Lazerle ben aldırma

Konusu 'Cilt Estetiği' forumundadır ve Liberiangirl tarafından 20 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

20 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Liberiangirl
  1. Liberiangirl

Liberiangirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaşlar
    lazer epilasyonla ben aldırma diye bir işlem varmış.Ameliyattan daha etkili ve izsiz olduğu söyleniyor , bu ne kadar doğru ??
    bilgisi olan var mı acaba?
    tşk.ler

2. 22 Ağustos 2008
  3. peda

peda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benimde problemli bir benim var işin aslı korkuyorum alınması konusunda.bildiğim kadarıyla kökleri falan da iyice kazınmalı bana dr söylemişti.estetik olanı değil de benim için en sağlıklı olanı önemli.

4. 22 Ağustos 2008
  5. mambo

mambo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    acaba et benleri için mi yoksa leke gibi olanlar mı alınıyor lazerle? yok mu bilen?

6. 27 Ağustos 2008
  7. astalavista

astalavista Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar sakın lazerle ben aldırmayın bana tanıdık bi doktor söyledi kanser yapıo diye.Ama bu işi dışarda para için yapanlar var.Ben tek seferde içine girilmeden ve keserek çıkarılmalı,et benlerinin nasıl aldırıldığını bilmiyorum yalan söylemiim

8. 28 Ağustos 2008
  9. hayal85

hayal85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ben lazerle aldirdim bitane ben bay et beniydi yani büyük birseydi...
    igrenc bir kokusu var tabi et yaniyor ama güzel oldu. yani iz kaldi ama kesinlik eskisinden bin kat daha iyi.
    Ama dikkate alin eger kil büyüyorsa onlarin büyümesi engellenmiyor onlarin kökleri daha derin

10. 29 Ağustos 2008
  11. melisim

melisim Bebişini bekliyor Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde burnumun yanında bi et beni var aldırmak istyorum.ama nereye kime gideyim hiç bir fikrim yok.bu konuda bilgisi olan arkadaş varmı acaba?izmirde oturuyorum.

12. 29 Ağustos 2008
  13. ravzanur

ravzanur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bayanlar benimde dudagimin ustunde bir ben vardi kahve rengi idi biraz kabarikti ve kil buyuyo du ustunde burda dpktora gittimm bakti ve lazerle aldi 6 sene oldu hafif iz var ama tabiki enim hosduma gidiyooo ben ir sakincasini gormedimm mirmirmirmir

14. 29 Ağustos 2008
  15. MaViPaTiKLeR

MaViPaTiKLeR Guest

benimde sağ kürek kemiğimde omzumun aşağsında var..tamda sütyen askısına denk geliyor...ve rahatsız ediyor...eskiden rengi koyu kahveydi...zamanla açıldı...:uhm:

bir zamanlar ankarada gitmiştim aldırmak için...ama küçüktüm kadın alacakken korktum vazgeçtim o anda....ben benimi seviyorum diyerek kendimi avuttum sonra kaydirigubbakcemile3

ama soz zamanlarda böyle bişeye uzanırken falan o bölgede iğne batması gibi bir his oluyor...korkuyorum açıkçası....ama nerde kime aldırıcam bilmiyorum....gamyoncuiremsu

16. 4 Eylül 2008
  17. durasella

durasella minik Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    10 gün önce sırtımdaki iki beni aldırdım. Benin çevresine iğneyle lokal anestezi yapıldıktan sonra lazer ile çıkarılıp, temizlendi. Operasyon en fazla 20 dakika kadar sürdü ve hiçbir acı duymadım. Sonrasında batticon ile temizleyip pansuman yapıldı. 5 gün sonra kontrole gidicem her şeyin yolunda olup olmadığına dair. Yalnız ben bir hata yapmışım operasyonun ardından 3 gün pansuman yapılıp sarılması gerekirken, 9 gün pansuman yaptırdım. Enfeksiyon kapmasından korktuğum için açık bırakmak istememiştim. Süreç böyle olunca kuruyup, kabuk tutması da gecikti.

18. 4 Eylül 2008
  19. melekberke

melekberke Serseri aşığım..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Ben de lazerle gözlerimin hemen altındaki kemiğin üstündeki minik et benlerini aldırmıştım.Baya oldu ama ozamanlar doktor bana güneş koruyucusu önermedi güneşe çıkınce tekrar oldular renkleri de koyu.Şimdi güneş koruyucusu kullanıyorum ama lekeler duruyor çaresini arıyorum