Lazerle Leke Tedavisi Yaptiranlarin Paylasim Alani

Konusu 'Cilt Estetiği' forumundadır ve maymunxxx tarafından 11 Şubat 2008 başlatılmıştır.

11 Şubat 2008
    Konu Sahibi : maymunxxx
  1. maymunxxx

maymunxxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar lazer tedavisiyle güneş lekelerinden kurtulan var mı? Gerçekten faydası var mı? Dekolte ve omuzumda oluşan güneş lekelerinden çok rahatsız oluyorum ve kurtulmak istiyorum. Bununla ilgili bilgi verebilicek arkadaşlar vardır dimi aramızda...

2. 17 Şubat 2008
  3. maymunxxx

maymunxxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar bana bu konuda bilgi verebilecek hiç kimse yok mu??? senağlama

4. 17 Şubat 2008
  5. etomidate

etomidate Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla canım tedavisi için ne desem yalan olur ama oluşumunu engellemek için direkt güneş ışığını alan bölgelerimizde cilt üzerine parfüm sprey..vb sıkmamaya özen göstermek etkili olur
    birde cilt derisini yeniletici kremlerdende kullanabilirsin onlarda faydalı olur

6. 17 Şubat 2008
  7. maymunxxx

maymunxxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Lekelerin üzerine 50 faktör ve üzeri krem kullanıorum, renk açıcılarıda denedim ama hiç fayda etmedi. En son çare olarak lazer tedavisi geliyor aklıma ama sanırım bu konuda tecrübeli bi arkadaş yok aramızda:sm_confused: ama yinede teşekkür ederim etomidete

CathyLizzie bunu beğendi.
  8. 17 Şubat 2008
  9. neyra

neyra Guest

lekeleri öyle ahım sahım sılmıyor ayrıca pahalı otesi bir uygulama
    sonrasında cıldı daha cok ıncelttıgı ıcın yenı lekeler olusuyor
    ayrıca kolajen tabakayı ve yag tabakayı zamanla eritiyor
    sakın!
    kremler var onlardan kullan

10. 17 Şubat 2008
  11. maymunxxx

maymunxxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Çok teşekkür ederim Neyracım... Peki önerebiliceğin bir krem ismi var mı?

12. 27 Nisan 2009
  13. LadyOne

LadyOne ßaL saçlı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yaa bnmde lekelerim varr..leke açıcı, önerebileceğiniz krem ismi varsa lütfen beni de unutmayın ..:Saruboceq:

14. 4 Mayıs 2009
  15. EU1

EU1 Guest

selam canım sorunu daha yeni gördüm senağlamasakın yapma derim.benim yüzümde güneş lekesi vardı böle çiller lazerle yaktı yüzümü dermatolog üstelik uzman doktordu yüzüm nasıl yandı anlamadık istersen fotomuda koyarım sadece yanan yanağımı çok kötüyüm bi yıl oldu lazer olalı..senağlama
    hala izi var çok kötü kıpkırmızı üstelik geniş bi alan böle 1tl büyüklüğünde bi yuvarlak.su toplamıştı patladı deri soydu yani anlatılacak gibi değil sana diyeceğim renk açıcıları dene ve güneşten korun...şimdi deri nakli olmak istiyorum ömür boyu kapatıcılarla yaşayamam..doğum yapacağım zaman bile o yüzüm öylemi kalacak kapatıcısız ne yaparım diyorum.hastane çantama koydum tabide yinede doğumdan sonra nasıl kullanacam diye kara kara düşünüyorum.çünkü kimsenin karşısına o korkunç yüzle çıkmadım daha.hep kapatırım.yazın denize giremiyorum bu yüzden.daha bu sürü şeyler var say say bitmez şimdi ayağım kırılsaydı da o hatayı yapmasaydım diyorum adamı dava etmek istiyorum ama sonuç değişmeyecek...bence lazer ciltte kullanılmamalı yasaklanmalı açık tenliler hep yanıyor..senağlamaof allahım bana sabır ver bu yanık yüz yüzünde az depresyona girmedim ama eşim herzeman destek oldu canım benim maddi manevi her anlamda. bi sürü krem kullandım en ucuzu 70tl senağlamasağlık karnesi karşılamıyodu tabi...ama hiç bi sonuç almadım... deri nakli olcam sonunda tabi deri naklide hiç bi zaman geçirmezmiş..sadece hafifletirmiş olsun onada razıyım
    Böyle işte canım sakın diyorummmm benim yaşadıklarımı yaşamanı istemem:a015:

ruj22 bunu beğendi.
  16. 17 Haziran 2009
  17. seagirl67

seagirl67 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar istanbulun en iyi doktoruna lazerle leke tedavisi olmaya gittim ve sonunda birde suratımda delik sahibi oldum.abartmıyorum su çiçeğinin bıraktığı iz gibi ama daha derin ,çok üzgünüm keşke diyorum hiç yaptırmasaydım .başlangıçta hiç bişey belli olmuor zaten sürekli bir krem sürdürüyorlar badana gibi kabuklar dökülünce evet harika lekeler hakikaten gdior ama sonra bi baktımki delik ve şimdi 1 sene gecti çiller daha da fazla:KK43:

18. 17 Haziran 2009
  19. tourmaline

tourmaline Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    82
    Ödül Puanları:
    148
    Benim de yüzümde güneş lekeleri var:KK43: herkes görünce bunlar ne diye soruyor ,ben de kurtulmak istiyorum artık onlardan. Acaba lazer değil de bir krem kullanıp da çözüme ulaşan var mıdır? Mesela Roc'un kremi iyi diye duymuştum ama kullanan var mı kızlar?