Lazer Tedavisi - Dr?

Konusu 'Vücut Estetiği' forumundadır ve Queer tarafından 28 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

28 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : Queer
  1. Queer

Queer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar bu ay içinde yüzümdeki tırnak akne kılcal damar izleri için lazer tedavisi olmayı düşünüyorum...Öncelikle Kriyoterapi,Pulse Dye Lazer,Ndyag Lazer yaptıranların görüşleri, yada bana iyi geldi diye bileceğiniz başka bir yöntem yaptıran varsa paylaşırsanız sevinirim.

ıkinci olarak Dr. C. Güneş Ertürk ve Dr.Filiz Özgür Çavuş a tedavi olanlar varsa görüş ve önerilerini paylaşırsanız sevinirim...Bu iki doktor sanırım iyiymiş ve kararsız kaldım!:uhm:

Bunun dışında bu 2 doktor da ıstanbul'da ve ben Bodrum'da yaşıyorum.Gidip gelmek sorun yarata bilir ızmir yada Bodrum'a yakın bi yerde işlem yaptıran ve başarılı sonuç alanlarında önerilerini bekliyorum...gamyoncuiremsu

Son düzenleme: 28 Mayıs 2009
  2. 3 Haziran 2009
  3. Queer

Queer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kimse yokmu bu konuda bilgisi olan,yoksa ben mi konuyu yanlış yere açtım:S

4. 3 Haziran 2009
  5. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    canım laser yaz ayında yapılmaz ki.. kesinlikle güneş görmemeli laser yapılan bölge bence kışı bekle ve çok çok iyi araştır. benim arkadaşım bacağı için yaptırmıştı ve o kılcal damarla kahverengi lekeler halinde kaldı :1no2:

6. 29 Haziran 2009
  7. sunshiney

sunshiney Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hadi hayırlısı..