Lazerle akne izi tedavisi oluyorum

Konusu 'Cilt Estetiği' forumundadır ve wexen tarafından 5 Kasım 2009 başlatılmıştır.

5 Kasım 2009
    Konu Sahibi : wexen
  1. wexen

wexen Guest

meraba ..5 aylık roakutan gecmişimden sonra yuzumde cok iz kalmıstı..cukurlarım ve lekelerim vardı..lazer yaptırmaya karar verdim..arastırmalarım sonucu superplastı buldum.suan 2 seans bitti.cukurlarımda cok fazla bi degisiklik yok.ama lekelerim gecti.eskiden alacalı bulacalıydım ama simdi tek rengim:)3. seans 2 hafta sonra yapılacak.bu sefer daha derin bi lazer uygulanacak..toplam 5 seanslık bi tedavi olacak.doktorum hepsinin gececegini soyledi.umarım oyle olur:))gelişmelerden sizi haberdar ederim

2. 5 Kasım 2009
  3. miss_angela

miss_angela Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    canım benım bende lazer tedavi olmak istiyorum ama sitedebir tane bileolumlu gelişmeyok bu konuyla alakalıııııı....canım sen nerde yaptırıyorsun lazer işlemini doktorun kim

4. 5 Kasım 2009
  5. biricik_06

biricik_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    valla doktorların yaptığı başka mıdır bilmem ama ben bir güzellik merkezinde lazer kimyasal peeling ve koyun plesentası maske yaptırdım 2 aya yakın sonuç koca bir fiyasko hiç işe yaramadı kaldı ki benim lekelerim çok değildi ve hiç çukurum yoktu sadece alnımda varlardı hiç etki etmedi.bolca cebimi boşalttılar.dikkatli olun derim.

6. 6 Kasım 2009
  7. miss_angela

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bende ondan korkuyorum biricik...:KK43:

8. 7 Kasım 2009
  9. wexen

wexen Guest

ben dogru tedavi uygulandıktan sonra duzelecegini dusunuyorum.ünlülerinde bu tarz sorunları vardı ve gecti.umutsuz degilim:))kimyasal peeling yuzeyel yapılır genelde ve fayda etmez..bana kalırsa onu yaptıracagımıza soyucu kremler daha faydalı.acnelyse gibi..ama derin peelingler tedavi edici oluyo..fakat onu yaptırmakta cesaret ister ve ii bi doktor bulmak lazım.

10. 8 Kasım 2009
  11. miss_angela

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    cnım sen yaptırdığım yerın ve doktorunun ismini yazarsan çok mutlu olucaammmmalkisalkisalkis

12. 8 Kasım 2009
  13. _pinokyo_

_pinokyo_ ѕα∂є¢є ѕυ& Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım kime, nerde, kaça yaptırıyorsun..
    bende roaccutan kullandım ve benimde izlerim var cvp verirsen sevinirim canım

14. 10 Kasım 2009
  15. wexen

wexen Guest

--------------------

Son düzenleyen: Moderatör: 19 Kasım 2009
  16. 11 Kasım 2009
  17. miss_angela

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    canım kaç seans gerekli hafif izlerin geçmesi için ve seans ücreti nedir şu an önemli olan bu benim için:)

18. 17 Kasım 2009
  19. wexen

wexen Guest

ben 3. seansı yaptırdım..bu sefer daha derin bi lazer uygulandı.ve suan biraz kotu gorunuyorum.3-4 gun dısarı cıkamıycam.ama bu yapılan lazer tek seansta baya bi duzelme saglıyomus.1 hafta sonra gorucem degisikligi.

Son düzenleyen: Moderatör: 19 Kasım 2009