Lazerle Göz ameliyatı olanların paylaşım Alanı

Konusu 'Oftalmoloji - Göz Hastalıkları' forumundadır ve dunya tarafından 2 Mart 2007 başlatılmıştır.

2 Mart 2007
    Konu Sahibi : dunya
  1. dunya

dunya Yanliz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Selam Benim Ogrenmek Istedigim Lazerle Goz Ameliyatiyla Ilgili Bilgisi Olanlarin Buraya Yazmasi
    Ben Yaptirmak Istedim Burda Bana Doktor Ameliyattan 14 Gun Sonra Yakini Gozluksuz Goremezsin Dedi Bende Vaz Gectim
    Benim Uzagi Germe Problemim Vardi Eger Yaptiran Veye Bu Konuda Bilgisi Olanlar Yazarsa Sevinirim
  2. 2 Mart 2007
  3. delphinus88

delphinus88 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Ben geçen nisan ayında oldum. Çokta memnun kaldım. Ben alman hastanesinde oldum. Doktorum 10 numaraydı. Başka bilgi isteyen varsa söyleyebilirim. Ben çok zor karar vermiştim .Ebrugenin dediği gibi göz çok kritik ama 10 dakikada bitti.Ertesi gün gözlüklerden kurtulmuştum:):):)
  4. 2 Mart 2007
  5. Kelebek

Kelebek Kapsama Alanı Dışında ! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    göz numaranın çok yüksek yada düşük olması farkediyor mu?
  6. 2 Mart 2007
  7. **SU**

**SU** çocukta yaparım kariyerde Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Ben 4 Yil önce Dünya Göz Hastanesinde Lazer Oldum.8 Dk. Sürdü.çok Memnunum.gerçi Benim Numaram Hiç Yüksek Değildi.doktor Gözlğk Kullanacaksin Dediama Ben Yüzümde Bir Ağirlik Olsun Istemedim.lazer Olmaya Karar Verdim Ve Iyiki Olmuşum.şöyle Bir Durumda Var. Lazer Olmadan önce Gün Içinde Bir Sürü Tektikler Oluyor.bunlar Hemen Hemen Tüm Gün Sürüyor.eğer Göz Uygunsa Lazer Yapiliyor.yani örneğin Göz Tansiyonu Olursa Lazer Yapmiyorlar.biraz şans Işi Lazer Olayi.bol şanslar Yaptirmak Isteyenlere....
  8. 2 Mart 2007
  9. Kelebek

Kelebek Kapsama Alanı Dışında ! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    acı falan oluyor mu?
  10. 2 Mart 2007
  11. **SU**

**SU** çocukta yaparım kariyerde Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Hayırrr hiç bir acı yok, ben kontrolümü Etiler Med linede olmuştum .Ameliyatımıda DünyaGöz hastanesinde.Sabah 8.30 da kontrollerim başladı.Med Lıneden akşamüzeri saat 4 de çıkmıştık.O gün yine akşam üzeri saat 6 'da ameliyatımı oldum.Bandaj bile takmıycaklardı.Ama ben evegidiyordum hijyen bakımından taksınlar istedim.O gece sabaha kadar bandajlı durdum.Sadece bir agrı kesici aldım her ihtimale karşı.sabah tekrar muayneye gittim.Ve doktor 2 tane damla verdi.o kadar başka ilaç kullanmadım.Daha sonra 1 ay sonra kontrole gittim. Bunun akabinde 6 aydan 6 aya kontrole gittim.Son 1,5 yıldır hiç gitmiyorum.Sorunum yok.göz rengi az da olsa açılıyor.Benim gözlerim yeşildi.ameliyattan sonra çok daha açık renk oldu.Sadace çok soğuk havada ve çok sıcak havada biraz yaşlanma yapıyor.Bu her insandada olan bişiy aslında.
  12. 2 Mart 2007
  13. selinns

selinns Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Bende ameliyat olalı 3 ay oldu, uzağı göremiyordum çok memnunum.
    Ben türkiye hastanesinde yaptırdım önceden bayağı bir araştırma yaptım bu konuda, teknoloji ve ve birikim konusunda en tecrübeli orası,bence orayıda bir araştır.
  14. 2 Mart 2007
  15. Mahbile

Mahbile Acem Kızı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Bende laser oldum 3 yıl olacak ve çok memnunum dünya göz hastanesi etiler şubesinden dr efekan çoşkunsever beni ameliyat etti türkideye laseri getiren ilk adamdı hatta ben 4 hastasıydım bence ona görün canım geçmiş olsun
  16. 2 Mart 2007
  17. ebrugen

ebrugen Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    verdiğiniz bilgiler için teşekkürederim..
    peki fiyatlar nasıl?en son 400 dolardı..bana biraz ucuz gibi geldi..hep pahalı ameliyatlara alışmışız sanırım...göz gibi bir organ için az değilmi..riskleri varmı?
  18. 2 Mart 2007
  19. Mahbile

Mahbile Acem Kızı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım ben ameliyat olduugmda 2004 senesiydi 500 dolara olmuştum zaten seni testlere tabi tutacaklar ondan sonra her önüne geleni yapmıyorlar nerdesin sen il olarak yardımcı olum sana