Lazerle ben tedavisi nerelerde yapılır

Konusu 'Cilt Estetiği' forumundadır ve katy tarafından 20 Mart 2010 başlatılmıştır.

20 Mart 2010
    Konu Sahibi : katy
  1. katy

katy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar lazerle ben nerelerde aldırılıyor?güzellik merkezlerinde mi hastanelerde mi?heryer yapmıyor benim araştırdığım kadarıyla,bilenler yardımcı olurlarsa sevinirim,teşekkürler

2. 22 Mayıs 2010
  3. katy

katy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar 2 ay oldu bilen yok mu??ben iki ay daha bekliyim mi??

4. 23 Mayıs 2010
  5. pitos25

pitos25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben bu hafta içi randevu alıcam hastahanede ben aldırıcam ama lazerlemi yoksa çıkrttırıpmı alıyor bilmiyorum eğer lazerle yaparsa sana yazarım benin nerde gözüken bir yerdeyse lazerle daha iyi olur sanırım ama en iyi yöntem çıkarttırmak diyorlar bende araştırıyorum

6. 23 Mayıs 2010
  7. katy

katy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet yüzümde gözüme çok yakın bi yerde kesi zaten olmaz, ben görüştüm doktorla hastanelerde lazerle ben tedavisi yapılmıyormuş doktor tavsiye etmediği için nerelerde yapılacağı hakkında fikir vermedi, güvenilir bi güzellik merkezi de bulamadım henüz, hastanelerde yatırdıklarını söyleyenler var o benim aklıma takılıyor acaba yapan hastaneler de mi var?

8. 3 Eylül 2010
  9. emelcik123

emelcik123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    medicalart diye bi yer duydum yeşilköyde..benleri lazerle alıyolar..bende aldırmayı düşünyorum ama henüz kesın kararımı vermedım..sen ne yaptın ? gidip muayne olablrsn muayne ücretsiz..

10. 30 Eylül 2010
  11. katy

katy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım istanbul bana çok uzak yani olur da bi gün yolum düşerse aklımda tutucam dediğin yeri, sen hallettin mi gidersen bizi de haberdar et :KK66:

12. 30 Eylül 2010
  13. xixxsxxixll

xixxsxxixll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hastanelerde lazer yapıyorlar sakın bilmediğin güzellik merkezlerine gitme..bence önce bir estetik cerraha git bu ben en iyi hangi yöntemle alınır diye çünkü benin çok hassas bir yerde..doktor en iyi yolu söyleyecektir göze yakın olması dikiş atılmaz anlamına gelmiyor..benimde kaşımda ben vardı doktora sordum oda bana yakılarak alınmaz dedi çünkü yakılırken bir ısı yayılıyormuş ve o ısınında kaşlarını ne derece etkisi olacağını bilemeyiz dedi yani kıllar dökülebilirmiş seninde kirpiklerine yakın o yüzden önce mutlaka estetik cerraha sor derim

14. 30 Eylül 2010
  15. katy

katy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    gözüme çok yakın derken bi cm bi buçuk cm altında göz çukuruma denk geliyor yani iki hastaneye sordum ben yapılmadığını söylediler biri devlet hastanesi biri üniversite hastanesi.bi güzellik merkezine gittim bunu hastanedeki doktor tavsiye etti lazer uygulayacağını iki seans uygulayacağını söyledi çünkü güneş lekesi gibi bi benmiş rengi açılırmış cilt uzmanı bi doktordu kadın ama güneş lekesi tedavisi gibi tedavi uygulayacağından tercih etmedim.sadece lazerle benin üstüne uygulansın ve bitsin istedim.şimdi kozmetik bi ürün denemeyi düşünüyorum geçici olarak madem rengi açılabiliyor

16. 30 Eylül 2010
  17. xixxsxxixll

xixxsxxixll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    güneş lekesiyse daha kolay kurtulursun kullanacağın kremide iyi araştırıp kullan çünkü gözaltı çabuk etkilenen bir yer.umarım sende çabucak kurtulursun beninden

18. 30 Eylül 2010
  19. katy

katy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Clinique Even Better Clinical Dark Spot Corrector kullanmayı düşünüyorum ben tüm dergilerde reklamları çıkıyor ürün çok iddialı, bi zararını görürsem kullanmam zaten hoş makyaj malzemelerinden kapatıcıdan rimelden falan daha çok ne zarar vericek de :)