Lazere Başlıyorum!

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve AyLeen tarafından 6 Nisan 2009 başlatılmıştır.

6 Nisan 2009
    Konu Sahibi : AyLeen
  1. AyLeen

AyLeen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Eveet kızlar bende baslıyorum kaydirigubbakcemile2 Simdi 2 hafta sonra 17ye giricem hayırlısıyla 18e girdiimde tüysüz oLucam :dance: İstanbulda bakırköy towncenterı herkes bilir.. yer ismi verilmiyo diye tarif ediyorum.. onun yanında olan ep...m lazer epilasyon merkezi var orda gidicem.. simdilik genital + bikini var aklımda ama pesin vericeimiz icin fiatı uygun yaparlarsa üst bacak ve koltukaltıda düsünüyorum.. zaten bacaklarımdakiler az alt bacagımın arkasındada yok.. Ama ben bu gittigim yere giden var mı onu ögrenmek istiyorum ? Seansı 150ye geliyo genital + bikini ama indirim uygulicaklarmıs en fazla 6 seans dediler.. Alexandrite cihazıyla yaptırıcam ve sogutmada varmıs..
    Acırmı diye cok korkuyorum :bbo: eb fazla bi kac tüy kalır diyolar onlarıda daha sonra yok edebilirlermis fisfisfis

Hem yeni baslayanlar yazsın buraya kaydirigubbakcemile2
    Hemde benim gibi merak edenlere tecrübeliler yardım etsin..
    Benim dedigim ep..m giden var mı ? Ve neler önerirsiniz.. kaydirigubbakcemile

2. 6 Nisan 2009
  3. AyLeen

AyLeen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Amerikan FDA onaylı CYNOSURE Apogee 5500 Elite Lazer Epilasyon cihazı kullanılıyomus bu arada..
    Duyan biLen var mı bunu
    mirmirmirmir

4. 6 Nisan 2009
  5. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    aynen kusum bizim ordakı cihaz o ama ben farklı merkeze gidiyorum abd de onlaylanmış bir marka osüprizzzzz
    birde acıtıyor haberın olsun hemde baya kesınlıkle emla sürüp git ben dayanamamıstım ilkden

6. 6 Nisan 2009
  7. AyLeen

AyLeen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hadi yaa cok mu acıtıyoo nası bi acıki o ben agdaya cok zor dayanıyorum meselaa ondan da mı kötü senağlama

Bide sen memnunmusun cnm o cihazdan.. ben açık tenliyim tüylerim kalın ve siyah.. sanırım en iyi sonç böyle alınıyomus..

8. 6 Nisan 2009
  9. gxoxksenin

gxoxksenin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    malesef acıtyor. bende bakırköyde bi merkezde yaptırıorum ama bahsettiğiniz yer degil. bacak kol altı falan degilde genital saglam acıyo hemde. emlayı sordugumda tavsiye etmiyorz demişti uzman. peki öncedenmi sürüp gitmek acaba

10. 6 Nisan 2009
  11. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bebelerim benim gittiğim yerdekı aynı cihaz ama kesınlıkle anestol değil emla sürün en azından alt dudaklar daha az acıyor.ama acıtıyor yanı birde bnmm ağrı eşiğim düşük ondan olabilir.ağda kadar değil boyle ımmm şey gibi hanı lastiği çekersinde tenıne değer ya oyle bir acı dayanın kızlar değiyor cihaz mükemel yanı...iyi sonuçlar alacaksınız görün

12. 6 Nisan 2009
  13. gxoxksenin

gxoxksenin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    emlayı nasıl sürüosunuz peki öncedenmi?

14. 6 Nisan 2009
  15. AyLeen

AyLeen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    korktum simdi yaa :bbo:

Persembe gübü görüsmeye gidicem.. O zaman sorarım bende süriyim mi diye o zaman..
    Bide bu emla ise yaramıyor diyenler var.. Tam nası kullanıcamki.. Hem orda mı silicem bu emlayı çünkü evden b.köy 45 dk falan sürüyo benim..

16. 6 Nisan 2009
  17. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım hayırlı olsun bende bakırköyde yaptırıyorum tüm gemital 100 tl bizim merkezde kılların tam lazerlik siyah teninse beyaz makine çok güzel görür bence paranı peşin werme azalınca zaten indirim yapıyolar belki 6 seans sürmüycek 4-5 seansta biterse yinede sen bilirsin .....bol bol jilet yap ama gitmeden 4 gün önce bırak

emla krem işe yarıyo ewet emla kremi sürüyosun strec film le (mutfakta kullandığımız)sarıyosunn hawa almaması lazım 1,5 2 saat bekliyosun sen seansına gidene kadar uyuşma olur canım ssk karşılıyo karneye yazırabilirsiniz aklınzda bulunsuna.s.

18. 7 Nisan 2009
  19. AyLeen

AyLeen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım çok sagol.. evet bizde öyle düşündük memnun kalmayız falan annem tek tek verelim dedi..
    Emla kremide gidip bi sorucam bakalım ne dicekler..
    Ama benimde canım cok tatlıdır dayanamassam mecbur yapıcam artık..
    bide dedim ya canım 45 dk sürüyor yol geçmezmi o zamana kdr uyusuklugu.. orda mı silmem gerekiyor..