Lazerle Göz Altı Morluğu Tedavisi

Konusu 'Estetik cerrahi tecrübeleriniz' forumundadır ve dertlibocuk tarafından 26 Eylül 2009 başlatılmıştır.

26 Eylül 2009
    Konu Sahibi : dertlibocuk
  1. dertlibocuk

dertlibocuk Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Lütfen bunu yaptıran birisi varsa tecrbesini paylaşsın arkadaşlar yamafoldumben

2. 5 Aralık 2009
  3. irmaki

irmaki Guest

boyle bir yontem oldugunu ilk defa duydum.. ben lazerle hem cildimi soydurmus hem leke tedavisi yaptirmis biri olarak,kesinlikle gozaltina lazer isinlarinin gelmesinin dogru olmadigini dusunuyorum,aksine leke tedavisinde bile koruyucu gozluk taktiriyorlar bence bi yanlislik var iyice arastirmalisiniz, cilt konusunda bircok tedavi yontemi olsada hepsi birbirinden tehlikeli, hem doktorunuzu hemde yapilacak islemi cok dikkatli secmek gerekir

4. 17 Aralık 2009
  5. illuyanka

illuyanka Yeni Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Slm. Benim bu konuda tecrübem yok ama bu yakınlarda yüz ve vücut içn estetik amelyat olamyı planlıyorum. Bu yüzden konuyu araştırıyorum. Opr.Dr.Nuri Battal bir TV proğramında böyle ameliyatlar yaptığını söyledi.İstersen internetten telefonu alıp soru sorabilirsin. Bu doktor Oya Aydoğan'ın gözaltı torbalarını alan doktor. Ben başka bir konuda ona ameliyat olmayı planlıyorum. Umarım aradığını bulursun.

6. 16 Ocak 2010
  7. mona

mona Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hangi dalga boyundaki lazer kullanılıyor acaba bunun için? Göz altı çok hassas bir bölge ve epilasyon için kullanılan lazerlerde yasak olan tek yer kaşların alt kısmı diye biliyorum ben; nedeni de göze yakın olması... Irmaki'nin dediği gibi leke tedavisinde de gözaltına ışın gelmemesi gerektiğine göre bu durumda herhalde daha farklı bir lazer kullanıyor olsalar gerek... Yine de daha önce duymadığım için pek güvenemedim :KK43:

8. 23 Ağustos 2010
  9. klbkbr

klbkbr Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    lazerle gözaltı morluğu tedavisi yok ben bizzat cilt doktoruna sordum.çünkü bende bu dertten muzdaribim ve benm ki genetik geçmiyor hiç bi şeklde..:KK43:

10. 10 Ağustos 2011
  11. seseyi

seseyi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende ilk defa duyuyorum...bende cok arastirsim sorusturdum ama maalesef bende de genetik :KK43:

12. 10 Ağustos 2011
  13. seseyi

seseyi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    birde yag enjekte yömtemi diye birsey okumustum ben ama bildigim kadariyle o da ise yaramiyormus pek. yaptiran varsa paylassin lütfen.

14. 10 Ağustos 2011
  15. EliFiliz

EliFiliz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende de aynı sorun var ama genetik değil. Uygu düzensizliğinden olsa gerek, birkaç ürün kullandım -dizenli ve sürekli olmasa da- bi değişiklik olmadı.

16. 15 Ağustos 2011
  17. cherys

cherys Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben aynı doktora co2 lazer yaptırdım.tek seans yaptırabildim sadece.baya acılı oldu.gözaltıma yaptı.morluklarda da kırışıklarda da bi değişim olmadı.3-4 seans gerek demişti.belki o yüzdendir.ama başka yaptırmaya cesaet edemedim malesef.

18. 15 Ağustos 2011
  19. cherys

cherys Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben aynı doktora co2 lazer yaptırdım.tek seans yaptırabildim sadece.baya acılı oldu.gözaltıma yaptı.morluklarda da kırışıklarda da bi değişim olmadı.3-4 seans gerek demişti.belki o yüzdendir.ama başka yaptırmaya cesaet edemedim malesef.