontrol seansı yapılmazsa seans sayısı artar. Ancak bazı merkezler kontrol seansı yapmıyor. Birbirimizi uyarmak için buraya kontrol seansı yapmayan yerleri yazalım. Benim dalgınlığıma geldi ve kontrol seansını sormadan ESTETECH adlı merkeze kayıt yaptırdım. Ancak bu yerin kontrol seans uygulaması yokmuş. :1no2:

2. 23 Aralık 2009
  3. demekkiboyle

demekkiboyle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    88
    batıkentteki lazer merkezi de kontrol seansı yapmıyor..

4. 25 Aralık 2009
  5. sentimental

sentimental pamuk şekeri Üye

Beğenildi:
    910
    Ödül Puanları:
    238
    kesinlikle kontrol seansı yapmayan yere gitmeyin başından beri benim merkezim 15 gün sonra kontrol için çağırıyor yarın 3. seansım var ama 2. seansın üstünden 3 ay geçti ertelettim çıkmayınca halda bişi yok çünkü kontrolleri sayarsak 2 değil 4 kez gitmiş oluyorum.

6. 1 Ocak 2010
  7. KirazS

KirazS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben genitale lazer epilasyon yaptırdım ama 15 gün sonrası benim adet dönemime denk geliyor o yüzden bana kontrol seansı yapmayalım subat'ın sonuna 2. seansını yaplım dediler bende adetten sonra gelsem kontrol seansını yapsak olmaz mı dedim 1. seansım ile 2. seansımın arası çok yakın oluyormuş. Sizce 1. seanstan sonra 15 gün değilde 20 gün sonra kontol seansı yapılsa bişey olur mu

8. 1 Ocak 2010
  9. Dr.JldBycn

Dr.JldBycn Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bir problem olmaz ama her merkezin bu konuda farklı prensipleri oluyo. İsterseniz adet öncesi biraz erken gidin rötüşa.

10. 1 Ocak 2010
  11. KirazS

KirazS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Erken gelsem olabilir mi diye de sormuştum. Lazer epilasyondan 15 gün sonra değilde 12 gün sonra diye ama ona da çok erken olur dediler acaba kontrol seansı yapmaktan mı kaçıyorlar kafamçokkarıştı

12. 2 Ocak 2010
  13. Dr.JldBycn

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Erken yapıldığı zaman daha çok atış yapmak gerekiyor. Ben hastalarıma erken yapıyorum doğrusu ama her merkezin prensipleri ayrı olsa gerek. Ben uygulamalarımda kontrol seansını 2-3 hafta aralıklarla yapıyorum. 3 haftayı kesinlikle geçmemek lazım, yoksa tedavinin düzeni, ve kalitesi şaşıyor. İdeali 2 haftada gitmek. Gittiğiniz merkezin kontrolden kaçındığını zannetmiyorum ama yine de kesin bir yorumda bulunmayayım. Sevgiler.

14. 10 Ocak 2010
  15. KirazS

KirazS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bir şey sormak istiyorum kontrol seansı yapılmazsa seans sayısı daha da çok artar mı?

16. 10 Ocak 2010
  17. Dr.JldBycn

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    seans sayaısını arttırma gibi bir durum olmaz. Bazı bölgelerde saens aralıklarının uzun olmasını sağlasa da rötüş ta amaç ana tedavide kalan gözden kaçanları taramaktır. Çoğu merkez de sadece rötüşta bu tüylere tarama yapar. Ama kol altı ve genital tekraa üstünden geçilirse 2 ay yerine 3 ay idare edebilir. Bu durum tamamen merkeze kalmış bir durum.

18. 11 Ocak 2010
  19. KirazS

KirazS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Anladım, teşekkürler cevabınız için. vereliniortak