lazerle dövme sildirme

Konusu 'Vücut Estetiği' forumundadır ve ladyteaser tarafından 19 Haziran 2010 başlatılmıştır.

19 Haziran 2010
    Konu Sahibi : ladyteaser
  1. ladyteaser

ladyteaser Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar çapa maya estetik merkezine dövme sildiren var mı aranızda?

2. 24 Haziran 2010
  3. seviloos

seviloos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Biraz zor olduğunu biliyorum döğme sildirmenin.

4. 1 Temmuz 2010
  5. ladyteaser

ladyteaser Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet öyle sanıyorum ki zor :KK43:( deneyim sahibi kimseyi bulamayacağım anlaşılan:KK43:(

6. 13 Ekim 2010
  7. ladyteaser

ladyteaser Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    dilek avşar! sonunda bu konuda doğru kişiyi buldum. herkes bilsin istiyorum :) elimin üstündeki dövmenin yüzde yüz geçeceğinin garantisini verdi. ilk seans sonrası farkı anlatamam :))

8. 27 Aralık 2010
  9. opusmervus

opusmervus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba.. ben de iç kolumdaki bi dövmeyi sildirmek istiyorum. acaba sizin işleminiz ne durumda? memnun kaldınız mı? benim dövmem ince bir el yazıcı yaklasık 9-10 cm civarında. bir de fiyat durumu nedir?
    :KK69:

10. 30 Aralık 2010
  11. ladyteaser

ladyteaser Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben 3 seans yaptırdım 4. seansım çok yakında.
    dövmem çok silikleşti, bazı yerlerde tamamen tenimin rengi çıktı. senin de dövmen siyahsa sonuç aynı olacaktır diye düşünüyorum. renkliler de iş değişiyor sanırsam.
    kesinlikle tavsiye ediyorum dilek hanımı ama özellikle ona yaptırmanı tavsiye ederim. kendisi çok meşgul olduğu için yanında çalışanlar da yapıyor ama bence gerekirse bekle sıranın sana gelmesini, dilek hanıma yaptır.
    fiyat her dövmeye göre değişeceği için bence git bir görüş en mantıklısı. ben dövmem için seansına 400 veriyorum.

12. 26 Ocak 2011
  13. ladyteaser

ladyteaser Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    dilek avşarı herkese önermekte bu kadar erken davrandığım için kendime kızıyorum.
    4. seansa geçemiyoruz bir türlü 2 ay oldu. 15 gün kadar sonra görüşeceğiz dilek avşarla tekrar ama bakalım seans yapacak mı, çok merak ediyorum.
    arkadaşlar çok üzgünüm,kızgınım aynı zamanda. ben avşar kliniği bu kadar araştırıp bunu yaşamak için mi buldum diyorum kendi kendime. dövmemin olduğu yerin bir kısmında artık bir iz var. yanık izi gibi ama bunu dilek hanım kabul etmiyor hala, su toplamış olduğunu söylüyor, ümit ediyorum dediği gibi olur ama bana hiç de geçecekmiş gibi gelmiyor.
    önceki yazdıklarımda da görebilirsiniz bana yüzde yüz geçeceği ve hiç iz kalmayacağı garantisi vermişlerdi.
    aslında söylenecek çok şey var, ama biraz daha zaman geçmesini ve birşeylerin netleşmesini bekleyeceğim, sadece buradan yazdıklarım birilerini yanlış yönlendirsin istemediğim için şuan avşar klinikte bana dilek avşar tarafından yapılan dövme silme işleminden memnun olmadığımı yazmak istedim.

Son düzenleme: 26 Ocak 2011
  14. 3 Nisan 2011
  15. ladyteaser

ladyteaser Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    4. seansım bitti 5. de çok yakında. seansım öncesi dilek hanımla yaptığımız konuşmada izin geçmesinin biraz zaman alacağını söyledi. benim scar oluşumuna çok yaktın bir cildim olması sebebiyle olmuş böyle bir şey. kendisi ve ekibi ilgili tavırlarıyla şüphelerimi güvene dönüştürdüler. seanslarıma orda devam edeceğim, hatta küçük bir dövmem daha var sildirmek istediğim ona da başlamak istiyorum bakalım gelecek seansta :)

16. 23 Nisan 2011
  17. maximaculpa

maximaculpa minik 'biz' Pro Üye

Beğenildi:
    135
    Ödül Puanları:
    118
    oraya gidipte yüzde yüz istediği sonucu alanı görmedim hiç bu forumda.görünüşe göre gayet umutlu gidiyorlar, hatta havalara uçuyorlar ama sonlara doğru pırt.umarım geçer ne diyeyim.

18. 15 Haziran 2011
  19. Luciaa

Luciaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    'ladyteaser' dovmenın durumu nedir acaba bilgi verebilirmisin ?