lazerden memnun kalmayanlar

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve bonham tarafından 8 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

8 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : bonham
  1. bonham

bonham Guest

kızlar koltuk altı için 13 . seansa gittim ama hala tam olarak bitmedi.gittiğim yer kişiye göre değişir dedi ama acaba normalmi.ben beyaz tenliyim üstelik.işin kötüsü ücretini topluca ödedim seans başı vermedim daha uygun olduğu için.Hiç bitmeyeceklermiş gibi geliyor benimle aynı sorunu yaşayan varmı ağlıcam yaaaaaa

2. 8 Ağustos 2009
  3. bekolim

bekolim Gecmis tozdur üfle gitsin... Pro Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    148
    gozle gorunur azalmada mi olmadi?

4. 8 Ağustos 2009
  5. bozo85

bozo85 Banane, sanane:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    198
    ben bacaklarıma ve koltuk altıma yaptırdım ama koltuk altımdan menun kalmadım şuan ağda yapıyorum...kıllar zayıf geç çıkıyor seyrek yerler var lazerle yok olan yerler var ama jilet kullanıldığı için rahatsız oluyrdum.....en kesin çözüm iğneli epilasyon bide onu deniycem...

6. 8 Ağustos 2009
  7. sevval888888

sevval888888 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaptığı derece düşüktür..tabii birde kullandığı alette önemli önce bir araştırma yapıp öle gidin bence ...benim koltuk altı 5 seans çok memnunum acayip azalma var..dikkat etmek lazım benim arkadaşımda istanbulda iğnelide kazıklandı..iğneyi tam kıl köküne doğru yapmadıkları için 1 yıl boşa zaman harcadı..dikkatli olun yerimseniben

8. 8 Ağustos 2009
  9. simorgh

simorgh Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    annemde yaptırmayı düşünüyor ama emin degil yararı olmaz diye korkuyor acıkcası..

10. 8 Ağustos 2009
  11. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    bacak ve koltukaltı 7. seansıma gideli 2 ay oldu... bacağımı jiletle alıyorum... koltukaltımda çok az tüy şeklinde kaldı makasla kısalttım ...

bu ay gidemeyeceğim lazere ama gittiğim zaman kalanlar için iğneli soracağım... 13. seansa kadar uzamasını istemem... ama genel olarak memnunum ben...

12. 10 Ağustos 2009
  13. aysepilasyon

aysepilasyon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Değerli sevval hanım çok hassas olduğum bir konuya işaret ettiğiniz için bende birşeyler yazma ihtiyacı duydum. Malesef lazer de olduğu gibi iğneli de de uzman olmayan kişiler olumsuz kanaatlere neden olmaktadırlar. Ben 23 yıldır sadece iğneli epilasyon konusunda hizmet sunan bir uzman olarak, kısa bir süre kurs neticesinde bu işi yapmaya kalkışanlardan bayanlarımızın uzak durmalarını tavsiye ediyorum. Uzmanlığın anlaşılması içinde bir iki ip ucu vermek istiyorum. İğneli epilasyon uygulaması için müraacat eden bayanlarımızın öncelikle uzmanda 10 parmak çalışma şartını aramalarını öneriyorum. Ayrıca uygulama anında doğru uygulama yapılıp yapılmadığını yani kıl köküne mi yoksa kıl ın üstüne-altına-sağına-solunamı akım verildiğini anlamak da çok kolay. Akım verildikten sonra kıl/tüy ün cımbız ile alınması sırasında kişi eğer doğru bir uygulama ile karşı karşıya ise hiçbir şey hissetmiyecektir. Ancak yanlış uygulama neticesinde kıl kökü tahrip edildiği sanılan kıl/tüy ün cımbız ile alınması esnasında kişi acı hissedecektir. Bilgilerinize.

14. 13 Ağustos 2009
  15. CeydaK

CeydaK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de koltuk altı lazer yaptırıp memnun kalmayanlar grubundanım, 11 seans yapıldı ama hiç bir sonuç vermedi nedense, bacak ve kol bölgelerimde 6.seanstan sonra gözle görülür derecede azalma var, sanırım bünyeden bünyeye değişiyor

16. 14 Ağustos 2009
  17. gerbera01

gerbera01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben 4 yıldır yüz bölgesine gidiyorum hala bitmedi inanın...:1no2:

18. 15 Ağustos 2009
  19. simurg_

simurg_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    güzelim iğneliye git ya, 6 aydır gidiyorum ve çok memnunum. ama yüzden kesin sonuç 1 sene sonra alınıyor, fakat benim dudak üstüm mesela 6, seans oldu galiba ve tek tük çıkıyor. :lepi: