Lazer Epilasyondan Memnun Kalmayanlar

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve _karamel_ tarafından 11 Nisan 2010 başlatılmıştır.

11 Nisan 2010
    Konu Sahibi : _karamel_
  1. _karamel_

_karamel_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar ben bikini bölgeme lazer yaptırdım ama hiç memnun kalmadım. yarısı bitti, geriye kalan yarısı ise çok düzensiz çıkıyor. acaba bu tüyleri güçlendirmek için yapabileceğim bir şey var mı?kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

2. 11 Nisan 2010
  3. ikizbalik

ikizbalik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    213
    Ödül Puanları:
    153
    ben komple lazere gittim uzun bir süre, gittiğim yer epey problemli bir yerdi ama çoğunluk bitti. he en en fazla verdikleri oran % 80i geçmez lazerden alacağınız sonuç derler. anca kalanlar için iğneli yaptırılabiliyor. (beyaz sarı ayva tüy denilenlere etki etmezmiş, tabi kıl kökünün siyah olmadığı durumlarda geçerli)

4. 24 Haziran 2010
  5. kim.bu

kim.bu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bn koltukaltı, genital ve komple bacak gidiyorum.ve bn 18 yşndayım.bi sorunla karışlaşmadım.ama bilemiorum tbiki.kaıdn doğumcuya sormuştuk bi zararı varmıdır die bize yok yptırabilrsiniz demişti.

6. 28 Haziran 2010
  7. cemen

cemen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya güzel kardesim kimbu bu gencecik yasta yazık degil mi sana.. ne olur bırak bu lazer seanslarını. bikini bölgesine yaptırıp cocugu olmayan insanlar tanıyorum. bizim türkiyedeki kadın dogumcular cok mu arastırmacı acaba.. neden onlara o kadar güveniyorsun? normal dogumdansa sezeryanı tercih eden bir kadın dogumcuya ben asla yaklasmam mesela..

8. 29 Haziran 2010
  9. love.forewer

love.forewer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    genital bölgeye lazer yaptırıpta çocuğu olmaması imkansız ilk defa senden duyuyorum böyle birşeyi.