lazer epilasyonla ilgili bir tavsiye

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve oykumruyam tarafından 15 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

15 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : oykumruyam
  1. oykumruyam

oykumruyam Öyküm abla olduuu:) Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    öncelikle şunu söyleyeyim;kolatıma lazer epilasyon yaptırdım ve çoktan bitti,tüm bacak 2 seans,genital 2 seans yaptırdım ayrıca,
    kullanılan cihaz alex...(tam adını yazamıyorum şu an),soğutmalı bir cihaz lazer epilasyon yaptırdığım yere;
    "paket programlar neden ucuz?" diye sordum,onlar ıp lazer mi ne ondan kullanıyorlarmış bu da lazer ışını değilmiş,ışıkmış ve tüyleri tamamen bitirmiyormuş
    bitti garantili dediklerinin 8 aylık falan kontrat yapıyorlarmış ki 8 ayda kılların bitme imkanı yok kol altıma da yaptırdım ben biliyorum,seans araları uzuyor,6-7 aya falan çıkıyor azalıyor ama bitmiyor kolay kolay
    ve randevu da istediğiniz zamana vermiyorlar dediler

benim yaptırdığım yerde tüm bacak 400 TL (kampanya yapıyorlarmış ve kolaltı,yarım kol,genital bu fiyata dahil) kolaltım bittiği için,kolumun tüylerini de lazere uygun bulmadıklarından (ben sir ağdayla alıyorum 6 aydır) yapmadılar.onun yerine ben göbek çizgisi ve göğüs çevresi yaptırdım.ucuz diye boş yere para ve zamanınızı kaybetmeyin derim ben bu işe kalkışmışsanız paranıza biraz daha kıyın ve gerçekten işe yarayan sistemle yaptırın kimse kimseye ucuza böyle birşey yapmaz bu devirde mutlaka vardır birşeyi diye düşünün

nacizane bir tavsiye buyrunnnnnnnnn

temiz ve rahat günler hepimize...kaydirigubbakcemile5

2. 15 Temmuz 2009
  3. cybernuran

cybernuran just say YES <")))>< Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    öyküm merhaba;
    ben genital ve kol altına lazere gittim ilk seansımdı bugün 2. seansım var ancak
    ilk seanstan öncesine göre tüylerim arttı ya bu normal mi nasıl oldu anlamadım
    çok uzman bir yere yaptırdım ve cihaz son model alexandrite idi.

4. 15 Temmuz 2009
  5. oykumruyam

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşım bugün ilk seansa gitmişsen nasıl anladın arttığını anlayamadım
    ama lazerden sonra 15-20 gün içinde kıllar çıkıyor ve sonra da dökülüyor yani lazer yapılırken dökülmeyenler de
    15 gün sonraya kontrol seansı vermiş olmaları lazım,o zaman da kalanları tekrar tarıyorlar

6. 15 Temmuz 2009
  7. cybernuran

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    ilk seansıma gittim bugün 2. seansım var dedim ben. :eek:lmaz:

8. 15 Temmuz 2009
  9. oykumruyam

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    "...ilk seansımdı bugün..." demişsin de o yüzden öyle anladım kızma hemen canım
    virgüllere dikkat:)

ilk seansdan 15 gün sonra kontrole gitmişsindir herhalde?

bende kıllarda artış olmadı azaldı her seansda daha da ve seans araları da gitgide uzuyor
    özellikle kolaltına yaptırmakla akıllılık ediyorsun gerçekten büyük rahatlık ve temizlik

10. 15 Temmuz 2009
  11. cybernuran

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    yok canım kızmadım.
    kontrole gittim ama zaten hepsi dökülmüştü 3-5 tane kalmıştı genitalde kadın hepsi çıksın öyle
    yapalım lazer dedi bende fikrine katıldım ama şimdi bakıyorumda sanki eskisinden de çok çıktı
    acaba uyku dönemiydi de şimdi mi çıktı filan mı bir topicte okudum böyle birşeyi :sinifsinif:

12. 15 Temmuz 2009
  13. oykumruyam

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    uyuyorlarsa da uyanmışlar,bir daha ki seansa onların da icabına bakılır işte:)

14. 15 Temmuz 2009
  15. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım k altına kaç seans gittin bide bacagında azalma warmı üst bacak ne durumda benim üst bacagıma 1. seansı yaptırdım alt bacagımada 3. seansı yaptırdım üst bacaktaki kıllar daha ince oldugu için sonuç nasıl olcak merak ediyorum bide kaç seansta biter dediler sana şimdiden tşkleropuyorumnanaktan

16. 16 Temmuz 2009
  17. oykumruyam

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    kolaltıma 12 seans falan gitmişimdir ama tabii son seanslara pek seans da denilemez aslında 3-5 kıl kalmış oluyordu çünkü onları da cihaz görmediğinden şu an çok dikkatli bakılınca farkedilebilen 3-4 kıl var hala
    kolaltımda her seansdan sonra seans aralarım da uzadığı ve kıllar azaldığı için yaptırma aşamasında bile rahat ettim kalan kıllar için iğneli yaptırmam gerekiyormuş bilmiyorum yaptırır mıyım yoksa kendim gerektikçe alıverir miyim

bacağıma ise 2 seans yaptırdım birinci seansdan sonra çok etkili olmuş dedi yapan kişi gerçekten de ilk seansdan itibaren inceldi ve yavaş ve az çıkmaya başladı jiletle idare edebildim ve kıllar belli bile olmuyordu yani ikinciyi yaptıralı bir ay oldu bakalım ne kadar süre kılsız kalacağım?:) ben bacakta üçüncü seans düşünmüyorum aslında çünkü fiyat çok yüksek iki seansdan sonra ki azalma ve incelmenin de bana yeteceğini düşünüyorum

18. 16 Temmuz 2009
  19. katatonia

katatonia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    memnun kalmışsınız anladığım kadarıyla çok merak ettim nereye yaptırdınız yani ist.te mi? ben de karnımdaki tüylerden çok rahatsızım lazer epilasyon düşünüyorum da biraz korkuyorum. güvenilir bir yerse ve fiyatı da uygunsa düşünüyorum ben de